Kostým na maškarní sjezd

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
MP Iva
12 příspěvků 29.01.12 17:02

Příští týden mě čeká tříkilometrový maškarní sjezd na sáňkách :D , a proto bych uvítala nějaký tip na originální, a přitom na přípravu nenáročný kostým. Vítaným plusem by byla jeho skladnost, přece jen takat se s několikakilovým kostýmem do kopce se mi moc nechce… :)


Reklama


Reklama

Reakce:
 
KinderKucheKirche
252 příspěvků 30.01.12 09:25

Jestli jste z Prahy, tak na Husitské je sekáč Chizo, který se specializuje na kostýmy. Dal by se tam seskládat kostým selky. Tedy převážně bavorské selky, pravda, ale sáňkovalo se beztak hlavně na horách a to jsou kolem a kolem Sudety, takže to sedí :-)
Když já chodím na maškarní průvod, většinou si navrstvím sukně nebo spodničky a ke krátkému kabátku převážu velký šátek křížem přes prsa a na hlavu šátek - tím získám selkovskou siluetu barokních přesýpacích hodin a je mi TEPLO.

 
Dahllie
2222 příspěvků 30.01.12 17:02

Já jdu letos na maškarní za čmeláka. Žluté tričko s černými pruhy a na hlavu kudrnatou paruku a tykadla. Když koupíte dostatečně velké triko, jde to hodit i přes bundu. A dolů se dají použít černé zeteplené kalhoty a nebude zima ani v těch ruských mrazech, co nám slibují.


Reklama

 Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nejdůležitější momenty z únorových týdnů módy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přichází jaro a pozornost módního světa se obrací především na... Celý článek


Reklama