Košile pro středoškoláka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sskowy
5 příspěvků 30.11.14 19:08
Košile/kalhoty pro středoškoláka

Zdravím,
momentálně nosím takové oblečení, že v něm vypadám pravděpodobně strašně (džíny, větší trika,..). Jsem hubenější a ke všemu nosím radši volnější trika, aby nebyli vidět mé hubené ruce. Ale řekl jsem si, že musím změnit oblékání, vždyt mi už bude 20 let. A to co nosím, možná to bude důvod mého malého sebevědomí. Takže bych to rád změnil a třeba si konečně najdu i holku. Nechci, aby to vyznělo, že nechci kupovat nové oblečení, že se nechci měnit, atd. Rozhodně chci, ale připadám si marnej.

Chtěl zakoupit košili. Z „inspirace“ se mi zalíbila tato kosile , ale netuším KDE jí (nebo podobnou, na volné nošení) v Brně zakoupit?

Druhá věc jsou kalhoty. Nosím modré džíny a netuším co jiného nosit. Viděl bych to na nějaké černé/modré kalhoty, ale nevyznám se v materiálech. Slyšel jsem, že jsou dobré chnis kalhoty, ale ani je nepoznám. Jiný materiál? Ale stačilo by mi opět poradit jen kde bych je měl hledat.

A jen menší dodatek, sháním obyčejnou černou šálu, opět kde hledat? Takové ty, co mají na koncích šnůrky, apod se mi opravdu nelíbí

Děkuji

Reakce:

Giulietta  30.11.14 19:11

@sskowy Tá košeľa je myslím z http://www.moda-expres.cz/…hym-rukavem/

sskowy
5 příspěvků 30.11.14 19:17

No já si z internetu oblečení kupovat nebudu. Moje postava mi to nedovoluje, musím to vyzkoušet. Jednou jsem kupoval podobnou slimfit košili, ale měl jsem to jako větší triko

llolla
2102 příspěvků 30.11.14 21:26

@sskowy
Kosile a chinos maj skoro vsude, jak je to s velikostma moc nevim, ale z cenove unosnejsich bych doporucila pull and bear a HM. Kosile na hubenou postavu byste urcite sehnal v Topmanoj, ale ten je asi jen v Praze.
http://www.hm.com/…roduct/12738?…
http://www.hm.com/…partment/MEN?… treba neco takovyho?
edit: tak jsem koukla na stranky pull and bear a od doby, kdy jsem tam byla posledne se teda kalhotovej sortiment posunul k horsimu, takze tam spis ty kosile.

sskowy
5 příspěvků 30.11.14 21:50

@llolla

Jo, to je dobré. Taky je problém, že na netu to najdu, ale né v obchodě :D Zítra se hned mrknu ve Vankovce v H&M i v P&C, pak sem napíšu a poradím se ohledně kombinací barev.

llolla
2102 příspěvků 30.11.14 21:52

@sskowy
mozna by sly opsat z netu nejaky kody jednotlivyho obleceni a na ty se pak zeptat primo na prodejne, oni vam reknou, jestli je tam maj, pripadne na ktery jiny prodejne jsou dostupny.

Jordaan
5552 příspěvků 30.11.14 21:53

@llolla

v Topmanoj? :-) jste nekde od Trutnova nebo pobliz?

llolla
2102 příspěvků 30.11.14 21:54

@Jordaan
Pardubice… (pardon, vim, ze to vypada strasne, ale nemuzu si pomoct)

Jordaan
5552 příspěvků 30.11.14 21:59

@llolla

ja to miluju, mluvila takhle moje babicka. od ty doby co umrela uz nikoho, kdo tak mluvi neznam.

llolla
2102 příspěvků 30.11.14 22:01

@Jordaan
tak prijedte k nam, u nas v rodine tak mluvej vsichni.

Jordaan
5552 příspěvků 30.11.14 22:03

@llolla

tak jo, prijdu k Vam na kafe :-)

Bender1
121 příspěvků 01.12.14 15:59

@sskowy Ahoj,

jestliže hledáš slim fit košile, podívej se do Manga, případně Zara, ve Vaňkovce je asi máte, potom v Benettonu Na Příkopech mají asi také slušný výběr, mají tam dost úzký střih.

Jinak chápu tvojí flustraci s hledáním oblečení i možná toho sebevědomí. Hledat oblečení, které ti padne je také občas trochu na hlavu, zvláště, když nemáš konfekční postavu. Jinak jsi taky mladý, máš podobný věk jako já, možná by bylo dobré občas navštívit posilku :) Doufám, že ti nevadí tykání. Jestliže chceš ale zvýšit sebevědomí, musíš začít i jinak možná myslet a poté se možná projeví i to oblečení, ale každopádně ten pocit, že vypadáš dobře ti zlepší náladu i po ránu!

Místo jeansů, které jsou občas dost nepohodlné bych si pořídil chino kalhoty, rovné či slim najdeš skoro v každém řetězci, opět zmíním Mango (materiál se mi líbil zatím nejvíc :)), H&M nebo Zaře. Materiál bavlna s menší příměsí elastanu či něčeho podobného do 2% by nemuselo být marné, mám 100% bavlnu a u pasu se mi dost shrnují ale to je asi ještě dáno tím, že mi nepadnou úplně nebo moc sedím :D

Šála, doporučuju rozhodně vlněnou, teď jsem pořídil pěknou v GANT, v Blažkovi mívají slevy občas na tento typ, doporučuju 100% vlnu nebo s příměsí kašmíru. Ty bez těch „šňůrků“ se špatně hledají, v nejhorším ustřihnout a je to :D

U každého kousku počítej v rozmezí od 500 do 2000. Je to běh na dlouhou cestu, než si vypiluješ to, co se ti líbí, občas je to holt pokus omyl…

Držím palce!

sskowy
5 příspěvků 02.12.14 14:56

@Bender1

Tykání rozhodně neva.
Ono, pro mě je těžký vůbec do obchodu vlézt. Před půlrokem jsem vlezl do ham a samý ženský a já takovej puberták, v džínách, ve větší bundě..
Posilka, ve druháku jsem chodil, nabral jsem 8kg, jenže jsem si trochu dojebal koleno… menší pauza, moc se mi nechtělo, až ke konci třetáku a přes prázky, hlavně díky fyzické práci na stavbě+čas(jídlo, odpočinek) jsem přibral 4kg za 2-3 měsíce.. jenže od září jsem 3kg opět zhubl (do školy dojíždím, málo času, furt stres,..)

Bender1
121 příspěvků 02.12.14 16:01

@sskowy Rozhodně si myslím, že se nemáš za co stydět, když jdeš do obchodu. Jdeš něco koupit, jdeš tam utratit své peníze, takže není proč a co hlavně řešit… Dřív jsem se štítil obchodů proto, že tam nic zase nenajdu a nemám na to prostě peníze, což je vlastně i teď :D Takže občas jdu na „window shopping“, abych věděl, co je teď k dostání, abych si na to našetřil… Většinou stejně nemám na co, v těch řetězcích typu H&M když si už něco vyhlédnu na e-shopu, tak mě to zklame v reálu jako dnes, když jsem hledal vlněný svetr, který byl pěkně průsvitný…

Máš docela výkyvy váhy, ono se to časem vyrovná :)

Až na něco narazíš, informuj nás!

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit