Korean fashion

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Acrobaleno
948 příspěvků 09.05.12 13:50
Korean fashion

Už dlhšiu dobu sa zaujímam o kórejskú módu a kozmetiku. Asi to bude tým, že ma namotali tie ich seriáliky a hudba. Na nete je plno anglických stránok, ale mňa by zaujímalo, či existuje nejaký online obchodu tu v Čechách alebo prípadne na Slovensku. Existencia kamenného obchodu by bola zázrak.

Reakce:

Chari
541 příspěvků 09.05.12 14:05

Korejská móda nevím, ale nedávno jsem v Praze narazila na lolita butik, nevyznám se v Asijské módě ani nesleduju anime (mojí naivní představu o korejském oblečení vytvořil Kim Ki-Duk, Old boy a MASH:)), tak nevím, jestli by tam bylo něco využitelného. Každopádně adresa: http://www.tomio.cz/…ta-butik.htm

seznam.mih  09.05.12 23:30

Sleduješ Dorama, či Manwhu? Mě teda Korea a věci s ní spojené tolik neokouzlili, jako moje jiné virtuální kamarádky, nicméně dle mě toho mají společného dost. Zkusila bych s emrknout sem http://www.japan-fashion.eu/ i když to není přímo Korea, ale tak co. Nevím, jestli ti to pomůže.

Sibyla
2639 příspěvků 10.05.12 08:19

Spoustu věcí japan fashion nabízejí na Aukru, ale bojím se, že to jsou hadry.

Acrobaleno
948 příspěvků 10.05.12 17:39

Tak aj doramy aj manhwy, ktorých nie je až tak veľa. Díky za link, idem to pozrieť.

Jen tak  10.05.12 21:39

www.stylezi.com, značka NAK Classic.

Jen tak  10.05.12 21:48

Najít se dá i tu na Aukru, ale tady se tomu všemu říká souhrnně japan fashion, i když jde o Koreu. Kvalita - objednala jsem z aukra jedno tričko od NAK Classic (i když tam tu značku napsanou nenajdete), kvalita odpovídala ceně a zemi výroby. Jestli jste náročnější na materiál, tak bohužel. Ale zas takový hadr to nebyl, já byla s kvalitou spokojená, netrčely nitě, žádné díry, rozpárané švy, v pračce se nesrazilo, barva fajn… Nečekala jsem zázrak vzhledem k zemi původu, takže jsem spokojená. Pro náročnější to není.

Taky je dobré dát pozor na to, že oděvy jsou šité i focené na droboučké Korejce, takže je třeba počítat s tím, že je to spíš pro drobnější postavu + je důležité zjistit si délku rukávů a délku samotného trika, tuniky (!), pokud objednáváte právě toto zboží. Rukávy bývají relativně krátké, jak u čeho, takže opravdu pozor. Korejka, na níž se tato značka fotí nejčastěji, je drobná a má výšku cca 168 cm.

Acrobaleno
948 příspěvků 13.05.12 09:57

Ďakujem. Zhodou okolností sa včera moja mamka rozhodla objednávať šaty na promócie a štátnice samozrejme bezomňa. Objednala dvoje z Aukra v tom Japan štýle, moja prvá reakcia bola dosť zmiešaná, ale priznám sa, že mám rada tento druh strihu. Tak som zvedavá, že ako to bude vyzerať, keď to dôjde. Mám šťastie, lebo mám 163 a nejakých 47 kg, takže dúfam, že tie šaty mi budú sedieť.

0.k.
27 příspěvků 06.01.15 21:06

Koreu miluju, ale kromě kosmetiky u nás nic takového kromě vlastnoručně šitých věcí fanynek kpopu nejspíš nebude…Hodně věcí je nabízeno na aliexpresu, ale to nevím zda chodí i sem.
Kupovat po netu se bojím.
Sama hledám podobný styl a popravdě nenacházím.

kayav  07.01.15 19:50

Tomio má lolita obchod??!!

Gorilka
654 příspěvků 07.01.15 21:13
@kayav píše:
Tomio má lolita obchod??!!

Jo, kousek od kuláťáku.

SagaN  07.01.15 21:30
@Acrobaleno píše:
Už dlhšiu dobu sa zaujímam o kórejskú módu a kozmetiku. Asi to bude tým, že ma namotali tie ich seriáliky a hudba. Na nete je plno anglických stránok, ale mňa by zaujímalo, či existuje nejaký online obchodu tu v Čechách alebo prípadne na Slovensku. Existencia kamenného obchodu by bola zázrak.

S korejskou módou nemám zkušenosti a o seriáliky se nezajímám, ale nějaké ty krémy jsem objednávala prakticky přímo u zdroje: http://en.koreadepart.com/…osmetics.php
U online obchodu je přece skoro jedno, jestli se nachází v Čechách nebo v Asii - posílají po celém světě a poštovné je velmi příznivé, nemluvě o cenách.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit