Krátké "Áčkové" svatební šaty

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sairon
2 příspěvky 1 inzerát 18.01.16 17:52
Krátké "Áčkové" svatební šaty

Když už se tu tak rozjelo poradenství ohledně svatebních šatů, přidám se též s dotazem. Vymyslela jsem si, že chci krátké svatební šaty, ale i když hledám už od září, tak nemůžu najít ty pravé. Vzhledem ke své postavě potřebuji princesovský, nebo Áčkový střih, kdy sukně bude přímo navazovat na trupovou část. Jenže většina krátkych svatebních šatů jsou retro stylu, tj. šaty rozdělené na živůtek a k tomu v pase přidělanou kolovou nebo nařasenou sukni. Ač nejsem nějak moc tlustá, tak v tomto střihu vypadám jak krabice, navíc z fotek mi příjde, že se většina takovýchto šatů kolem pasu divně krčí. Ostatní krátké šaty mají zase sukni úzkou, splývavou, bez možnosti dát pod ně spodničku, což mi přijde v krátké verzi zase takové málo slavnostní.
V tomto obchodě http://www.spolecensky-salon.cz/…rajkove.html, jsem narazila na tyto šaty - viz obrázek, jenže já nechci úplně holé ramena - ráda bych nějaké ramínka, rukávky, krajku nebo něco podobného…
Poradíte, kde něco takového sehnat? Ideálně v Brně a okolí, nebo v Praze?

Reakce:

Baara
35 příspěvků 18.01.16 21:30

Zkuste se podívat na http://www.miabella.cz/. Šije pěkné svatební i normální retro/krátké šaty. Všechny svatební co jsem od ní viděla měly v pase předěl, ale v nabídce běžných šatů má i model, kde živůtek a sukně navazují. Vzhledem k tomu, že svatební šaty šije na zakázku, nemusel by asi být problém domluvit se na ušití svatebních šatů bez přestřihnutí v pase. Já mám od ní troje „bežné“ šaty a jsem moc spokojená.

leonella
133 příspěvků 19.01.16 20:45

U krátkých svatebek se rukávky úplně nabízejí, mě se teda líbí především u retro stylů.

Markéta41
8 příspěvků 22.01.16 11:32

Mně by se líbily i takovéto . Ale ty retro maji taky kouzlo :)))

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit