Korejská kosmetika

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

razorblade  08.05.13 11:44
Korejská kosmetika

V ruznych diskuzich jsem si vsimla, ze rada z vas propadla korejske kosmetice. Z jedne z vas jsem uz tahala rozumy pres SZ, rada bych ale slysela tipy a zkusenosti vicero z vas. Odhodlala jsem se a koupila jsem si podkladovou bazi, zatim jsem ji pouzila dvakrat a jsem nadsena. Prodejce mi poslal i par vzorecku, vyzkousela jsem cistici gel a taky me docela zaujal. Co z korejske kosmetiky pouzivate vy? Do byste doporucily (asi budou odpovidat spis zeny:)? Ma cenu zkouset i jine veci nez jen seobecne opevovane BB kremy?

Reakce:

ajatar
278 příspěvků 08.05.13 12:14

Ma to cenu. Aspon podla mna :) Pocula som nazory, ze korejsku kozmetiku nikdy, pretoze ktovieakymi testami prechadza a ci vobec nejakymi… Nuz, k tomu asi tolko, ze verim, ze korejci nie su uplne blbi a popritom aku maju vyspelu elektroniku a pod. by ma fakt prekvapilo, keby v ich kozmetike bolo viac jedov nez v tej nasej.
Inak mam doma niekolko bb-ciek, skusala som mrte vzoriek, take tie zlupovacie naplasti na cierne tecky (super vec!), teraz mam toto http://cosmetic-love.com/…ack-50g.html co funguje podobne ako tie naplasti, este mam riasenku od korejskej znacky TonyMoly http://cosmetic-love.com/…mascara.html a tiez spokojnost.
Nemozem povedat, ze by som tomu prepadla, ale napriklad bb kremy ma dost zaujali, make up uz nepouzivam, toto mi vyhovuje viac…

Majka22
262 příspěvků 08.05.13 12:37

Myslím, že se dají najíst slušné úlovky i v korejské kosmetice. Mám např. docela dost citlivé oči (máloco i tisíckrát u nás testované a zaručeně vhodné pro citlivé oči mi vyhovuje, tj. nepálí, neštípe a nepůsobí další problémy) a plánuji určitě koupit Royal Honey oční krém od Skinfoodu (zatím ještě dopotřebovávám vzorky, poslali mi jich nějak víc :) Podle náctiletých blogerek krém nic nedělá, tj. neúčinkuje protivráskově – jak by mohl, když je jim náct :) Mně účinkuje i takto a vůbec je velice příjemný, pro mě osobně rozhodně lepší než u nás reklamou protěžované oční krémy. Určitě plánuji zkoušet (a případně koupit) další korejskou kosmetiku.

BB krémy jsou také dobré, podle mého názoru lepší než „bb krémy“ u nás (typu Garnier atp., snad bych je raději ani nesrovnávala), jen tedy vybrat odstín dá dost práce, pokud má člověk hodně světlý a současně teplý podtón pleti.

Vedle toho jsem moc spokojená s odtečkovávací kosmetikou (nálepky na odstraňování černých teček z T-zóny, u nás je kdysi dávno nabízela Nivea, a ta byla naprosto bez účinku, korejské věci na mě v tomto směru kupodivu fungují)

Nicméně zkušenosti s korejským typem kosmetiky budou určitě velice individuální, jak je v této oblasti běžné. V okolí si také často pochvalují péči, kterou moje pleť vůbec nemá ráda.

monicka
499 příspěvků 08.05.13 13:00

S korejskou kosmetikou kupovanou přes internet (e-bay) zkušenosti nemám, ale mám krém, pudr a pár dalších věcí od Skin Food (http://eng. theskinfood. com/) a jsem nadmíru spokojená (akorát ty ceny by mohly být nižší).

Roseline
1698 příspěvků 09.05.13 15:36

Kromě BB jsem vyzkoušela zatím pouze čistící pásky na nos The Face Shop.
Zdají se mi poměrně účinné (samozřejmě neodstraní všechno), ale jsou mnohem lepší než evropské (např. Nivea).
Cena se mi zdá také poměrně dobrá, tyhle stály cca 4,50 dolarů a v balení bylo 7 pásků.

Dorenika
464 příspěvků 28.05.13 17:18

No ja som skusila uz vela veci od holika holika, the face shop, missha, skin79,etude house a pod a jedine co i vyhovuje je ceruzka na obocie inak sa mi zo vsetkeho vyhadzal ksycht

Acrobaleno
763 příspěvků 28.05.13 17:50

Ja napríklad používam iba kórejskú kozmetiku, hlavne bb-creamy a tie všetky serepetičky :D. Krémy môžem odporučiť, kupujem ich aj mame a tá je priam nadšená.

pehot
593 příspěvků 28.05.13 18:21

Co se BB krémů týká, mám vyzkoušeno kdeco. Různé druhy od Missha, Skin79, Etude house, Skin food, Lioele, Holika holika… a vesměs spokojenost.
Poslední půlrok používám od Etude House kolagenovou řadu a jsem nadšená. Co jsem měla možnost vyzkoušet různé produkty korejské kosmetiky ( sice jen ve vzorcích, ale že jich bylo), tak mně obecně vyhovuje. Nejvíc oceňuji, že ty krémíky, séra a jiná patlání mají vesměs lehké nemastné složení a dají se vrstvit bez pocitu přepatlanosti a ulepenosti.
Výbornou zkušenost mám také s kosmetikou UNT. Sice je Tajvanská, ale taky mi vyhovovala.

Ironie
4 příspěvky 28.05.13 18:35
@pehot píše:
Poslední půlrok používám od Etude House kolagenovou řadu a jsem nadšená.

predpokladam, ze mate na mysli „Collagen Moistfull“? muzu mit k tomu dotaz: mate zkusenosti s ostatnimi produkty teto rady – essence, facial freshener a emulsion? diky „enriched cream“ a „firming eye cream“ se mi vyrazne zlepsila plet (musim zaklepat) a tak uvazuju nad tim si dokoupit i dalsi vyrobky at to mam komplet. Jakakoliv zkusenost by byla velmi vitana. Diky

Uživatel je onlineJiná Realita
7201 příspěvků 28.05.13 18:50

Mně by zajímalo, kde to nakupujete?

ajatar
278 příspěvků 28.05.13 18:52

@Jiná Realita Ja na Ebay

pehot
593 příspěvků 29.05.13 01:00

@Ironie jj, začínala jsem s takovou tou testovací sadou =
Moistfull Collagen First Essence 15ml
Moistfull Collagen Facial Freshener 25ml
Moistfull Collagen Emulsion 25ml
Moistfull Collagen Firming Eye Cream 5ml
Moistfull Collagen Enriched Cream 10ml

A následně zakoupila klasická balení. Používám klasicky ve sledu toner-first essence-lotion-eye cream-cream. Přiznávám, že jsem lenoch, takže dost často nějaký krok vynechám (většinou emulzi nebo freshener). Jinak first essence, facial freshener i emulsion mají takovou vodovo gelovo mléčnou konzistenci, hned se vsáknou, na pleti nejsou vůbec znát – ideální právě k vrstvení a pod make up.
A ještě mám facial mist. Ač mám pleť vcelku normální, vůbec mi nedělá dobře klimatizace – mívám nepříjemný pocit pnutí. ( v letadle se z toho kolikrát můžu zbláznit, mám pocit, že jen co se trochu pohnu, určitě mi praskne kůže a sloupnu se jako had ), takže jako první pomoc je collagen mist super. Přijde mi lepší než termální vody ve spreji.

A co jsem ještě chtěla zmínit : Missha Near Skin Visible Deep Wrinkle Filler. Jako vrásky sice zázračně nevymaže, ale skvěle funguje jako báze pod make up. Kdo třeba nesnesete báze silikonové, tak tohle je super alternativa – vyhladí, zmatní (a přitom nevysuší), neucpává póry, je kompatibilní s make upy tekutými, pěnovými i minerálními. (prodloužení trvanlivosti líčení tedy jaksi nemohu posoudit, neb na to zas používám jiná udělátka). Tak toto je taky jedna z mých kosmetických stálic.

Dorenika
464 příspěvků 29.05.13 02:29

@Jiná Realita ebay

Malvin
96 příspěvků 29.05.13 07:34

V Pemi drogerii si kupuji balvněné masky na obličej od MJCare. vyzkoušela jsem jich mnoho, ani s jednou nemám negativní zkušenosti a nejradši mám tu s collagenem. Líbí se mi, že je praktická, nemusím si nic matlat na obličej a jen si položím na obličej „hadr“ a po použití je moje pleť skutečně vypnutá!

http://pemi.cz/…n-36488.html

razorblade  29.05.13 09:16

@pehot nejste na pripravky na vrasky jeste moc mlada?:)

yasminka
11 příspěvků 27.07.13 21:30

Mám pozitivní a několikaletou zkušenost s korejskou kosmetikou, kterou nábízí společnost Temperance. http://www.temperance.cz/profil.htm

Mají kvalitní dekorativku. Já ale hlavně používám jejich výtečnou pleťovou kosmetiku. Mám dobrou pleť ale moje ségra ji má komplikovanou a jentak něco nesnese, má silné reakce. Nedáme dopustit na jejich čistící krém a masky. http://www.temperance.cz/…ask-1106.htm
 http://www.temperance.cz/…eam-1402.htm

Atlacoya
1191 příspěvků 28.07.13 00:05

Byla jsem v prodejně Missha v Brně (pasáž Rozkvět, hned u Svoboďáku) a byla jsem spokojená, slečna se mi věnovala, nechala mě vyzkoušet půl krámu a poradila mi.

mui
11 příspěvků 12.08.13 17:08

Jsem docela prekvapena, kolik vite. Ja jsem asi zaspala dobu a o BB kremu zatim premyslim, ale mozna vsadim na ten korejsky.

Alena Tajemná
15 příspěvků 05.01.14 13:30
Missha

Já dostala tuto kosmetiku k Vánocům a nemůžu doporučit. Jde tedy o čistící gel, sprchový del a tělové mléko. Mám citlivou, suchou pokožku a sem tam nějakou alergii. Trochu se po aplikaci Missha drbu, mám pocit napjaté a suché pokožky…

Váš příspěvek

Poslední rychlovka

Přijďte se podívat na brněnský handmade market:http://www.brnenskyhandmade.cz/ v areálu Vaňkovka,... Celý článek

Kalhotky pro všechny příležitosti. Jak vybrat ty nejvhodnější?

Některé ženy nakupují spodní prádlo tak, že zkrátka v rychlosti vezmou první kalhotky, které jim padnou do oka. I takto si lze pořídit zajímavé a pohodlné kusy, přesto Vám... Celý článek

Poslední článek:
Oscar de la Renta

Před několika dny, v pondělí 20. října, zemřel slavný návrhář Oscar de la Renta. Pro módní svět je to nenahraditelná ztráta. Oscar de la Renta ovlivňoval tvář módy po mnoho desetiletí a stal se legendou už za svého života. Celý článek

TOPlist