Kosmetika ELF

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pampelína
60 příspěvků 04.05.12 17:01
Kosmetika ELF

Máté nějaké zkušenosti s kosmetikou z internetového obchodu Eyes Lip Face ELF? Už nějakou dobu si prohlížím jejich stránky a docela mě láká nějaké výrobky zkusit, na druhou stranu mi ale přijdou podezřelé nízké ceny a až moc velké vychvalování výrobků diskutujícími na stránkách.. Co myslíte, šly byste do toho?

Reakce:

Olivera
180 příspěvků 04.05.12 19:19

mám :) Také jsem jsem chtěla objednávat, ale finále bylo levnější objednat v Česku. nakupovala jsem v http://www.elfkosmetika.cz/

ELF má spoustu zajímavých produktů- nakoupila jsem si řady štetců za pár korun (používám snad rok- nepelichají, jsou fajn), krásné odstíny pigmentových očních stínů, bronzery, skvělá je i Třpytivá paletka -multifunkční lesk (jen třeba pod obočí).. výborný je i čisticí přípravek na štětce.

Na zahraničních diskuzích doporučují spíše vyšší řady Minerals a Studio. základní řada produktů údajně nic moc, takže jsem si ji ani nekupovala.

Dahllie
2222 příspěvků 04.05.12 19:37

Mám pár věcí, hodně jsem si oblíbila štětce ze Studio řady. Za tu cenu jsou fakt dobré (třeba stipple na make-up někdo srovnává se štětcem ze Sephory, který je dvakrát dražší). Ty z levné dost pelichají (hlavně ten na pudr je příšerný). K tomu mám ty čistící přípravky (šampon i sprej).
Stíny jsou výborné i z té levné řady. Báze pod stíny taky. Laky na nehty průměr, ale za tu cenu…
Jen je to čistá „čína“. Dost parabenů a tak. Takže jsou možný alergie, ale ještě jsem se s tím nesetkala.

Silvie.M
57 příspěvků 04.05.12 21:17

Take mam z ELFu spoustu veci..napr. paletu stinu, pigmenty, rtenky, lesky, laky, stetce, tuzku na oci a zatim opravdu vsechno ok :-)) Co si ale nemuzu vynachvalit, jsou laky - drzi, rychle schnou, dobre se odlakovavaji..jen maji malo odstinu, ale treba ted na leto doplni nejake „vic barevne“ :-D

saryvary
664 příspěvků 05.05.12 16:11

Kosmetika ELF je pouze pro velmi velmi velmi..... nenáročnou dívku, která nemá peníze na kvalitnější kosmetiku. Kvalita samozřejmě odpovídá ceně, takže nic dobrého od ní nečekejte. Moje dcery kdysi také uchvátila (především ceny a obdivné komentáře slečen), nakoupily všechno možné a to všechno možné postupně letělo do koše. Jediné, co je prý fajn, je stojan na štětce.

pampelína
60 příspěvků 05.05.12 16:30

Aaaaha, tak přesně toho, co píše saryvary jsem se bála.. Tak to asi zůstanu u starého dobrého Avonu :)

Silvie.M
57 příspěvků 05.05.12 20:44

tak ja neviim,no..jsem zvykla na kosmetiku kvalitni - i kdyz to je asi taky relativni /pro nekoho muze byt Loreal sunt/ a neprijde mi, ze by veci z elfu byly takova tragedie.. na makeup nebo rasenku jsem si sice netroufla, ale to, co jsem vypsala vyse je fakt v pohode..les­ky,laky i stetce.. ;-)

pampelína
60 příspěvků 05.05.12 21:03

Silvie: O těch štětcích jsem četla na více fórech a aji bych tomu verila :) Spíše mám strach, že jestli je to opravdu z Číny (hm, ikdyž co dneska z Číny není že :-D )a ne moc kvalitní, tak bych z toho mohla mít alergickou reakci nebo nějaké jiné problémy :( mám citlivou pleť tak to asi radši nebudu riskovat.. :)

Silvie.M
57 příspěvků 05.05.12 21:10

Tak urcite je lepsi, pokud vis, ze mas problemy s pleti, se nepoustet do nejakych experimentu a zustat u osvedcenych znacek…to opravdu nestoji za to, lecit se pak mesice na koznim.. ;-) ja mam taky citlivou plet - a prave jak jsem psala - s makeupy radsi neexperimentuju (proto si kupuju Loreal nebo ted nove Lancome) a s rasenkama jsem taky moc spokojena od Lorealu.. Ale treba zase za laky na nehty nebo lesky, kterych mam asi 5 v kazde kabelce :-D za ty se mi zas tolik utracet nechce..a tyto mi zadne alergicke reakce nezpusobily..ani stiny „pigmenty“ :-)

EsmeZ
10 příspěvků 06.05.12 00:39

Štetce na oči sú solídne aj z toho najlacnešieho  radu.

Kajalové ceruzky sú na začiatok fajn. Tiene nemajú veľmi sýtu pigmentáciu, takže sú spolu s ceruzkami a tieňmi z najnižšej rady OK pre začiatočníčky, lebo sa dajú vyrobiť jemné farebné prechody.

PS: Inak bežne rada používam šminky Pupa, sú sýte a vyhovuje mi farebnosť.

Ava
634 příspěvků 09.05.12 11:09

Laky na nehty jsou strašné, nic nevydrží a chce to aspoň tř vrstvy. Stíny ze základní řady jsou o ničem, dále mám jedny Studio a ty celkem jdou.Super je ale stipple brush a transparentní pudr z řady Studio.Tužky na oči (klasika, fix) nic moc. Celkem fajn je paletka Beauty school s bronzerem a tvářenkou, ne že by byla tak extra skvělá na malování, ale vyhovuje mi na cestování, že mám vše pro modelaci v jedné kazetce.
Rtěnky z řady essentials jsou jemně pigmentované, celkem přirozené odstíny, takže se hodí na běžné rychlé líčení, kdy není třeba výrazná barva a perfektní výdrž (na tu doporučuji matné rtěnky MAC).
Lesky jsou standard (ty mi přijdou všechny na jedno brdo, ať stojí 30,– nebo 300,–). Korektory o ničem. Multifunkční líčidla ze základní řady jsou divný, nepoužívám je, stejně jako krémové stíny.

Když srovnám s podobně levnou dekorativkou Essence, tak u mě vítězí ta, navíc si ji mohu vyzkoušet a vybrat na živo.

shirla
878 příspěvků 11.05.12 23:38
Kosmetiku ELF jsem vyzkoušela a jsem s ní velmi spokojená, zvláště pak se stíny na obočí, štětce mi také vyhovují. Měla jsem i 2lesky, ale ty byly srovnatelné s kvalitou levnější kosmetiky z drogerie. Takže pokud něco objednat, tak určitě ze sady STUDIO. Nesouhlasím s příspěvkem
@saryvary píše:
Kosmetika ELF je pouze pro velmi velmi velmi..... nenáročnou dívku, která nemá peníze na kvalitnější kosmetiku. Kvalita samozřejmě odpovídá ceně, takže nic dobrého od ní nečekejte. Moje dcery kdysi také uchvátila (především ceny a obdivné komentáře slečen), nakoupily všechno možné a to všechno možné postupně letělo do koše. Jediné, co je prý fajn, je stojan na štětce.

Ano, je to levná kosmetika, ale ne vše co je levné je okamžitě k nepoužití. A ne vše, co stojí hodně peněz musím být kvalitní. Samozřejmě, pokud je někdo zvyklý na kosmetiku v řádech tisících za výrobek, asi spokojen nebude. Ale jinak je kosmetika ELF srovnatelná s Avonem nebo Oriflame.

saryvary
664 příspěvků 12.05.12 08:18

Nemyslela jsem to tak, že co je levné, je zákonitě špatné, ale u kosmetiky Elf to platí dvojnásob. Avon a Oriflame neznám, takže nemůžu srovnávat.

Kamaela
154 příspěvků 12.05.12 12:03

Kosmetiku ELF si občas objednám a to nejsem ani velmi nenáročná a ani tak moc mladá :-). Je fakt, že makeup nebo řasenku bych neriskla, ale stíny, tužky a jiné věci klidně. Ráda experimentuji, třeba zrovna se stíny a tak je pro mě lepší koupit si X barev levnějších stínů než jednu paletku tří stínů řekněme za 600Kč. U ELFu je problém, že něco je super (třeba duo tvářenka s bronzerem) a něco fakt šílený a hlavně barevné zobrazení na stránkách moc neodpovídá skutečnosti, takže je to kolikrát překvapení :-), co vím ze svého okolí (mě se to zatím nestalo) tak někdy jsou výrobky vyschlé, nebo obal nefunkční a hlavně se kolikrát stane že dva totožné výroby nemají úplně stejnou barvu. Nám se třeba stalo, že se nám sešly tři rtěnky stejné odstínu a když se daly vedle sebe tak byla každá maličko jiná. Ale tak na vyzkoušení, když si chce člověk pohrát, zaexperimentovat proč ne.

Cheeky  12.05.12 18:30

ELF kosmetika určitě není jen pro velmi nenáročné dívky ;) Mám od této kosmetiky dost produktů a mám možnost srovnávat s jinými značkami převážně z drogerií(Rimmel, Astor, Maybelline, Essence, Dermacol), či z katalogů (Avon, Oriflame). Netvrdím, že všechny produkty jsou skvělé, ale můžu jich mmnožství doporučit. Spousta produktu této značky, nemá v obdobné cenové hladině žádnou konkurenci.

marca
437 příspěvků 13.05.12 09:19

Měla jsem od ELF tužku na oči a tekuté stíny. Oboje jsem vyhodila, nedrží a maže se všude kolem.

anonymnibuchta
1 příspěvek 29.10.12 14:52

Ahoj holky, Kosmetku Elf jsem zkusila a myslím, že za tu cenu je to vcelku dobré řešení. Nicméně pokud se nebojít připlatit tak spíš ten Avon. Ta Elf sice levná, ale jak mi řekli i v fymc.cz , oproti dražším ne tolik kvalitní.

kacenka.smile
427 příspěvků 29.10.12 15:12

Nešla. Na netu jsem četla spoustu recenzí na jejich výrobky a nekoupila bych si to. Radši budu mít líčidel méně, ale zato kvalitní. Většinu věcí kupuji v parfumeriích, pečující kosmetiku v lékárnách a jen občas sáhnu po něčem levném z drogerie (to občas např. rtěnku nebo stíny, které nehodlám nosit denně).

Když už levně, tak mě napadá Essence, které si alespoň můžete osahat naživo v drogérce nebo parfumerii.

Denyna
4101 příspěvků 29.10.12 16:04

Od této firmy jsem se zajímala o jejich minerální řadu, nicméně potom jsem dala přednost minerální kosmetice Lily Lolo a taky je dobrá cenově velmi dostupná Alverde. Od ELF jen štětce.
Jinou než minerální kosmetiku už nepoužívám, sama jsem překvapená, jak mé pleti svědčí.

EvelineShop
106 příspěvků 17.01.15 19:12

ELF mám vyskúšaný docela dosť. Zostala som u báze pod oční stíny (je fakt dobrá), u tvářenek Studio (aj pudru, toho cool bronzer a warm bronzer) a mám všetky Studio štetce, tie sú fakt za tu cenu viac než výborné. Nie sú nekvalitné, možno len Stipple brush je maličko redší, než napr. o MACu, ale aj s tým ja dokážem v pohode pracovať. Líčim sa roky, takže aj skúsenosti (baví ma to).

To k ELFu

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit