Království za nekousavý rolák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Cenerentola
6 příspěvků 07.11.11 18:45

Vítám všechny tipy, kde sehnat středně silný, delší roláček bez vzoru. Hlavní podmínka - NESMÍ KOUSAT. Už jsem prošla snad všechny obchody. Barvy krásné, délky dobré, ale VŠECHNY koušou. V zoufalství jsem zašla i do Zary, kde mají barevné roláky s bavlnou, opravdu nekoušou, ale končí někde těsně nad křížem :-(

Reakce:

zelitschko  07.11.11 18:49

rolák mám jeden z loňska z HM, nekouše, je to nějaká umělotina, ale na druhou stranu hřeje. Ale je krátký, pak přichází na řadu hippsy pás. Ze stejného dne mám z House svetr pod zadek, nekousavý, výstřih je řešený takovým volnějším rolákem, ale zas nemá rukávy. Ten zas tak umělý není a hřeje pěkně. Ale je to buď a nebo.

MP Cenerentola
6 příspěvků 07.11.11 19:02

Nechápu, proč nemůže být v obchodech oblečení, který si člově koupí a ono dobře vypadá a dobře se nosí. Proč jsou všude tuny hnusných umělých štípavých svetrů???? Kdo to může kupovat?

modra_kocka
903 příspěvků 08.11.11 09:41

Vlněné svetry se prý dají „odkousat“ tak, že se dají na noc do mrazáku, po vyjmutí zabalit do ručníku a promnout. Na umělé to nefunguje.
Nejsi na něco alergická? Kousání svetrů prý může být i něco jako alergická reakce nebo její předzvěst.

katango
1356 příspěvků 08.11.11 10:18

Mně zase vadí ty roláky, co jsou kolem krku moc těsný. Takže roláky vůbec nenosím nebo jen ty s hodně volným, co už na krk vůbec nepřilehne. Kašmírovej by asi nekousal, ale kde vzít a nekrást?

anicka  08.11.11 10:26

Mam kasmirovy z Marks and Spencer (ma to byt 100% kasmir, viem, ze niekomu sa tu materialy z tohto obchodu nepacili, ale sveter hreje a zachranuje mi zivot v zime kazdy den :-)), je krasne jemny a nekuse :-) Neviem, ci tam take este maju, ja som ho kupovala na jar. Ale co som skusala, tak aj akrylove svetre/rolaky tam maju vcelku jemne :-)

seznam.mih  08.11.11 10:49

Já mám rolák z lindexu. sice není bůh ví jakej složením (85procent akryl,8 procen mohair a 7 procent vlna) ale hřeje krásně a nekouše. A že sama jsem na kousavky citlivá

DanielaS
4603 příspěvků 08.11.11 16:30

No a co bavlneny rolak a na to svetr?
Nemuzes byt alergicka na neco, cim ten textil osetruji?
Mam dva vlneno - kasmirove z obchodu „vse za 10 euro“, koupila jsem je kvuli barve a iluze si nedelala a drzi uz treti zimu jako nove… Tim te nechci uvest do deprese, vytrvej v hledani!

kiwi  09.11.11 16:19

Souhlasím s anickou - sice nemám z Marks a Spencer kašmírovej, ale obyčejnej (akryl?) rolák, tedy několik… a jsou měkký, velmi příjemný na omak a vůbec nekoušou. Za ty peníze celkem výhra.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit