Krajková halenka, top, vršek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
miki.mikouš  18.06.12 09:27
krajková halenka, top, vršek

Zdravím a předem prosím o schovívavost, jelikož vím, jak tu některým leze krkem tázání se na něco, u čeho by pravděpodobně stačilo prolézt obchody. jenže dítko je choré a vláčet tu obludku, která si v obchodech lehne na zem, strhává ze sebe boty i fusekle a spol… to prostě moc nenahrává nějakému soustředěnému prolejzáníčku. nu, hledám krajkový top, projmutou halenku atd. je to k černé sukni do půlky lýtek, tulipánový střih. je to na svatbu, pojatou v uvolněnějším duchu. představuju si nejlépe nějakou krémovou, pudrově růžovou atd barvu. plánuju si vzít nějaké pohodlnější botky na klínku či balerýny, hostina se pak koná formou polovičního pikniku v oboře. největší problém je ovšem ve velikosti. štíhlost mě opustila již ve věku školním a vzhledem ke svým rambo zádům mám vršek ve velisti 48 (ne, zhubnout nestihnu a zahrabat se taky nemíním a přístěnek pod schody jak Harry Potter nemáme). nenarazily ste na něco takového? jsem v krajském městě a co není tady, pravděpodobně najdu v městě druhém. děkuji


Reklama


Reklama

Reakce:
 
miki.mikouš  18.06.12 10:47

Jo a zapomněla sem dodat - s podšívkou!!!

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:00

A musí to být krajka? Pokud je ta sukně jednoduchá líbilo by se mi klidně i něco takového http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{1}~[cream|pin­k]^Size{1}~[18|20­]&noOfRefinemen­ts=4 - díky černým detailům mi to k té sukni krásně sedí.
Jemné je i tohle http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{1}~[cream|pin­k]^Size{1}~[18|20­]&noOfRefinemen­ts=4, či tohle s rukávy http://www.dorothyperkins.com/…oductDisplay?…{1}~[cream|pin­k]^Size{1}~[18]&n­oOfRefinements=3, ale pod to byste musela mít nějakou košilku (nebo já nevím, průhledným věcem se snažím vyhýbat tak nemám zkušenost :))
Vše je dostupné ve vaší velikosti (v UK číslo 18)

PS: omlouvám se za ty odkazy, nevím proč se to zobrazuje tak divně :))

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:23

Ještě jsem našla jeden top, ve kterém je krajka jen formou potisku: http://shop.mango.com/…sic-t-shirt/?….Vím, že se na to neptáte, ale nelíbily by se vám třeba tyto šaty? Krajka, je to z kolekce ASOS Curve. http://www.asos.com/…product.aspx?…

 
miki.mikouš  18.06.12 11:27

Ty první dvě by mi příliš neslušely, nemám velká prsa ale zato široký hrudník, takže sem zjistila že mi spíš svědčí mírný rukávek a projmutý střih okolo pasu, ale to třetí je fakt super! ovšem obávám se, že k sukni až tak příliš nehodící se, zakasáno mít nechci, navíc jedu jen na zkoušení (děcko narvu do vozejku :-D )

 
miki.mikouš  18.06.12 11:32

Ou jééé… ty šaty sou nádherný!!! asos… to předpokládám je jen na odeslání :-/

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:34

Je, ale není problém poslat zpět pokud by neseděly. Já právě myslela, že chcete spíše nakupovat přes internetové obchody (kvůli nedostatku času), ale pokud s nimi nemáte zkušenosti a nevíte jak co sedí tak je opravdu lepší vyzkoušet…

 
miki.mikouš  18.06.12 11:39

Ono jde o to, že nemůžu nějak sáhodlouze obíhat a vzhledem ke své postavě to většinou chvíli trvá, když jdu doslova na blind, ale ozkoušet holt potřebuju :-/ a navíc mi často něco klidně sedí, ale prostě nesluší. ale u toho asosu to okouknu komplet, vypadá toho tam vícero pěkně. děkuju za radu :-)

 
teresaK
55 příspěvků 18.06.12 11:52

Nemáte vůbec zač. Můžu doporučit taky Mango, najdete na internetu a pak už jdete cíleně. Mám s touto značkou dobré zkušenosti, ale je to jen Brno, Praha, Ostrava.


Reklama

 Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama