Kožená taška přes rameno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šmoulínek
18 příspěvků 24.01.14 15:14
Kožená taška přes rameno

Dobré odpoledne,
sháním nějaký kompromis mezi praktičností a elegancí, teď nosím tašku křížem přes rameno ale když to mám třeba přes kabát tak to nevypadá úplně ideálně, snad by to vyřešila taška přes rameno s možností držení jako klasická pánská aktovka, moc jsem toho nenašel aby to nějak vypadalo, pro ilustraci co sháním
Nějaký tipy? Ještě dodávám že jsem našel pár takových či takových tašek ale to se mi nezamlouvám moc stylem, přeci jen jsem mladší a také mi nepřipadá moc praktické mít tašku zapnutou na 2 přesky ve stylu pásku - to budu otevírat hodinu O. o Nemusím mít 100 kapes či „fochů“ stačí 1 na pár A4.

Reakce:

yanulla
767 příspěvků 25.01.14 13:44

A zkoušel jste Baťu?
Brácha dostal teď takovu aktovku k Vánocům, a myslím, že je docela pěkná

http://www.bata.cz/…panske-tasky#…

Šmoulínek
18 příspěvků 25.01.14 16:48

Kupodivu tam mají těch kombinací držení v ruce / přes rameno celkem dost, ale většinou tam právě jsou takovéhle s 2 pásky, které by se měli zapínat a provlíkat, není to úplně marné ale když ji často otevírám asi bych toho po čase litoval že to není úplně praktické a potom jednu tuhle , která mi připadá přeci jen né úplně vhodná a adekvátní pro použití studenta :)

Teď jsem prošel zbývající diskuze zde na MP o pánských taškách a náhodou jsem tam narazil na obrázek tašky od Longchamp , nevíte někdo kde ji sehnat? Nějak jsem jí nenašel ani na jejich stránkách :(

if5
112 příspěvků 25.01.14 16:57

Koukám, že ve vašem linku píšou „dva zámky“, takže ta přezka je asi jen na ozdobu a nerozepíná se, pod ní bude taková ta západka, co se zmáčkne a zasune/vysune z hranatého oka.

yanulla
767 příspěvků 25.01.14 17:31

Já bych řekla, že u většiny těch tašek je ta přeska jen ozdoba, pod ní je „rychlejší“ zavírání/otvírání

Šmoulínek
18 příspěvků 25.01.14 17:36

Teď jsem googloval a hledal nějakou přesnější představu co bych vlastně chtěl, něco napůl studentského ale současně hnědou kůži a možnost to nosit v ruce a asi se mi zatím nejvíce zamlouvá tohle . Bohužel to není nic v čr, bylo by to naslepo. Spíše jsem pouze hledal nějaké upřesnění.

miramis
958 příspěvků 26.01.14 11:29

A co něco takového?

Tady PLAYBAG má nahoře chytáček, ale asi bude mít zasouvací přezky. http://www.playbag.cz/…uze-182.html

tady EGGO http://www.eggobag.com/index.php?… má jen takové klipsy, není to systém prostrčit_zap­nout_zasunout, ale nemá nahoře držadlo.
Ale to báječná krásná taška, má jí kamarádka a je s Benediktem velice spokojená.. :))

Šmoulínek
18 příspěvků 03.02.14 18:58

Máte někdo zkušenosti s tímto obchodem? http://www.univaro.cz/

Zatím jsem tam našel asi nejlpší kousek a kupodivu český shop, bohužel ne v Plzni ani Praze :(, pro ty co hledají něco podobného přidám finální výběr, třeba to někoho inspiruje.. tato se mi nakonec zdála né úplně elegantní forma povrchu kůže (věc vkusu), tahle není špatná ale přijde mi až moc jednoduchá, bez rozdělení uvnitř atd a možná až moc extravagantní, tahle se mi původně líbila formou nejvíce, ale je až moc velká a četl jsem negatnivní recenze na použitou kůži (je také nejlevnější). Tato je jednoduchá, nenápadná ale opět použitá kůže bude odpovídat těm 100USD, totéž jen jiné provedení. Jinak ještě doplním že nemít požadavek nošení v ruce koupil bych si asi tuto , levnou a pěknou, snad i kvalitní.

Šmoulínek
18 příspěvků 03.02.14 19:53

Tak šup, už mi jí někdo pochvalte ať si jí můžu objednat  :D

Jarmilax
26 příspěvků 06.02.14 00:39
Pánské kožená taška

Posílám odkazy na české slušné výrobce kožené pánské galanterie:
Výrobce: k vidění bývá v:
hajn.cz Galex na Floře
gongklatovy.cz
http://www.silvercase.cz/aktovky/ obě v Delmas.cz obchod mají ve Vodičkově
pak se koukni do prodejny Aligátor na začátku Národní u Jungmaňáku, prodávají značku DD a Katana, mívají dobrý věci, jejich věci kupuju jinak levněji, pokud se Ti tam něco líbí, dá se poradit, kam pro ně jít.

Taška, do které se sotva vleze noťas je i pro muže malá, ne? Myslím tu vybranou.
Navíc, podle mojí zkušenosti je vždy lepší tašku omrknout osobně, v centru to máš za hodinu kolečko a víš na čem jsi. Jo, a jukni do Debenhamsu na Václaváku, někdy mívají slevy a máme tam odtud dobou značka, G. Conti.

Nejsem z branže, ale jsme doma tři holky, 2 studující, potřebují v taškách přes rameno nosit haldu věcí, zatím SŠ.

No a manžel nosí Samsonite v nějaké akci za 500, není to kůže ale je s ní hodně spokojen. Samsonite je všude a outlet má ve Štěrboholích. Dá se tam zavolat a poptat se, zda něco mají.

A rozhodně nedoporučuje klopnu přes celou tašku, tu má já Samsonite i Katanu a je to hrozně nešikovný.

Jarmila

miska.887
10 příspěvků 16.11.16 12:16

Dobrý den, prosím o radu…Zkušenost s nákupem z nejkufry.cz? Chci koupit táťkovi kufřík do práce, ten jeho je už děsnej :/ On je ale dost náročný. Už jsem se tam dívala a tašky mi přijdou pěkné, otázka je, jestli je zboží kvalitní. Děkuji

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit