Kostým na maškarný ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cinnnamon
216 příspěvků 07.01.13 23:26
Kostym na maskarny ples

Zdravim, viete poradit zaujimavy kostym pre par na karneval? Chodievame na tradicny ples, ale tento rok je vynimkou a ples bude maskarny. Nemam ziadny napad, co vymysliet a nepacia sa mi kostymy typu „kral, kralovna“.Ak mate skusenost vlastnu pripadne nejake fotky z maskarneho plesu, prosim pomozte, inspirujte:-)
Boli ste uz na takomto plese? Musia byt saty/kostym honosne alebo to moze byt aj sialenstvo typu pyzamo, je potrebne mat zakrytu tvar? Ples je v luxusnejsom hoteli a na pozvankach je uvedene, ze kostym je povinny. vdaka za vsetky tipy.

Reakce:

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 08.01.13 09:51

Jsem pravidelný host maškarních plesů Činoherního divadla v Ústí nad Labem. Posílám vám odkaz, kde najdete fotografie právě z jednoho takového plesu.Sice je to z roku 2010,ale na tom nezáleží. Každoročně si herci i „neherci“ pohrají se svou fantazií a dokáží vymýšlet opravdu netradiční masky (manželé Paroubkovi, komín s čápem atd.). Třeba vám fotky poslouží jako inspirace. Sehnat totiž takové kostýmy je dost obtížné. Myslím, že není nutné mít zakrytou tvář, pokud to není přímo uvedeno na pozvánce. Přeji příjemný a veselý večer.
 http://www.partyusti.cz/…-cinoheraku/

cassandra
18 příspěvků 08.01.13 14:45

Zkusila bych se poohlédnout po půjčovně divadelních kostýmů.

Atlacoya
2146 příspěvků 08.01.13 21:18

Grrr, nejde mi vložit přímo odkaz, tak zkuste jít sem:

http://www.marthastewart.com/

pak Holidays (nahoře) - Halloween (vlevo) - Costumes (nahoře) - Homemade Costumes (dole).

Tam se mi líbí třeba medúza (obrázek 25)

Linie
1702 příspěvků 09.01.13 09:44

Trochu odbočím - máte nápad na maškarní kostým přes zimní oblečení? Bude se to odehrávat venku, ale jsou to Sudety, bez folklorní tradice. Kostým se musí obléknout přes bundy, pro mámu, tátu a malé děti.

DanielaS
4603 příspěvků 09.01.13 11:09

Pro deti cokoliv s kapuci nebo cepici, na kterou nasijete usi prislusneho tvaru a doplnite nakreslenymi fousky a cumakem. Plus muzete na rukavice nasit „drapy“ z filcu.

Sekhmet
1918 příspěvků 09.01.13 11:52

Na maškarní jdu v únoru a protože téma je „z pohádky do pohádky“, tak jdu za královnu Elišku z Noci na Karlštejně. Sice to není úplně pohádka, ale já mám nádhernou repliku koruny z té doby posázenou polodrahokamy, blonďaté copy vlastním odjakživa a taky mám šaty se stejným vzorem a barvou, jako vzor polodrahokamů na koruně. K tomu bílá chlupatá pelerína - jé, já budu krásná… :)

Dorenika
464 příspěvků 09.01.13 12:27

Ten odkaz od jestericky je fajn ale je to skor maskarna diskoteka ako maskarny ples, ja by som povedala ze si mate obliect spolocenske saty aj trochu precancane (take v pozicovni najdete raz-dva)a k tomu nejaku zaujimavu masku na tvar ako tie benatske aby sa teda zachovalo to „ples“

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 09.01.13 14:52

@Dorenika To je fakt, bývá to vždycky spíše maškarní diskotéka a hudba na přání, ne klasický ples, kde by se tančil např. valčík. Benátskou masku též doporučuji, jednu mám doma a zapůsobila ve spojení s dlouhými šaty á la víla dobře :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit