Košile a kravata

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

laay
1 příspěvek 12.01.14 22:11
Košile a kravata

Zdravím, s přítelem jsme hledali košili a kravatu, která by byla alespoň trochu zajímavá a dala by se použít jak formálně, tak na akce něco mezi. Nedaří se mi ho dostat do světlejších barev, takže mě napadlo toto. Co si myslíte o této kombinaci? Je to sice tmavé, ale tak nějak to na mě působí pozitivně „temně“, jestli víte 3:)

Reakce:

Ptera
112 příspěvků 12.01.14 22:20

Košile se mi moc líbí a já bych ji dala bez kravaty ale budiž- takto vyfocené mi to také připadá temné a ne moc vhodné - ale reál může být jiný, - A co vínová kravata??? Ta se celkem hodí „ke všemu“.

mikita.miki
1931 příspěvků 12.01.14 22:25

Pokud je to míněno na společenské akce opravdu oficiální, tak bych nevymýšlela kdejaké vyfik…ce a,,zajímavosti,, a koupila sice tmavší, ale jednoduchou košili. namátkou chlap má světle i tmavošedou a námořnickou modř, ktomu odpovídající kravaty. vámi uvedená kombiace se mi nelíbí.
jinak na polovičaté akce by se mi líbila tahle košila samotná, ale bez kravaty. košile nestojí svět, pokud tedy nelpíte na hedvábí či značce, raději mít v šatníku o 1 navíc, než si uříznout ostudu

mikita.miki
1931 příspěvků 12.01.14 22:26

@Ptera máte pravdu, vínová je dost tmavá barva a je to dost nošená barva jak na košili, tak na kravatách, ač mě se teda na košilích moc nelíbí

symplooke
28 příspěvků 19.02.14 17:24

Tato košile formální asi nikdy nebude :) kravata se k ní nehodí žádná.
Pokud chcete formální košili, pak jedině bílou, případě bledě modrou.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit