Kravata jako pánský doplněk šatníku - líbí ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adeelka890  09.08.13 18:35
Kravata jako pánský doplněk šatníku - líbí ?

Ahoj,

líbí se Vám kravata jako pánský doplněk dámského šatníku? Nosíte ji občas ke košili? A co uzel, jak jde jeho vázání? :) Mě se tenhle styl oblečení líbí a naučila jsem se vázat Four in hand a Windsor… A co Vy?

Díky :)

Příspěvek upraven 09.08.13 v 18:59

Reklama

Reklama

Reakce:

stricc  09.08.13 18:44

Tak teď mi není jasné, na co se ptáte. Na kravatě v pánském šatníku není nic k líbení, to je prostě normálka stejně jako kalhoty. Jestli myslíte naopak v dámském šatníku, tak já jsem kravaty nosila na gymplu, pak už mě to nikdy nenapadlo. Není to tak dávno, co sem Giulietta dala fotku nějaké ženské v bílém kostýmu jakoby pánského stylu, ale ve skutečnosti to působilo velmi rafinovaně žensky. Tak to se mi líbilo.

Oveeec
1505 příspěvků 11.08.13 20:12

Líbí:)

sam71
24 příspěvků 24.08.13 19:22

Ahoj
košile nosím vždycky zapnuté až ke krku a k tomu kravatu tento styl se mi moc líbí

viktorias
199 příspěvků 30.08.13 10:41

Mne nie. kravata je asi jediný prvok pánskeho šatníka čo sa mi na žene nepáči.

MPSkrolew
1845 příspěvků 30.08.13 13:43

Líbí a nosím. Zatím mám dvě. Nepíšeš tenhle dotaz náhodou už podruhé? :-)

zloba
22 příspěvků 30.08.13 17:01

ANO, líbí se mi to moc, ale je to zrovna jeden z kousků, který je potřeba kombinovat obzvlášť opatrně a sluší jen některým ženám k opravdu precizně promyšlenému outfitu. Bohužel mám často pocit, že některé dámy pak vypadají jako rozverné školačky z „filmu pro dospělé“ :)

Roza
31 příspěvků 30.08.13 17:58

Kdysi se mi to líbilo a nosila jsem ji. Teď mi to připadá na mě asexuální a u ostatních mi to je jedno.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama