Krásné profilové fotky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilip  24.05.12 09:35
Krásné profilové fotky

Musím se vám přiznat, že už nějakou dobu si ráda prohlížím ikonky uživatelek. Docela mě nadchlo, jak je drtivá většina buď s nápadem, vtipem (těstoviny, kočka) nebo s estetickým cítěním, tématické k blogu nebo které souvisí s přezdívkou. Krásné šaty, botka, barevné květiny, výřezy z obrazů, karnevalová maska. Nejenže hned poznám kdo píše, ale tak pěkně se na tu diskusi pak kouká.
Přimlouvám se, kdo nemá ještě profilovku, zamyslete se, zalovte…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reakce:

volfish
907 příspěvků 24.05.12 10:04

Rozkaz, šéfe.

Sibyla
2639 příspěvků 24.05.12 10:33

A navíc to hodně vypovídá o uživateli. Když se silně projevuje někdo s kýčovitou ikonkou, netřeba uvažovat o smyslu jeho příspěvků.

Karoleenah
2322 příspěvků 24.05.12 10:35

Hm, tak můj obrázek s blogem ani přezdívkou sice moc nesouvisí, ale můj pes je vyloženě estetický typ. :D
Mně se rozhodně nejvíc líbí ty Danieliny těstoviny a nejvíc mě mate Modrá kočka, která už má asi pátej avatar a tak nějak tuším, že u své poslední kočky ještě nezakotví, neb alespoň na mém monitoru není modrá. :)

lilip  24.05.12 10:48

Já jsem změnila svého milého šerloka za svůj nový náhrdelník a u toho zůstanu. Měnit pořád ikonky je opravdu matoucí. Mně se jich líbí spousta - jedna z prvních to byly těstoviny, pěkně nafocené, katangovic číča jako naivistická kresba a vůbec .

Příspěvek upraven 24.05.12 v 16:01

Sibyla
2639 příspěvků 24.05.12 11:10

A pak mě těší vynalézavost přezdívek. Na ženských fórech většinou kralují různé janulinečky, paajinulky, luucinky, prostě zdrobnělé a zdeformované vlastní jméno. Ve mně to, nevím proč, evokuje přeplácanou, ocvočkovanou kabelku ze smradlavé ekokůže
lilip: Sherlocka docela postrádám, ale náhrdelník je krásný, o to nic.

seznam.mih  24.05.12 11:56

Můj nick je starej už 9 let a měnit ho nehodlám. Avatar je z anime Kimi ni todoke a Ayu tam mám v téhle podobě protože tak nějak dobře vypovídá o mně a líbí se mi tak :) pozadí jsem upravila do červena (původně byl modrej). Jestli je kreativní, či ne, to nevim a ani mi na tom nesejde.

Laen
34 příspěvků 24.05.12 12:06

Tak můj obrázek s přezdívkou souvisí skrytě, ale to se mi zde popisovat nechce. Ale jednoduše: slečna v ikonce je Nephania, na jejíž popud, když jsem se kochala jejími fotkami, jsem se dala před lety na červenou a později zrzavou barvu vlasů :) a to ke mě neodmyslitelně patří dodnes (a navěky věků). Maximálně měním ikonku v rámci jejího obličeje :D (je to jakési moje Alter Ego :) )

modra_kocka
903 příspěvků 24.05.12 12:15

@Karoleenah: :D nevěděla jsem, že si toho někdo všímá. Avatary i podpisy měním podle nálady, a pár jich ještě mám v zásobě O:-) U tohoto určitě nezůsanu, protože je tu trochu překočkováno - katango a Kerstin mají taky černé kresby koček.

@lilip: když jsem četla o náhrdelníku, pořád jsem viděla Sherlocka. A bude mi chybět :( Ale tento se bude hezky barevně vyjímat.

Jinak nejlepší avatary podle mě - DanielaS, Sibyla, katango, Ada. Určitě bych ještě nějaké našla, kdybych hledala v diskuzích, ale na tyhle si vzpomenu okamžitě. Mám ráda avatary graficky jednoduché, na první pohled nápadné a snadno identifikovatelné, ideálně na bílém pozadí. Ten Adin je jiný, ale hezky koresponduje s nickem.

Coraline
1980 příspěvků 24.05.12 12:19

Svůj nick mám podle oblíbené postavy z filmu. Měla jsem ji ještě dřív na Arome, než tady na Pekle, ale krásně se sem hodí scéna, kde s maminkou kupují šedivou školní uniformu. Coraline je z toho strašně nešťastná a přemlouvá matku, ať jí k tomu koupí alespoň pestrobarevné rukavice, ale bohužel neuspěje, matka je nudná a módně-pekelná :D. Jinak se mi prostě celkově líbí charakter postavy, ale těžko říct, jestli to nějak odráží ten můj :).

cipuska  24.05.12 12:39
dobry den

no ja rada fotim vlastne sa tomu venujem aj profesionalne .....takze jedno z nasich poanslednych maciatok…uz si nastastie nasiel novy domov…zdravim vas vsetky

uu  24.05.12 13:11

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:57

cipuska
1 příspěvek 24.05.12 13:18

pardon tie foto su tam omylom

Ava
634 příspěvků 24.05.12 14:01

@cipuska Náhodou, já se docela pobavila… jedno z koťátek a k tomu ta fotka salátu s krabem nebo megakrevetou :)

Pavlena
778 příspěvků 24.05.12 14:14

Milá Lilip, úplně jsi mě inspirovala, abych si přidala profilovku! Doufám, že se bude líbit!

lilip  24.05.12 15:24

Holky - tak já vrátím Sherlocka :-) . Tenhle avatar se mnou nejvíce souzní. Jednak jsem tu koláž vyráběla, je to vtip ze seriálu, filmové umění je můj chléb i koníček a tenhle televizní kousek je prostě tak inteligentní skrz naskrz, že se k němu s vděkem, že někdo dovede natočit tak poctivé umění, hrdě obdivně hlásíme (manžel je taky fanda, já navíc Cumberbitch, oba žereme i Freemana a vůbec celý ten ansámbl)

cipusko - ta kreveta ovšem taky nemá chybu.

Blair
359 příspěvků 24.05.12 15:42

Avatar je keř z naší zahrady a nick Blair jako Blair Waldorf.:)

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.05.12 15:53

otázka:
ráda bych si dala avatar, ale myslíte, že sem jde dát i hýbací? mám jeden oblíbený, ale asi to nejde…

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.05.12 15:53

ps: jde, ale nehýbe se :-D

Lama_z_Lana  24.05.12 16:00

Souhlasím, že avatar je dobré rozlišovátko a jsem taky ráda, že se rozmohly. Já si tam dala svojí fotku, protože mě hezky vystihuje - úsměv na tváři. Fotil ji můj dobrý kamarád a mám jí prostě ráda :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 24.05.12 16:13

takže jsem musela zvolit jinou ikonku, než svou oblíbenou :-(

něco takového žije na mé planetě :)

edit: stejně jako modrá kočka je budu měnit, protože na mojí planetě žije hodně druhů, a byla by škoda vás s nimi neseznámit.

Sekhmet
1918 příspěvků 24.05.12 16:19

Tak speciálně pro lilip, ikonka, která vystihuje mne :)

fiesta
104 příspěvků 24.05.12 16:21
@lilip píše:
Holky - tak já vrátím Sherlocka :-) . Tenhle avatar se mnou nejvíce souzní. Jednak jsem tu koláž vyráběla, je to vtip ze seriálu, filmové umění je můj chléb i koníček a tenhle televizní kousek je prostě tak inteligentní skrz naskrz, že se k němu s vděkem, že někdo dovede natočit tak poctivé umění, hrdě obdivně hlásíme (manžel je taky fanda, já navíc Cumberbitch, oba žereme i Freemana a vůbec celý ten ansámbl)

Uf, ja uz som chcela „reklamovat“ - nahrdelnik je pekny ale sherlocked - to je pre mna lilip :-)

Sekhmet
1918 příspěvků 24.05.12 16:22

přesně, taky u lilip hlasuju pro Sherlocka

lilip  24.05.12 16:50

@Sekhmet suprrrrr. Lvice bojovnice.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit