Koupě make upu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaama
116 příspěvků 11.10.14 09:45
koupě make upu

Potřebovala bych poradit, kam si jit v Praze koupit make up. Jak u oblečení, tak u make upu poznám, co sedne jiným, ale se sebou mam problém, proto bych se chtela zeptat, jaky obchod byste doporučili, aby mi pomohli s vyběrem odstinu? Byla jsem spokojená s obsluhou v Sephoře, ale jejich make up mi přišel nekvalitní, proto hledam něco jiného. Díky za tipy

Reakce:

vashtie  11.10.14 09:51

@Kaama Jakej „jejich makeup“? Fakt jste tam byla? :-)

Kaama
116 příspěvků 11.10.14 09:59

@vashtie myslela jsem, že je z toho pochopitelné, ze mám na mysli značku Sephora

Woey
135 příspěvků 11.10.14 11:24

@Kaama záleží, kolik chcete investovat…můžu doporučit Bobbi Brown na Smíchově, dobrou zkušenost mám i s Douglasem na Příkopech (u „stánku“ Armani nebo Bobbi Brown bývají přímo jejich vizážisti, kteří umí dobře poradit.)

Milli
2523 příspěvků 11.10.14 11:36

@Kaama - dobře mi poradili v Douglas. Jak na Chodově, tak Na Příkopech. Nakonec jsem si pořídila makeup Bobbi Brown, gelové oční linky a krémové stíny (se vším, hlavně se stíny, jsem moc spokojená).

Jetthro
1129 příspěvků 11.10.14 13:44

Ja mam dobrou zkusenost s obchody MAC, akorat jsem teda nikdy nekupovala makeup, jen pudr nebo korektor, ale vzdycky mi tam poradili dobre.

lioncity  11.10.14 22:35

@Jetthro, ano mac je fajn. Kdysi jsem tam make up kupovala. Nalicili mi polovinu obliceje jednim a druhou zase jinym makeupem, sli se mnou se zrcadlem na denni svetlo. Pak me odlicili a znovu nalicili jinym odstinem atd. Samozrejme mi k tomu „nahodou“ vybrali i korektor a tvarenku, ale co, byli mili, tak proc ne.

DanielaS
4599 příspěvků 12.10.14 21:29

Mne v Sephore poradila prodavacka dobre, znacku Sensai. Ale to asi zalezi, na jak dobrou natrefite, bez ohledu na obchod.

Kaama
116 příspěvků 13.10.14 06:33

Já jsem právě v Sephoře byla dvakrát a vždy jsem měla pocit, že se mi snaží vnutit tu značku Sephora.

Z těch obchodů, ktere jste doporučovaly, na jakou cenu make upu se mám přibližně psychicky připravit? :D

Milli
2523 příspěvků 13.10.14 09:21

@Kaama - ten Bobbi Brown myslím tak 1200-1300.

DanielaS
4599 příspěvků 13.10.14 10:23

Tak kolem tisicovky klidne, jasne ze jsou i levnejsi. Oni se na zacatku zeptaji na rozpocet, aby vedeli, co vam ukazovat; ja jsem rekla, ze je mi to jedno, abych se proste podivala, co existuje, a kdyz zkousela nejaky snad za dva tisice, rekla jsem, ze je to uz moc.

vendulael
2148 příspěvků 13.10.14 11:49

Já jsem řešila nákup make-upu zrovna minulý týden. Nakonec jsem pořídila v Bobbi Brown v OC Smíchov, cena okolo 1.200 Kč, s produktem jsem spokojená. Odlíčili mě, vyzkoušeli pár odstínů přímo na obličeji, z nich vybrali jeden, kterým mě hned nalíčili. Výsledný odstín vybrali doopravdy skvěle, vypadá přirozeně.

lioncity  13.10.14 20:41

@Kaama, mac je celkem levny, cca 800.

Mallen  16.10.14 10:03

@Kaama MAC líčidla jsou pro mě nejlepší :-)

Kaama
116 příspěvků 16.10.14 17:26

O tom MACu jsem uvažovala, než jsem sem napsala ten dotaz, takže děkuju za potvrzení i rady :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit