Kožené kabelky - doporučení prodejny v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oskarina
266 příspěvků 10.11.11 09:06

Chci vřele doporučit prodejnu Marlon v Dlážděné ulici.
http://www.mar­lon.cz/clanky/ka­menny-obchod
Sháním už týdny černou koženou kabelku, byla jsem v x obchodech, nejen v Praze, ale mám svou představu a od té nehodlám ustoupit. Takže jsem dosud nepochodila..
Náhodou jsem nakoukla do prodejny Marlon a tam se mě ujal prodavač, který věci rozumí! Zeptal se mě na mé požadavky, pak mi postupně nanosil asi deset kabelek, které je splňovaly, nebyl nepříjemný, když jsem si ani po čtvrthodině nic nevybrala, skoro mi to bylo líto, protože jsem se zde po dlouhé době cítila jako v rukou opravdového odborníka.
Nakonec, když už jsem odcházela, mi nabídl možnost, že mi firma vyrobí černou kabelku, stejnou jako je jedna hnědá, kterou mi ukázal. A to byla ona, ta pravá! Takže jsme se domluvili, kabelku mám ve výrobě a jsem spokojená. Musím to napsat, je to vzácné, když narazíte na dobrého prodavače, člověka, který své věci rozumí.

Reakce:

modra_kocka
903 příspěvků 10.11.11 18:21

oskarino, zakládala jsem tady vlákno na zkušenosti s neřetězcovými obchody, nemohla bys to hodit tam? Ať je to na jednom místě… je to „neřetězcové obchody - zkušenosti, dojmy“, aktuálně je na 2. stránce Díky

oskarina
266 příspěvků 11.11.11 20:36

ok. Ale tady už to asi nesmažu, nevím ani jak…

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit