Krátké vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisko
86 příspěvků 24.08.11 16:17

Ahojte,o mesiac sa chystam na svadbu(ako host) mam kratke blond vlasy(nieco ako kveta horvathova) a vobec neviem,ake saty zvolit. kratky uces mam totiz len kratko,zhruba rok a zatial som ziadnu slavnostnu akciu neabsolvovala,preto vobec neviem,aky styling zvolit

Reakce:

Lenka M.  24.08.11 16:42

No myslím, že dosť záleží na tom či vám nevesta určila nejaký „dress code“ - čo ale v našich končinách nieje bežné tak počítam, že nie :)
Podstané je akú máš postavu- či rovnú chlapčenskú, hruškovitú, jablkovitú..z časov keď som nosila krátke vlasy viem, že tím, že si dlhé vlasy zopneš,alebo rozpustíš vyvážiš napr široké boky, úzučké ramená apod. ale pri úplne krátkych zostane celá figúra „napospas“ a o to viac musíš dať pozor aby ti ten objem tam kde chýba pridával,alebo naopak uberal odev :)

lucisko
86 příspěvků 24.08.11 16:50

mam 169 cm a 54kg,teda som stihla,mam male prsia,ale vyslovene chlapcensku postavu nemam,kedze mam uzky pas oproti bokom,ktore su malinko sirsie :-) a nemam rada prilis vyzyvave veci

Lenka M.  24.08.11 17:00

Hmm…to sa mi hneď vybavili puzdrové koktejlky, možno s nejakou aplikáciu v dekolte - volán, riasenie, alebo velká brož aby sa pritiahla pozornosť na tie drobnejšie prsia.. :)

kiwi  30.08.11 18:03

No, zrovna volán ke krátkým vlasům mi moc nejde… ty chtějí spíš něco jednoduššího, sportovnějšího (pokud je to vůbec se svatbou spojitelné). Pouzdrové šaty ano - bez ozdob… místo volánů a broží třeba kvalitní šátek nebo rovnou pašmína…
Případně, pokud budou šaty slavnostnější, volila bych klobouk. Tak jsem to vyřešila na vlastní svatbě, jsouc tehdy majitelkou extra krátkého ježka (a snoubence, který zavile trval na slavnostní, klasické róbě). Pročež to jistil pořádně naražený klobouk ve stylu dvacátých let.

bertulka  31.08.13 23:49

V pondeli se jdu ostrihat a nemuzu se rozhodnout mezi jenom lehce zkratit neco ala mikado nebo uplne na kratko. Samozrejme se i poradim s kadernikem, ale hledam inspiraci. Jake kratke strihy se Vam libi? pokud tedy vubec nejake :-)

dagur
263 příspěvků 01.09.13 00:17

Jestli znáte film John a Mary, Mia Farrow má v něm taky krátké blond vlasy a úžasné šaty, které by se daly nosit i dnes.

taisao
68 příspěvků 01.09.13 00:19

Já jdu příští měsíc a z nové kolekce účesů se mi tenhle krátký zdál docela hezký a variabilní…

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.09.13 00:31

@taisao
mít vlasy, jdu hned do toho :)

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 01.09.13 00:59

@bertulka
Za mne z kratších vlasů tyhle:

bertulka  01.09.13 09:26

@taisao to vypada dobre, je to neco mezi mikadem a katkymi, kratke si predstavuji jeste kratsi. Mam pravdu, ze je to jeden strih jinak vyfoukany? Modelka se mne zda stejna.
@Potrefenáhusa ty blondyny jsou dobre, velke patky vpredu do oci moc nemusim a ty hribky vzadu taky ne, bud to neumim upravit nebo mne to proste nedrzi.

bertulka  01.09.13 09:29

@taisao kde je ta nova kolekce ke shlednuti? Vetsinou jsou tam pro me nepouzitelne kreace, toto je takove dobre " normalni".

taisao
68 příspěvků 01.09.13 10:07

@bertulka Myslím, že je to jeden střih, jen jiná úprava. A jsem si říkala, že právě Vám byl mohl takový typ střihu slušet… Kolekce k vidění zde

@Jiná Realita já na to vlasy mám, ale dám si ten polodlouhý, stejně to bude kratší o 20 čísel :)

alca m
26 příspěvků 19.09.13 19:18

http://doyouloveshorthair.tumblr.com/

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit