Kosmetika Lush

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Agrafína
251 příspěvků 11.02.14 21:57
Kosmetika Lush

Máte někdo zkušenosti s kosmetikou Lush? Podle stránek se zdá, že stojí za to některé výrobky vyzkoušet, ale nechci kupovat zajíce v pytli.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ceresa
465 příspěvků 11.02.14 22:14

Pouzivam od nich peny do koupele, kdyz jsem orvana jak opice, tak to mam jak ritual na dobiti baterek. Jinak muzu doporucit dark angels peeling a uplna bomba, jak dostat z obliceje vsechen mestsky smog je mask of magnaminty. Malokdy takhle chvalim, ale u Lushe nemuzu jinak.

gummybee
4595 příspěvků 11.02.14 22:25

@Agrafína já miluju šampon big, nádherně voní.. taky sprcháč flying fox, je úžasně medový, k sežrání.. krémy vanishing na ksichtík a helping hands na ruce, taky body scrub.. a pěny jsou úžasně voňavé, ale na to já si nepotrpím, tak zkušenot nemám :)
jo, a doporučuju zavítat přímo do obchůdku, slečny ochotně poradí a nádherně to tam voní.. jen je riziko že utratíte víc než jste měla v plánu :D

Příspěvek upraven 11.02.14 v 22:26

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.02.14 22:25

Něco je dobré, něco ne.

mám do nich ráda scrub na rty, protože je mám pořád strašně suché a šupinaté. šampon big i šampuk myslím se skořicí a pivní šampon (strašně mi voní a vlasy po něm nevypadají špatně). mask of magnaminty mi žádné zázraky neučinila a krémy si myslím, že moc dobré nejsou.

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.02.14 22:32

@gummybee
já byla dvakrát v obchůdku v londýně a je to fakt super zážitek :-) pořád mi chtěli mydlit ruce, měli tam lavorky s koulemi do koupele a rozpouštěli je pro zákazníky a taky na mně chtěli zkusit nějaké třpytítko na tělo :D

Saori
80 příspěvků 11.02.14 22:35

Moc jsem toho nezkoušela, ale používám Lemony Flutter(na nehtovou kůžičky a na suché lokty super). No a pak jsem měla Sugar Scrub na tělo, řekla bych srovnatelné s jinými značkami.

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.02.14 22:37

Myslím, že lush má především fakt dobře zmáklý marketing.

což ale neznamená, že neprodává dobré věci.

wisp
90 příspěvků 11.02.14 22:42

Lush mam rada. I s moji citlivou kuzi, nikdy zadnej problem.(Ale nezkousela jsem jejich dekorativni kosmetiku.) Krasne voni. A jejich slanej sampon opravdu dodava objem (bez „slepenosti“).

gummybee
4595 příspěvků 11.02.14 22:44

@Jiná Realita jo, to mě na tom baví, ty obchůdky, příjemné, voňavé.. vždycky mi nabalí hromadu vzorečků všeho možného a já si pak stejně musím přijít pro celé balení :D
no a pak ten hype okolo toho že je to přírodní, ručně dělané, netestováno na zvířatech, recyklovatelné obaly.. přiznám se bez mučení, skáču jim na to i s navijákem :)

Maiandra
221 příspěvků 11.02.14 22:52

Ty jejich koupelové balistiky jsou naprosto úžasné, kdysi jem měla nějaké tělové máslíčko a taky bylo fajn. Dekorativkou si moc jistá nejsem, četla jsem docela rozporuplné recenze… asi to sedne jak komu. :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 11.02.14 22:55

@gummybee
jo, a hlavně se v obchodě vidí celá ta obří mýdla, která vypadají parádně :-) ten kousek, co člověk dostane poštou, už tak efektně nevypadá.

Ceresa
465 příspěvků 11.02.14 22:57

@gummybee citim to uplne stejne, atmosfera obchudku je fajn, vzorecky, poradi..clovek se nemuze vsem tem plusum na miste ubranit. Marketing maji skutecne dobre zvladnuty..I po tech letech mam dobrej pocit, ze mi masku namichal nejakej Honza;)))

princess137
4 příspěvky 11.02.14 23:11

Odporúčam šampón Rehab (dodá neuveriteľný lesk) či čerstvé masky (mala som Cupcake),inak všetko od nich minimálne nádherne rozvoniava ;)

buitenlander
44 příspěvků 11.02.14 23:19

Já od nich měla jednu jejich pleťovou masku (BB seaweed), čistící Angels on bare skin a pak tělové máslo King of skin, všechno krásně vonělo a líbilo se to i mojí super citlivé kůži :) Nemůžu si dovolit nakoupit všechno, co bych chtěla, ale jednou za čas se něčím rozmazlím, stojí to za to ;)

hhanele
5 příspěvků 12.02.14 00:05

Doporučuju se vydat na osobní návštěvu do obchůdku kvůli očichání, protože používají velmi výrazné a docela netypické vůně, které nemusí každému sednout. Prvně jsem si objednala hřebíčkovo-skořicový šampon na vlasy a už cestou z pošty jsem si říkala, že je ten balíček nějak cítit:-) V práci jsem onen nerozbalený balíček zamotaný do tašky zavřela do skříně. Když jsem se vrátila z oběda, byla provoněná celá kancelář.
Doma mi jejich výrobky (mám různé šampony a kondicionéry) provoní celou koupelnu a jde to až na chodbu:-) U té skořice je to fajn, ae třeba s jasmínovou vůni je to mnohem horší:-D Naštěstí ten jasmínový šampon není z vlasů po umytí cítit tak, aby to odrovnalo mě nebo kohokoliv, kdo se ke mně přiblíží.

Roseline
2319 příspěvků 12.02.14 00:09

Mám vyzkoušený šampon Big a čistící roládku na obličej Angels on Bare Skin. S oběma produkty jsem byla velmi spokojená. Nádherně voní, jejich použití je velmi příjemné :-) Big byl jeden z nejlepších šamponů, co jsem měla - možná dokonce ten nej.
V obchodech jsem byla jenom v zahraničí, přístup k zákazníkům je výborný. Celkově je mi Lush sympatický.

078796
270 příspěvků 12.02.14 00:14

Mám moc ráda American Cream - balzám na vlasy. Krásně voní a vlasy jsou po něm hebčí, dobře se češou.

Dobrou zkušenost mám i s jejich šampukem (Godiva), dokonce jsem rozhodnutá, že už si s ničím jiným mýt vlasy dlouho a dlouho nebudu, prostě se mi to zalíbilo. Vydrží to déle než tekutý šampon, víc to pění, vlasy to umyje tak dobře, že ve vodě „vržou“ nebo „dřou“ mezi prstama, určitě ten pocit znáte, taková ta úplná odmaštěnost…

Mask of magnaminty je super na černé tečky na nose a pro mě fungovala i jako peeling, měla jsem po tom úplně vyhlazenou kůži. Pokud ale máte pupínky (a hlavně ty, který se musí léčit vnitřně a ne zvenku), tak tohle na ně neplatí, leda jako doplňková péče. To píšu, kdyby si to náhodou chtěl někdo kupovat jako zázrak na akné.

Oveeec
1362 příspěvků 12.02.14 01:07

Já si tam koupila dvakrát ten šampon Big, a je úžasnej, fakt krásně voní, a hrozně dlouho vydrží, protože ho stačí jenom troška. Zrovna mi došel a koupila jsem si jen tak pro změnu nějakou Weledu, ale jak tady teď o tom čtu, mám absťák po tý vůni i konzistenci. Už abych ten novej rychle dobrala, a potom…:)

xmarkeeex
125 příspěvků 12.02.14 11:31

Já jsem naprosto podlehla jejich bombám do koupele a hlavně tuhým šampónům - šampukům. Mám vyzkoušené 3 - Jumping Juniper, New a Seanik. Strašně dlouho vydrží a vlasy jsou po nich krásné a nadýchané. Kombinuji s kondicionérem (také tuhý) Jungle - má zvláštní, ale moc příjemnou vůni. Jen pozor - šampuky z vlasů dost vymývají barvu. Barvím se hennou také od Lushe - caca noir. Skvěle vlasy vyživuje. Na čistění pleti jsem nedávno začala používat „mejdlíčko“ Fresh Farmacy a poté nanáším čerstvou čokoládovou masku Cupcake. Ze sprchových gelů jsem zatím vyzkoušela jen Rosejam, Snow Fairy a Twilight. Všechny jsou super, ale žvíkačková Snow Fairy je prostě top. I můj přítel mi ji bere :D Škoda, že je to jen Vánoční limitka.:( Většinou objednávám přes internet, do Prahy se moc nedostanu. V kamenném obchůdku jsem byla jen jednou, ale byl to skvělý zážitek :-)

suntala
201 příspěvků 12.02.14 11:38

Já používám z lushe hlavně hennu - miluju si nasteouhávat do sebe různý odstíny a čekat, co z toho vyleze:-) Bezvadně drží a vlasy mám krásně lesklý. Mask of Magnaminty žádnej zázrak u mě nebyl, ale měla jsem na akné nějakou česnekovou masku, která měla v názvu warrior, ta byla dobrá. Taky parfém Ladyboy, koupila ve výprodeji:-) a nekterý dny mi vyloženě sedne.
Největší objev poslední doby je ale tělovy kondicionér Lo ´ s of Argan (doufám, že ten název mám správně, ale arganový olej v tom je každopádně) - na jeho vůni úplně ulítávám. Ani ho nesmývám, jak je v návodu:-)

bc2
323 příspěvků 12.02.14 11:47

Kondicionér Veganese je ten nejlepší, co jsem kdy měla.

Zebra33
2038 příspěvků 12.02.14 11:59

Mela jsem z Lushe jednou takovy krasne vonavy telovy masazni olej se trpytkami. Patlala jsem se tim vzdycky v lete a pritel jeste v zime nadaval, ze ma toho blyskaveho svinstva plne auto ;). Jinak z Lushe moc veci nemam. Kvalita fajn, vune taky fajn, ale cena mi osobne prijde neprimerena.

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.02.14 14:08

Dřív, než zdražili libru, vyšlo lépe objednat přímo z UK, paradox. teď nevím, už dlouho jsem od nich nic nekupovala. když si člověk objednal tak 3 věci, tak to i přes vyšší poštovné vyšlo fakt líp.

LeChambray
113 příspěvků 12.02.14 14:27

Potvrzuju, že šampon Big je skvělej, opravdu zvětšuje objem vlasů a stačí ho malinko. Mám také Sea spray do vlasů. Používala jsem i šampuky, taky spokojenost. Scrub na rty používá dcera, ale podezírám ji, že jen proto, jak voní a že je sladkej :-) Nově od nich používám hennu a je zatím nejlepší, jakou jsem kdy měla - lepší než Logona, lepší než Hennécolor.

llolla
2102 příspěvků 12.02.14 15:29

@Agrafína
mám od nich spoustu věcí (sprcháče, šampony, tělový krém, masku…), ale fakt je třeba zajít tam osobně a očuchat si to- vůně jsou leckdy opravdu hodně specifické a naslepo bych do toho nešla. a taky si sebou vemte jen omezenej obnos a kartu nechte doma, jinak tam necháte půlku výplaty…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit