Království za nekousavý rolák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Cenerentola
6 příspěvků 07.11.11 18:45

Vítám všechny tipy, kde sehnat středně silný, delší roláček bez vzoru. Hlavní podmínka - NESMÍ KOUSAT. Už jsem prošla snad všechny obchody. Barvy krásné, délky dobré, ale VŠECHNY koušou. V zoufalství jsem zašla i do Zary, kde mají barevné roláky s bavlnou, opravdu nekoušou, ale končí někde těsně nad křížem :-(

Reklama

Reklama

Reakce:

zelitschko  07.11.11 18:49

rolák mám jeden z loňska z HM, nekouše, je to nějaká umělotina, ale na druhou stranu hřeje. Ale je krátký, pak přichází na řadu hippsy pás. Ze stejného dne mám z House svetr pod zadek, nekousavý, výstřih je řešený takovým volnějším rolákem, ale zas nemá rukávy. Ten zas tak umělý není a hřeje pěkně. Ale je to buď a nebo.

MP Cenerentola
6 příspěvků 07.11.11 19:02

Nechápu, proč nemůže být v obchodech oblečení, který si člově koupí a ono dobře vypadá a dobře se nosí. Proč jsou všude tuny hnusných umělých štípavých svetrů???? Kdo to může kupovat?

modra_kocka
903 příspěvků 08.11.11 09:41

Vlněné svetry se prý dají „odkousat“ tak, že se dají na noc do mrazáku, po vyjmutí zabalit do ručníku a promnout. Na umělé to nefunguje.
Nejsi na něco alergická? Kousání svetrů prý může být i něco jako alergická reakce nebo její předzvěst.

katango
1356 příspěvků 08.11.11 10:18

Mně zase vadí ty roláky, co jsou kolem krku moc těsný. Takže roláky vůbec nenosím nebo jen ty s hodně volným, co už na krk vůbec nepřilehne. Kašmírovej by asi nekousal, ale kde vzít a nekrást?

anicka  08.11.11 10:26

Mam kasmirovy z Marks and Spencer (ma to byt 100% kasmir, viem, ze niekomu sa tu materialy z tohto obchodu nepacili, ale sveter hreje a zachranuje mi zivot v zime kazdy den :-)), je krasne jemny a nekuse :-) Neviem, ci tam take este maju, ja som ho kupovala na jar. Ale co som skusala, tak aj akrylove svetre/rolaky tam maju vcelku jemne :-)

seznam.mih  08.11.11 10:49

Já mám rolák z lindexu. sice není bůh ví jakej složením (85procent akryl,8 procen mohair a 7 procent vlna) ale hřeje krásně a nekouše. A že sama jsem na kousavky citlivá

DanielaS
4703 příspěvků 08.11.11 16:30

No a co bavlneny rolak a na to svetr?
Nemuzes byt alergicka na neco, cim ten textil osetruji?
Mam dva vlneno - kasmirove z obchodu „vse za 10 euro“, koupila jsem je kvuli barve a iluze si nedelala a drzi uz treti zimu jako nove… Tim te nechci uvest do deprese, vytrvej v hledani!

kiwi  09.11.11 16:19

Souhlasím s anickou - sice nemám z Marks a Spencer kašmírovej, ale obyčejnej (akryl?) rolák, tedy několik… a jsou měkký, velmi příjemný na omak a vůbec nekoušou. Za ty peníze celkem výhra.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama