Košilové knoflíčky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mwich
115 příspěvků 20.10.11 20:22

Potřeboval bych poradit, jestli lze koupit knoflíčky na košili. Nemyslím manžetové, ale ty „normální“ zapínací. A konkrétně mi jde o tento typ (vysokých válcovitých) knoflíčků.
Díky moc

Reklama

Reklama

Reakce:

mwich
115 příspěvků 21.10.11 07:16

GreatSusan  21.10.11 09:38

a proc by to nemelo jit? bezte nekam, kde se prodavaji knofliky (treba do galanterie) a zeptejte se…

Oldyn
5515 příspěvků 21.10.11 09:54

Myslím si, že takový atyp neseženeš. Do značkových košil se většinou dávají knoflíčky z bílé perleti. A do obyčejných umělé. Ten tvar se podle mého musí i velice špatně zapínat. Ale nejsem odborník.

mwich
115 příspěvků 21.10.11 12:27

V galanteriích jsem se ptal, ale řekli mi to samé „to je nedostatkové zboží / takový podivnosti nevedeme“, tak jsem chtěl zkusit internet, ale když zadám „knoflíčky“ tak mi to najde jen manžetové a maximálně nějaké obyčejně prodávané…
Asi jsem ten válec nakreslil moc vysoký…

Tady jsem vyfotil ze své košile. Zas až takový atyp by to nemusel být, ne?
A ano, zapíná se to malinko hůř než normální, ale kvůli jejich vzhledu to přežiju :)

MP Jana
225 příspěvků 21.10.11 13:13

Nejlepší galanterie, kde mají skutečně všechno, je bohužel britská. Dá se k nám objednat, akorát bych se zeptala, kolik by stálo poštovné předem, mají to podle váhy. Vždycky objednávám celou krabici, tak nevím, jak by se vyplatily jen ty knoflíčky.
 http://www.macculloch-wallis.co.uk/…rt%20Buttons

Oldyn
5515 příspěvků 21.10.11 13:47

Možná by nebylo marné se poohlédnout u zdejších výrobců. www.kpzas.cz nebo www.buttons.cz A nebo prolést sekáče a koupit košili jen na knoflíčky. A do vyhledávače zadávej knoflíky, né knoflíčky. ☺

Zoe
316 příspěvků 21.10.11 13:56
Takové válcové knoflíčky pravidelně objíždím žehličkou, neboť jsou na košilích, které manželovi a synům kupuji v podnikové prodejně Janek v Rožnově pod Radhoštěm.
Tak mne napadlo, co kdybyste se zeptal u nich?

mwich
115 příspěvků 23.10.11 13:45

Prolést sekáče a koupit košili jen na knoflíčky - vidíte, to mě nenapadlo. Ne nadarmo se říká, že nejlepší řešení bývá to nejjednodušší :))
Jankovi napíšu, díky.

Oldyn
5515 příspěvků 23.10.11 18:50

Tak jsi mi nasadil chrobáka do hlavy. Prohlédla jsem košile mojeho chlapa a má je! Je to košile od Nextu s dlouhým roll-up rukávem a knoflíčků jsem tam napočítala 17ks. Košile je ze second-handu asi za 75Kč koupená vloni. Peru i žehlím.

Kalcu
164 příspěvků 24.10.11 19:51

Zkuste si zavolat 222211152 Látky, Galanterie Kalců, ještě před prázdninami jsme je měli, ale nejsem na krámu, tak by se Vám děvčata mrkla.

Reklama

Váš příspěvek

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek

Reklama