Kombinování barev a vzorů

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blue0015
217 příspěvků 08.11.12 11:23
Kombinování barev a vzorů

Kombinujete rádi různé barvy a vzory, nebo dáváte přednost minimalismu a klasické eleganci? Kde podle vás končí hravost a originalita a začíná kýč?
Co říkáte například na tenhle blog? http://www.diversionsblog.com/

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Rabbit-Heart
644 příspěvků 08.11.12 12:05

Projela jsem pár stránek toho blogu a musím říct, že její styl se mi líbí velice. Některé outfity jsou na mě sice už moc (třeba ten, který jste vložila vy), ale třeba tohle se mi líbí: 

http://i619.photobucket.com/…53fa3b50.jpg
Poslední dobou mám pocit, že bloggerky jsou na jedno brdo a najít nějakou, která má osobitý styl, je těžší než hledat jehlu v kupce sena. Hodně často se vracím třeba k tomuto blogu: http://www.cupcakesclothes.com/ - pořád se nemůžu rozhodnout, jestli je to příšerně skvělé, nebo jenom příšerné.
Jinak abych odpověděla na vaši otázku: jak kdy. Někdy mám chuť na šílené barevné kombinace, někdy zase na uhlazenou eleganci. Ale u toho prvního je hrozně těžké nepřestřelit. Třeba dneska mám na sobě purpurové tričko, vínový opasek, prasátkově růžové punčocháče, krémové sako a černou sukni a boty. Kabát mám modro-černý a když jdu ven, hodím k němu hořčicový šátek. :D

Sibyla
2639 příspěvků 08.11.12 12:21

Za sebe rozhodně minimalismus. Na hravou pestrost se ráda podívám, ale nenosila jsem ji ani v patnácti. Tíhnu ke stylu méně znamená více.

sekaclady  08.11.12 12:40

@blue0015 mě se líbí moc! mladý holky mohou být bláznivé a svérázné.. a je v tom i dost umění.. většinu tech modelů má krásně poskládané.. no punčocháče s kostrou nemusím, ale jinak se mi líbí moc..

sekaclady  08.11.12 12:41

@Rabbit-Heart zato ta prostorově výraznější blogerka..tam už teda tak nadšená nejsem..

blue0015
217 příspěvků 08.11.12 12:59

@Rabbit-Heart Na té fotce, kterou jsem vložila já, se mi moc líbí šaty, ale myslím si, že v té barevné změti úplně zanikají a to je škoda. Většinou je tam podle mě problém, že jednotlivé kusy oblečení jsou hezké, ale navzájem se přebíjejí, místo aby tvořily harmonický celek. Většinu outfitů má tahle blogerka opravdu divokých, ale líbí se mi některé umírněnější, třeba ten modrý, na který jste dala odkaz.
Cupcakesclothes.com taky sleduju, někdy se mi líbí barevné kombinace, někdy je to na mě moc přeslazené.

blue0015
217 příspěvků 08.11.12 17:12

Co se týká kombinování více vzorů, například puntíků a proužků, líbí se vám to? Myslím, že pokud je to sladěno barevně, může to vypadat hezky. Já na to ale odvahu zatím nemám.

zdroj fotky - c00kies-est-une-cuillere-a-absinthe. blogspot

continuity
5851 příspěvků 08.11.12 17:54

@blue0015 mne moc, ale je potreba to umet a ja to bohuzel neumim.

klubo  08.11.12 18:30

Mně se to líbí moc, sama to ale příliš nepraktikuji a když, tak míchám vzory v tlumených nebo tmavších barvách. Zbožňuji ale tuhle bloggerku http://www.book-the-look.blogspot.de/ a někdy šmíruji zde http://www.style.com/…on_Menswear/

Ceresa
465 příspěvků 08.11.12 18:45

Libi se mi to. Sama rada nosim vyrazne veci, ale vetsinou je vrskem ci spodkem uzemnim. Ale kdyz to nekdo umi, tak je radost se na to koukat

Choucas
150 příspěvků 08.11.12 19:44

Tak tohle téma jsem chtěla také založit :D
Miluji vzory, ale jak které. Nelíbí se mi přílišná přeplácanost například všelijakých zvířecích vzorů s romantickými květinovými atd. Moc se mi ale líbí výraznost a barevnost boho stylu.

@klubo Děkuji za novou inspiraci. Ta paní je skvělá!

jumbee  08.11.12 20:56

Ještě jsem se nezačetla do popisů, ale… do háje… kde http://www.cupcakesclothes.com/ bere všechny ty krásný věci v takovejch velikostech? Pardon, ale mé rozhořčení nezná mezí! Já když tady vkročím do obchodu, už jsem na tom tak, že nejdřív koukám, jestli mají 42 a až pak, jestli se mi to líbí, abych nebyla zklamaná! :D

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 21:20

Toto me docela vydesilo.. At si kazdy nosi co chce, pokud se v tom citi dobre, ale tato slecna? me vazne vystrasila.. Jako z nejakeho hororu

Mylady2
12409 příspěvků 08.11.12 21:28

@real.blond :-(

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 21:29

@Mylady2 copak? Nejsi to Ty doufam:))))

Rabbit-Heart
644 příspěvků 08.11.12 21:31

@real.blond Mně je jí spíš docela líto… Hrozně ji obdivuju za to, že má takové sebevědomí, hraje si s módou a nosí to, co se jí líbí, ale na druhou stranu mám pocit, že většina jejích outfitů vypadá spíš (tragi)komicky. Většinou se zdržuju komentářů ohledně tělesné stavby, každý jsme nějaký, ale tohle zavání velkými zdravotními problémy a docela se divím, že Georgina s tím očividně nechce nic dělat. No… ale když se oprostím od těchto úvah, musím uznat, že jí to sluší :)

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 21:42

@Rabbit-Heart ja se take zdrzuji komentaru ohledne telesne stavby - jak rikate, kazdy je nejaky, nekdo ma zdravotni problemy, silne leky.. Chapu, ale tato dama na mne opravdu pusobi, ze ji musi vaha zpusobovat zdravotni obtize. Sebevedomi ji rozhodne nechybi, ale z jejich fotek mam take tragikomicky pocit.. Toto pro me neni ekvivalentem, ze sva kila umi nosit, jen je proste ukazuje

corleone  08.11.12 21:45

Já se nezdržuji. Je to vyžraná bachyně a působí dojmem cirkusového medvěda, který jezdí po manéži na kole v minisukni.

Mylady2
12409 příspěvků 08.11.12 21:46

@real.blond sprosťáku;-D ano jsem to já po tom co jsem zhubla!

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 21:49

@Mylady2 v tom pripade mas krasneho psicka:D

blue0015
217 příspěvků 08.11.12 21:49

@corleone Prosím, obezitu řešte v jiné diskuzi.

gulietta  08.11.12 21:52

@blue0015 doteraz som nevedela určiť presnú hranicu medzi gýčom a originalitou, ale u týchto modelov mám pocit, že sú za hranicou. Že je to gýč ako vyšitý, len je z toho blog, tak sa tvárime, že to gýč nie je.

Jetthro
1129 příspěvků 08.11.12 21:55

No, kdyz si u cupcake odmyslim tu tloustku, tak se mi to obleceni vlastne celkem libi - takovy holcickovsky, pro drobnou roztomilou holku idealni..i kdyz prece je to na muj vkus uz moc tutu nunu. A ten nick sedi - ona v tom fakt vypada jak ten nazdobenej muffin..

Mylady2
12409 příspěvků 08.11.12 21:57

@Jetthro ale sakra velký MUFFIN:-)

real.blond
6688 příspěvků 08.11.12 22:01

@Jetthro nejak tak.. ;) pro me by to bylo pres caru i kdyby byla stihlounka.. Tohle mi prijde ok na nejakou tematickou party nebo halloween.. Jako kuriozita dobry, jako inspirace - pro me - v zadnym pripade

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit