Kožená obuv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baun
3 příspěvky 14.03.16 15:13
kožená obuv

Děvčata,,koupila jsem kožené kozačky a dneska jsem je mela prvně obuté,,tatřka po 3 hodinkách jsem se vratila z města,,sundám je a zjištuji že ponožky mám o obuvi téměř zbarvené :-/// je to u kožených bot klasika nebo jsem koupila nekvalitní obuv? značka cariini, vážně byly boty drahé fest :(

Reakce:

VandaRybna
3260 příspěvků 14.03.16 15:21

Mám podobné zkušenosti s koženými botami všeho druhu. Jedny se roztáhly, že mi v nich noha plavala, druhé se nehly ani o píď, ačkoliv všude čtu jak se kožená bota do jisté míry přizpůsobí noze, jako bonus jsem také měla obarvenou nohu, což je ale spíš problém provedení vnitřku, než materiálu svršku. Žádné nevydržely déle, než kvalitní syntetika.

Jimikova
71 příspěvků 14.03.16 15:36

Já tedy nosím téměř jenom kožené boty a barvení rozhodně není jejich klasické chování. Vážně hodně záleží na tom, jak byla kůže zpracovaná a barvená. Zkusila bych je reklamovat.

Jirkátor
1515 příspěvků 15.03.16 07:00

Také bych je odnesl k reklamaci. Pokud boty při každém použití obarví ponožky, tak z logiky věci není něco v pořádku.

top topic
949 příspěvků 15.03.16 07:13

Ja z tohoto duvodu nekupuju zadne boty, ktere maji tmavy vnitrek. Jak je tam nejaka barva, tak je dle mych zkusenosti pravidlo, ze bota bude barvit nohy. Muzou to byt sebepeknejsi boty, ale jak maji barevny vnitrek, pryc od nich. Btw. kdysi jsem z tohoto duvodu reklamovala lodicky u Bati a neuspesne.
Pravda, zkoumat vnitrek kozacky by me asi nenapadlo.

Dahllie
2222 příspěvků 15.03.16 08:12

@top topic Co jsem tak četla, Baťa je zamítáním reklamací pověstný.

Gorilka
658 příspěvků 15.03.16 08:24

Aby jsi ty ponožky měla obarvené, musely být světlé. Nepíšeš z jakého materiálu byla podšívka - jestli to byla syntetika nebo jiná kůže než která byla použita na svršek. A taky nepíšeš, jestli jsi měla zpocená chodidla.

vashtie  15.03.16 08:26

Od pohledu šunt značka, za 2 tis. kozačky??

paktofonika  15.03.16 08:31

@Dahllie Ja som ešte nemala problém. Vždy som s reklamáciou pochodila. Druhá vec je, že už tam nenakupujem pretože nikde inde som nemusela toľko topánok reklamovať ako u Baťu.

baun
3 příspěvky 15.03.16 22:42

Jj za 2400kč jsou pohodlné pnéé jenže barví :/ na reklamaci mám prý právo takže je asík vrátím a bude

baun
3 příspěvky 15.03.16 22:44

@Gorilka podšívku nemají,,jsou letní,,a nohy jsem fakt spocené nemela,,pravá kuže jsou boty,,ta kuže z tech kozaček je i cítit

Gorilka
658 příspěvků 16.03.16 07:34

@baun Mno jo, šetří na materiálu. Evidentně barva není zafixovaná v kůži.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit