Krajka do pružného pasu u sukně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aboladen
137 příspěvků 05.02.13 22:10
Krajka do pružného pasu u sukně

Zdravím, ušila jsem si kolovou sukni s pasem na gumu (normálně tunýlek s provléklou gumou) a usmyslela jsem si, že bych si chtěla do pasu přes tunýlek našít krajku, tak, aby byla při oblečení sukně (tedy při povolení gumy a zřaseném stavu tunýlku) napjatá, tedy ne zřasená jako ten tunýlek.

Radila jsem se však s maminkou, která moji „ideu“ shledala jen těžko proveditelnou a poradila ušít novou sukni s pasem na zip apod. Jen by mne tedy zajímalo, zda se něco takového dá provést s dostatečnou estetickou hodnotou - třeba za pomocí pružné krajky a pružné nitě? Bohužel mám ale cca 30 let starý šicí stroj, který nějaké extra vychytávky neumí… Nebo bude nakonec ušití nové sukně nejjednodušší?
Co myslíte? Doufám, že jsem svoji myšlenku podala srozumitelně. A díky za odpovědi.

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 05.02.13 22:14

A nechcete tam našít jen poutka a tu kraju nechat sundavací? Je to asi debilní nápad, ale jednodušší, než šít novou sukni.=)

DanielaS
4599 příspěvků 05.02.13 22:53

Mozna zrusit tunylek a nahradit puvodni gumu hodne pruznou krajkovou portou. Ale spis jak rika llolla, nebo treba krajkovy pasek pripnout malinkymi pruhlednymi patentkami.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit