Kozačky na koktejl party?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vanilkaF
23 příspěvků 09.12.14 22:10
Kozačky na koktejl party?

Asi budu trapná tady s takovým dotazem, ale byla jsem pozvaná na firemní koktejl party (jako doprovod, na poslední chvíli) a nevím co na sebe. Přesněji na nohy. Nejhorší je, že momentálně nemám slušné společenské boty (ano, na mateřské řeším jiné problémy) a k tomu tam dorazím MHD, takže takhle v zimě bych stejně v lodičkách umrzla… Bude moc trapný, když obuju celkem elegantní jednoduché kozačky na umírněném podpatku? Je to lehce lesklá tmavě kaštanovohnědá kůže. Šaty bych měla buď něco jako malé černé a na vrch společensky vypadající tmavěhnědý svetřík, anebo zeleno-hnědé šaty se stejným svetříkem.
Pokud tedy předpokládám správně, že černé kalhoty se moc nehodí…
Už se trochu bojím těch komentářů :-)

Reakce:

MaggieCassidy
127 příspěvků 10.12.14 20:20

Doporučuji na poslední chvíli sehnat nějaké lodičky, do kterých se tam přezujete, i kdybyste si je měla od někoho půjčit nebo koupit nějaké „na jedno použití“ u vietnamců. Přiznám se, že váš outfit, tak jak si ho představuji dle vašeho popisu, se mi moc nezdá - především kombinace černých šatů a hnědého svetříku. Nejlépe uděláte, když pošlete foto, takhle na slepo se to špatně soudí.

vanilkaF
23 příspěvků 11.12.14 00:04

@MaggieCassidy děkuji za odpověď. No, akce byla fakt narychlo, právě jsem se vrátila :) a nakonec jsem to riskla a oblékla podle popisu výše. Je to zvláštní, ale těch kozaček se tam sešlo opravdu hodně a dokonce jsem zahlédla modré džíny, tak jsem nakonec ještě celkem dobře dopadla. I když ideální to rozhodně nebylo a nějaké ty lodičky si určitě pro příště pořídím - ale teda s nohou č.42 to bude na delší shánění…u Vietnamců bych stejně s takovýma tlapkama neuspěla :-D

Mofu
1041 příspěvků 12.12.14 02:20

Deichmann to jistí ;) tam seženu i já se svojí „tlapkou“ č. 44 a za rozumnej peníz

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit