Korektor v tyčince

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hupetra
66 příspěvků 08.03.14 09:50
Korektor v tyčince

Dlouhá léta jsem používala tuhý korektor v tyčince od Manhatan, bohužel v DM drogerii jej přestali prodávat, a nahradili vlastní značkou. Koupila jsem si tedy ten jejich korektor, pravda za velmi sympatickou cenu cca 60,–, ale i ten nejsvětlejší je příliš tmavý, a po přepudrování dělá tmavé skvrnky…nemáte někdo tip na jiný korektor, příp. zda se ještě nechá sehnat ten Manhatan a kde? Používám jej na zakrytí pupínků a červených skvrn po jejich zhojení. Děkuji za vaše tipy a názory.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Jordaan
5560 příspěvků 08.03.14 10:05

@Hupetra

pan stick od max factor

Nyxx
512 příspěvků 08.03.14 10:11

Jako korektor se dá použít Dermacol Make-up Cover. Nejsvětlejší odstín je velmi světlý, ale rozdíl mezi prvním a druhým nejsvětlejším je dost velký. Já osobně používám make-up v tyčince od Bobbi Brown v odstínu Alabaster nebo NARS Creamy Concealer v odstínu Chantilly (zakoupeno na hqhair, u nás se tak světlý odstín neprodává). Pak je ještě chválený M. A.C. Studio Finish Concealer. Až na Dermacol to jsou všechno dražší značky, protože ty drogerkové na bledulky moc nemyslí nebo se ty nejsvětlejší odstíny u nás neprodávají.

Lamicka  08.03.14 10:39

@Hupetra Neco malo prodavaji jeste eshopy, jinak se uz myslim neprodava. Zatim jsem nesehnala adekvatni nahradu jejich vodeodolne tuzky na oci. Pokud jde o korektor, mne vyhovuje Rimmel se zelenou hojivou slozkou uvnitr. Bohuzel nevim jake ma odstiny, jsem tmavy typ.

Hupetra
66 příspěvků 08.03.14 10:47

@Lamicka Děkuji za typ, na Rimmel se kouknu, a vyzkouším i Max Factor a Dermacol, to všechno seženu u nás v DM, po těch dražších se případně juknu v Sephoře…je škoda, že se už nevyrábí, byla jsem s ním moc spokojená…na e-shopy jsem koukala už tenkrát, když byl v DM ve výprodeji, ale ten nejsvětlejší jsem už nesehnala :-(. Naštěstí jsem jich pár ukořistila v DM do zásoby, ale už jsem dodělala poslední, a ten od Baley není ono. Mně jde hlavně i o „soulad“ barvy po přepudrování, aby to nedělalo ještě horší flek než je ten, co chci zakrýt :-D. Každopádně prošmejdím drogerii, a to by bylo, aby něco nebylo :-).

Karja
4766 příspěvků 08.03.14 15:07

Já jsem za léta pupínků vyzkoušela kde co a nejvíce mi sedl Aknecolor light. Je velmi světlý, má dobré krycí schopnosti, neolupuje se. Ale bohužel má balení jako mast, ne jako tyčinka.

Hupetra
66 příspěvků 08.03.14 17:59

@Karja a dá se sehnat v drogerii, nebo v lékárně?

edit: už jsem koukala do vyhledavače, že nejspíš v lékárně :-). Děkuji za tip.

Karoleenah
2322 příspěvků 08.03.14 18:03

@Hupetra U toho Make-up coveru od Dermacolu si nejsem úplně jistá, jestli ho v DMku seženete, sice ho tam mívají, ale výrazně míň odstínů, než kolik reálně vyrábí, já si ten nejsvětlejší musela objednávat přes net. Žádný lepší světlý korektor jsem nikdy nesehnala, ale to balení je dost nepraktické bohužel - kovová šroubovací tubička, která po nějaké době může začít v záhybech praskat. :/

Karja
4766 příspěvků 08.03.14 18:06

@Hupetra Ano v lékárně, zrovna včera jsem ho kupovala pro sestru a stál mě asi 120 korun. Zkuste a uvidíte, pro mě je ale nejlepší, co jsem zkusila zatím. Ale já mám suchou pleť, tak mi korektury šupinatí. Konzistence Aknecoloru je na suchou pleť vyhovující.

Morže
1091 příspěvků 09.03.14 14:13

Z korektorů na pupínky mi teď vyhovuje od Catrice ta jejich kamufláž, ale jestli tu jde o to, aby byl korektor v tyčince, tak jsem předtím dlouho používala od Loreal Infaillible stick. Normálně bych si pořídila ten nejsvětlejší, ale měli ho ve výprodejovém stojánku za směšný peníz a nebyl nejhorší. Používala jsem ho na kruhy i na pupínky a v obojím mi vyhovoval, než jsem vyzkoušela jiné alternativy. Pupínky zakryl skvěle, ale na kruhy byl moc tuhej a chtěla jsem světlejší odstín. Bohužel jsem ho už v drogerii neviděla, tak nevím, jestli se dá ještě sehnat.

Hupetra
66 příspěvků 09.03.14 15:07

@Morže Nejradši mám právě v tyčince, kruhy pod očima nemám, tak je pro mě nejlepší tato forma. Tekutý by se mi špatně nanášel, je spíše na plochy jako jsou právě ty kruhy pod očima, ten tuhý v tyčince má tu pravou konzistenci na pupínky, tedy malé plošky.

Dadoo
5533 příspěvků 09.03.14 15:18

Já jsem si oblíbila korektory od dvou značek:
Affiniton od Maybelline, tekutý jako lesk na rty 

a druhý od Essence, podobný fixe

Oba používám, střídám a jsem s nimi velice spokojená.

debra.morgan
223 příspěvků 09.03.14 19:25

@Dadoo zakryjí i kruhy pod očima (nic strašnýho jenom jemný náznak)?

Dadoo
5533 příspěvků 09.03.14 19:27

@debra.morgan Ano, přesně na to je používám. Máznu a ještě prstem rozetřu doztracena. Funguje to :-)

debra.morgan
223 příspěvků 09.03.14 19:34

@Dadoo díky! nad Affiniton už dlouho váhám, ale půjdu do něho a kouknu i na ten od essence…

Karja
4766 příspěvků 09.03.14 19:55

@Dadoo Ty jsem taky měla. Na kruhy pod očima jsou super, ta fixa je taková jemná lehká, ale na pupínky vůbec nefungovala.

Ati
75 příspěvků 11.03.14 08:34

Ja vyzkousela kopu korektoru a ted jako nejlepsi hodnotim tycinku od dermacolu.

Jetthro
1129 příspěvků 13.03.14 18:36

Ja doporucuju touche eclat od YSL - drazsi sranda, ale kreje suprove, nerozmazava se ani kdyz ho date jen tak na kuzi, bez makeupu nebo pudru..
 http://www.yslbeautyus.com/…ault,pd.html

Hupetra
66 příspěvků 13.03.14 20:37

Tak po lovu v DM: Dermacol vůbec neměli, zbyl mi na výběr pouze Rimmel, tak uvidím, jak to bude vypadat. Každopádně díky všem za tipy a rozíření obzoru :-).

Kitty Luu
80 příspěvků 11.06.14 10:27

Na pupínky doporučuji tyčinkový korektor Dermacol Matt Control. Pod oči bych ho nedávala, obsahuje zinek a trochu vysušuje (což mi na pupínky vyhovuje). 

Pod oči používám taky Affinitone a jsem spokojená :-)

Karin
3401 příspěvků 11.06.14 10:36

Taky nedám dopustit na světlý Dermacol Make-up Cover, používám odstín 211 jako korektor hlavně pod oči už asi patnáct let, je prostě perfektní a stačí ho malinko, velmi dobře kryje, dobře se s ním pracuje (má takovou pastovitou konsistenci), krásně rozjasňuje a drží i v horku, když se obličej potí (je voděodolný, protože mastný - nevysušuje). Mají ho běžně v drogeriích. (Tam jsem poslední dobou neviděla ten svůj odstín, ale teď jsem zjistila, že ho mají na internetu v El-Nino Parfums .)

Cérenka
36 příspěvků 11.06.14 13:19

@Kitty Luu Přesně tenhle od Dermacolu používám, vyhovuje mi, a navíc díky zinku urychluje fázi hojení pupínku. Mám velmi světlou pleť a jejich nejsvětlejší odstín mi vyhovuje. Pod pudrem „nevylézá“, ale jak jsem pihatá, tak moc pudr ani make up nepoužívám, připadám si divně bez těch mých hnědých teček :)

Kitty Luu
80 příspěvků 12.06.14 09:24

@Cérenka Souhlasím :) Jen mi vadí, že ho je tam strašně málo a rychle ubývá, takže moc dlouho nevydrží.

Zato Dermacol Cover vydrží léta, ale mě prostě vadí ta manipulace s tou tubou, odšroubovat, zašroubovat atd. - však to znáte. Taky se člověk musí naučit odhadnout množství, třeba když ho dáte pod oči hodně, tak zaleze i do těch nejmenších vrásek a nevypadá to vůbec dobře :(

Zebra33
2038 příspěvků 12.06.14 09:33

@Kitty Luu - Nedavno jsem si koupila v MAC korektor v takove lahvicce s malinkou pumpickou. Chce to teda ziskat trochu cit, protoze jednim standardnim pumpnutim byste zapatlala kruhy pod ocima cele fotbalove jedenactce :), ale jinak mi to prijde fajn kompromis mezi manipulaci a zachovanim obsahu v cistote. Jo a prave to zalezani korektoru do vrasek jsem taky vzdycky resila a tenhle korektor, ac celkem hutny a hodne kryci, to nedela. Na kruhy pod ocima ho nanasim prsty, na pupinky si vezmu k ruce malinky stetecek.

Karin
3401 příspěvků 12.06.14 10:23

@Kitty Luu : za ta léta získáte praxi :) Začnete s minimem (stačí opravdu nepatrné množství) a postupně podle potřeby přidáváte. A zbytek případně otřete - tohle já už neřeším, ono je ho opravdu hodně, pokud člověk tu tubu používá jen jako korektor, já mám za těch patnáct let teprve druhou :D Ještě tu verzi, která byla bílá.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit