Krásné oblečení XXXL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikola22  09.12.12 10:37
Krásné oblečení XXXL

Zdravím dámy,
poradí mi někdo prosím, kde seženu hezké oblečení nad velikost 42? (možná až 46)
Nejde mi o batikované trička a volné halenky jako pro babičku, ale o slušivé oblečení pro mladé.
Inspirace: http://girlwithcurves.com/Gallery

Myslíte, že je možné (stylově i velikostně) něco takového sehnat např. v Polsku?
Anglie je už trochu z ruky…
Nebo máte nějaké nápady na české obchody?

Děkuji!

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 09.12.12 11:28

Marks and spencer.

sice nemám tuhle velikost, ale kupuju si tam úzké džíny s vyšším pasem (jinde jsem je nenašla) a vím, že tam mají strašně moc věcí angl. číslování 12, 14, 16…až 20 nebo kolik. sama mám právě vždycky problém, že na mě už jsou velikosti vyprodané a na ramínku jsou jen ty větší.

sice je tam hodně takových usedlejších věcí, ale taky tam mají krásná basic trička, dají se tam najít i sukně nad kolena, různé košile, halenky, hodně šatů.
akorát je to na můj poměr dost drahý obchod. chodím tam spíš koukat na slevy :-) tedy chodila jsem, teď už to mám z ruky :-(

nepíšete kde, v praze je myslím třeba debenhams, a tam mají jako skoro všechny anglické značky „curvy“ oddělení.

cinnnamon
216 příspěvků 09.12.12 11:44

Zdravim, na blogu girlwithcurves uvadza tanesha vzdy aj obchod z ktoreho je konkretne oblecenie, vacsina z nich ma eshopy, ktore posielaju aj do cr sr. Pridajte si jej blog na facebook a ona tam takmer denne pridava dobre tipy na oblecenie pre dievcata s krivkami:-)

nikola22  09.12.12 11:46

Oba obchody mám hodně z ruky… A jak jsem se dívála e-shopy nevedou.
To už by bylo možná lepší vyjet na velké nákupy do Anglie a vychytat slevy. (?)

A co to Polsko? Nevíte někdo?

Příspěvek upraven 09.12.12 v 12:10

Acrobaleno
948 příspěvků 09.12.12 11:48

Čo takto internet? Dorothy Perkins alebo Asos, tam mávajú také veľkosti.

klubo  09.12.12 12:03

To už se vydejte raději do Brna - máte to blíž. Doporučuji http://www.kappahl.cz/ , http://www.lindex.com/cz/ , ale lze i zmíněný M&S, F&F, C&A… Najdete tam stylově podobné věci, jako má Tanesha. Kalhoty s normálně vysokým pasem, volněji střižené halenky, větší podprsenky, které zároveň nejsou vycpané molitanem, i mezi doplňky si lze vybrat. Výhodou je i to, že lze nabídku okouknout na netu.

razorblade  09.12.12 12:06

Ja nosim 44-46 a nakupuju v nextu, H&M, F&F, promodu, lindexu, kappahlu, ale nekdy i v zare a mangu, odkud mam dost hezkych tricek nebo svetriku. specialne treba v H&M (predevsim v basicu) se to chce nebat ani tricek, ktere maji velikost L, v promodu jsem si ted koupila sukni velikost 3 (coz je asi Lko), protoze 4 uz mi padala. chce to fakt zajit i do obchodu, o nichz si myslite, ze jsou jen pro zizaly - vetsina z nich miva i velikosti 42-44 a casto tricka nebo svetry mivaji ve velikostech L-XL dost velke

kiwi  09.12.12 12:26

Nevím jak jsou zastoupeni u nás, ale v Lindexu i myslím v tom Kappahlu vídám extra oddělení „generous“, t. j. i velmi veliký čísla…

cinnnamon
216 příspěvků 09.12.12 14:32

Btw podla mna velkost 42-46 este nie je kategora XXXL:-) to je tak od tej 50 vyssie.

mitford sister
522 příspěvků 09.12.12 19:51

laredoute.com - překvapuje mě, že se tady moc nezmiňuje. Mají velký výběr normální i větší velikosti včetně kozaček na širší lýtka, prádlo, oblečení na děti i na chlapy, nějaké věci do domácnosti…různí výrobci, takže kvalita proměnlivá, ale není problém vrátit.
Mimochodem 42 je u většiny značek hranice M a L, 46 max. XL.

Bugatti
4051 příspěvků 10.12.12 00:41

@mitford sister Také nosím velikost 44, což je velikost L nebo někdy XL, v anglickém číslování 16. Vzhledem k tomu, že jsem starší a potřebuji sukně nejlépe těstě pod kolena, mám dost velký problém něco vhodného sehnat. A když už jsem v CaA objevila kostkované sukně ve své velikosti a vhodné délce, byly tak mizerně ušité, že jsem rychle prchla. Že u šikmo střižené kostky neseděl na bocích vzor bych ještě pochopila (ale v žádném případě bych si ji nekoupila), ovšem když na sebe na bocích nenavzovala kostka ani u rovné sukně, nad tím mi zůstal rozum stát. Jenže dneska už spousta žen ani neví, že by vzor měl navazovat a koupí si to. Včera jsem byla v Lindexu a jejich označení velikostí 44+ jako „nadměrné velikosti“ mne tedy dostalo! Já prosím nejsem nadměrná, jen maličko prostorově výraznější!

Sépia
334 příspěvků 10.12.12 04:57

Marks and Spencer, Peek and Cloppengurg a Debensham v Prahe. Ja mám tak XXl, niekedy XXXl a niekedy stačí aj Xl, záleží od značky. Špeciálne obchody pre baculky a plnoštíhle majú dosť otrasné modely, absolútne nevhodné strihovo alebo s obrovskými vzormi - to musí navrhovať niekto z pomsty ;-)
V Marksi mám 18, a mávajú až po 24!
Ak objavíte niečo väčšie a nie vrecovité a nemoderné sem s tým! Mám rada talianske značky, ale to je väčšinou malé. Díky za tipy v Brne! Zara sa mi páči ale do ich XL sa ešte stále nevojdem. @Bugatti ak objavíte v Brne niečo kde majú sukne dlhé, dajte mi prosím vedieť. Ešte som objavila nejakú značku špeciálne od 44 v obchodnom dome na ceste z Brna, ale už neviem ako sa to volalo, keď si spomeniem, napíšem. CA mi nevyhovuje kvalita ani štýl. Marina Rinaldi má pekné veci, ale pre mňa príliš drahé. Ja tiež žasnem, že 44 považujú za nadmernú, to je úplne normálna veľkosť pre mierne plnoštíhle s primernou výškou alebo vyššie postavy.

Chanel-Diorová
27 příspěvků 10.12.12 07:33

Já teda nepatřím do kategorie prostorově výraznějších, ale vím, že v brněnské Olympii je obchod Ulla Popken, kde právě prodávají větší velikosti až nevím do kolikátky.. Ale nikdy jsem tam nebyla, takže nevím jak je to s kvalitou, cenou atd.
Jen jsem chtěla přispět svojí troškou do mlýna :)

Julianna
8 příspěvků 10.12.12 08:06

V zatracovaném C&A mají skvělé oblečení i ve větších velikostech a za rozumné ceny. Já jsem L (40-42) a obvykle tam mají ještě o mnoho větší věci. :-)

Dahllie
2222 příspěvků 10.12.12 09:01

Mně Ulla zklamala. Naivně jsem si myslela, že to bude něco jako britský Evans. Ale je tam znát takový ten ‚německý‘ vkus. To oblečení je usedlé, v nudných barvách i střizích (často pytle bez tvarování) a stylově spíš na věk 40+ a ještě mají ceny dost přemrštěné.

razorblade  10.12.12 09:25

@Dahllie souhlasim s vami.. jsem na ulla popken nekde cetla uplnou odu, tak jsem se tam sla podivat a dost rychle jsem vycouvala (a to jsem se ani nestihla mrknout na cenovky:D) a s evansem mate taky pravdu… super obchod - maji tam velke kabinky i velke prodavacky a clovek se tam neciti jak z jineho sveta:) taky se mi tam poprve stalo, ze jsem mela v obchode tu nejmensi velikost:)))

Bugatti
4051 příspěvků 10.12.12 09:32

@Sépia Vzhledem k tomu, že sháním sukni z přírodního (nebo alespoň směsového) materiálu, ve velikosti 44 a těsně pod kolena, což je moc požadavků najednou, vyřešila jsem to nakonec tím, že jsem se vrátila k šití. Chození po obchoďácích a neustálé svlékání v kabinkách mne strašně nebaví, sukni ušiju za kratší dobu, než co mi zabere nějakou sehnat a za cenu jedné konfekční mohu mít 3 - 4 šité na míru.
Tak jsem nahlédla na www stránky Ulla Popken. Zajímalo by mne, proč si myslí, že větším a statnějším ženám sluší pytel v délce kousek nad kotníky? Tohle je tedy usedlé i na mne, a to jsem v předdůchodo­vém věku.

Sépia
334 příspěvků 10.12.12 12:16

@Chanel-Diorová ano, to je to, čo som si nevedela spomenúť.

Sépia
334 příspěvků 10.12.12 12:30

@Bugatti ja si tiež väčšinou šijem alebo dávam šiť, ale občas sa niečo nájde. Ja zas potrebujem len hodne dlhé sukne ako mávajú v Marksi a preto je ťažké zohnať niečo hotové, teraz napríklad nemajú nič, len ku kolenám. Tie " pytlové" rovné sukne nad kotníky by som nezatracovala, mne také vyhovujú. Príšerne vyzerám v strihu do A alebo kolovej sukni. Nemyslím si, že je dlhá sukňa usadlá, záleží akú má farbu, vzor. naopak, dlhá úzka ukňa je šik. Mám rada tiež prírodné materiály. Keď máte pekné lýtka, tak lady dĺžka stači. Ja by som s mojimi lýtkami v tom vyzerala strašne.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit