Kožená kabelka - on-line obchody kromě gregorio.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mori  26.01.12 10:54

Zdravím,
sháním kabelku z pevné kůže, nechci takový ten měkký pytel, jak se teď všude vidí.
Hermès Kelly nebo Birkin by to pořešila, i u Longchamp bych se něco našlo, ale tak nějak se pídím po něčem cenově dostupnějším.
Znám obchod gregorio, a dokonce bych si tam i vybrala, jenže nejsem v ČR a oni do zahraničí nezasílají. O kabelkách tvrdí, že jsou italské - ta, co se mi líbila, je značka „Il Giglio“: jenže vyslídit tuhle značku je naprosto nemožné, googlila jsem horem dolem -marně-, aj i italsky jsem se u toho přiučila (neznáte někdo? existuje vůbec? a pokud ano, kolik toho má společného s Itálií, když její kabelky jsou k nalezení pouze v ČR, SR a Polsku? - ne že bych musela mít nutně italskou kabelku, ale nemám ráda, když mě někdo vodí za nos)
Pak jsem objevila tuscanyleather.it, ale tam jsem si tak úplně nevybrala, no a nechce se mi dávat tolik peněz za něco, co si předem neosahám, když to beztak stejně není 100% ono.
Víte o nějakých dalších on-line obchodech? Máte někdo zkušenost s tuscanyleather?
 Díky!

Reakce:

GreatSusan  26.01.12 11:07

V jake jste zemi?

Mori  26.01.12 11:08

Švýcarsko. Že budu muset clít, s tím počítám.

GreatSusan  26.01.12 11:35

zkusila bych nejdriv www.zalando.ch - dobry vyber a je to bez cla. Dal me napada - www.wardow.de , www.taschenkaufhaus.de , www.taschenstore.de - ti posilaji i do Svycarska. Pak taky www.amazon.de - tam si nejsem jista, mozna, ze uz dokonce existuje nejaka sv. verze. Vic bohuzel nevim, tasky zas tak casto nekupuju a kdyz, tak vetsinou „na zivo“

GreatSusan  26.01.12 11:39

a taky jeste www.javari.de - ty to posilaji dokonce zadarmo

sasha
171 příspěvků 26.01.12 12:34

http://www.spartoo.eu/…men-ste1.php?… - posielaju do cr

Olivera
180 příspěvků 26.01.12 22:57

Il Giglio není vyráběna ve velkém, takže proto asi není všude tak známá. výrobky jsem zahlédla i na ebay (je třeba hledat bez členu-jen „Giglio“). Na britském amazonu píšou o této značce :
Giglio Ltd is a family run business with over 10 years experience supplying fantastic Italian leather products from Florence the home of leather.

We sell only the finest handbags, briefcases, wallets and purses in a wide range of colours and styles. All our products are marked ‚Vera Pelle‘ - Genuine Leather, and are made to a very high standard
Jinak kromě Gregoria prodává třeba také http://www.novakabelka.cz/…ka/il-giglio Že nenajdeš na italském webu, tomu bych se nedivila :) pokud vyrábějí v menším, mají stálý odbyt, nemají potřebu mít ani webovky..

Mori  27.01.12 09:29

Děkuji, děkuji. Tak snad konečně něco opatřím.

oskarina
266 příspěvků 27.01.12 14:01

a co Marlon - mám krásnou kabelku, z nádherné kůže (žádná genuin či štípanka)-Tara
http//:www.marlon.cz

fishka
5 příspěvků 27.01.12 15:13

Já také přidám jednu adresu, nevím, jestli posílají i do ciziny, ale třeba by se někomu odkaz mohl hodit: www.hajn.cz

lindiste
347 příspěvků 27.01.12 16:16
fishka ha detto : Já také přidám jednu adresu, nevím, jestli posílají i do ciziny, ale třeba by se někomu odkaz mohl hodit: www.hajn.cz
Neprodává i na Fleru, pod jménem Veros Hajn, nebo tak nějak? Ty jejich kabelky jsou pěkné…

Aimee.Dee
15 příspěvků 28.01.12 18:25

trochu mimo tema, mate nekdo nejakou zkusenost s e-shopem z-fasihon.cz? v tomhle clanku http://www.prozeny.cz/…malne-999-kc
se mi od nich libi hlavne ty barevne kabelky, nejsou moc drahe tak si rikam co to asi bude za kvalitu. Nemate to nekdo ozkousene?

MP Ava
248 příspěvků 28.01.12 20:02

Aimee.Dee: vypadá to na asijskou produkci, určitě to seženete levněji na ebay.

Iricie
3 příspěvky 12.03.14 17:15
Siena Style

Co říkáte na kabelky Siena Style? https://www.facebook.com/…797575853378?…
Stylově se mi líbí (myslím ty jednoduché). Dováží je nějaká holčina - blogerka z Itálie. Jsou údajně kožené. Já nevím, příjde mi, že za tu cenu v tom musí být nějaký háček :-/ Na živo jsem žádnou z těchto kabelek neviděla, ale co jsem o nich četla, tak všichni byli spokojení.

Dahllie
2222 příspěvků 25.04.14 18:03

Máte někdo zkušenost s kabelkami české firmy Elega? Zaujala mě teď jejich nová kolekce spojená se jménem Dany Morávkové. Ale přiznám se, že o té firmě vůbec nic nevím.

Go-lightly
3428 příspěvků 25.04.14 18:14

Elega je, co já vím, kvalitní, ale zatím jsem od nich vždycky viděla spíš nudné tvary.

Dahllie
2222 příspěvků 25.04.14 18:22

Já jsem tak trochu nudný patron, co se týče kabelek, mám ráda minimalismus a hladké linie. A tahle mě láká:

Oldyn
5010 příspěvků 25.04.14 19:05

@Dahllie
Jo tak s touhle nudná nebudete. :D Asi je i prostorná co? Tedy nemyslím hned fascikl, ale A5 vleze?

Dahllie
2222 příspěvků 25.04.14 19:40

@Oldyn Řekla bych, že i A4, rozměry jsou 35,5×25,5×14,5cm. Škoda, že se u těch kabelek Dana M. fotila nejsou tolik vidět :D

verulenka
3324 příspěvků 25.04.14 20:38

@Dahllie Nebyla se paní Morávková inspirovat ve Furle?

Dahllie
2222 příspěvků 25.04.14 20:52

@verulenka Řekla bych, že nejen tam.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit