Korková kabelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peta2013
46 příspěvků 20.12.14 19:46
Korková kabelka

Ahoj, ocením Vaše názory. Co si myslíte o korkových kabelkách? Já jsem nyní v Portugalsku a mají je tu v několika obchodech. Není to nic levného - okolo 200 Euro. Zajímalo by mě, co si o korkových kabelkách myslíte celkově? A také zda nevíte o nějaké obchodě nebo eshopu v ČR at mužu porovnat ceny

Reakce:

edge  20.12.14 19:56

Já jsem ještě žádnou korkovou kabelku neviděla. Nebyl by nějaký obrázek?

MP Maggie
991 příspěvků 20.12.14 20:52

@edge Google něco ukáže, ale mně se to tedy nelíbí.

edge  20.12.14 21:03

@MP Maggie hm, tak jsem to prohnala googlem. Škoda toho stromu.

MP Maggie
991 příspěvků 20.12.14 21:18

@edge Moje řeč, užití na víno je rozhodně lepší.

vlm
2599 příspěvků 21.12.14 20:49

@Peta2013 našla jsem si obrázky s je to hnus fialovaj…a fialovou fakt nesnáším..jediné smyslupné využití korku je špunt

vanilkaF
23 příspěvků 22.12.14 15:12

@Peta2013 Mně se korek jako materiál líbí velmi, a to i na kabelkách. Je příjemný na omak, trvanlivý, ekologický a neokoukaný. Kdo si neumí představit jiné smysluplné využití korku než jen na špunty, ať se podívá třeba sem: http://www.corkor.com/…ns/cork-bags

Lusi8
3 příspěvky 19.01.15 22:02

Ahoj, posilam e-shop, ktery je na to v CR zamereny www.ellufashion.cz jsou tam i jine kabelky..

queenOFeverything
46 příspěvků 20.01.15 11:54

Tiež som sa s korkovými kabelkami stretla len v portugalsku, chcela som mamke doniesť jednu ako suvenír, no keď som zbadala tie ceny, tak ma chuť hneď prešla. no na rozdiel od vyššie uvedených komentárov, myslím, že niektoré boli vkusné, portugalci sa s korkom vedia vyhrať :-) takže, ak sa ti nejaká vyslovene páči, choď do toho, tu budeš aspoň originálna ;-)

Lola  20.01.15 12:35

@Lusi8 Dost trapný pokus o reklamu, to snad uznáte sama.

Lusi8
3 příspěvky 20.01.15 13:33

Dotaz zněl, zda nevíme o nějakém e-shopu nebo obchodu, tak píšu, že vím.

Annacat
1 příspěvek 24.01.15 21:01

Zdar, tak já mám jednu doma a musím říct že představa korku u mě byla do nedávná taky omezená jen na špunt, ale tyto kabelky jsou tak dobře upravené, že jsou luxusní. Povrch je jemný na dotek a jsou i odolné. Dokonce i barvy jsou zajímavé a nejen hnědé. Byla jsem ráda, že jsem na dovolené nezaváhala a teď se mohu chlubit originálním kouskem :))) a že se holky ptají :)
Kdyby měl někdo zájem mohu poslat fotku.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit