Kravata jako pánský doplněk šatníku - líbí ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

adeelka890  09.08.13 18:35
Kravata jako pánský doplněk šatníku - líbí ?

Ahoj,

líbí se Vám kravata jako pánský doplněk dámského šatníku? Nosíte ji občas ke košili? A co uzel, jak jde jeho vázání? :) Mě se tenhle styl oblečení líbí a naučila jsem se vázat Four in hand a Windsor… A co Vy?

Díky :)

Příspěvek upraven 09.08.13 v 18:59

Reakce:

stricc  09.08.13 18:44

Tak teď mi není jasné, na co se ptáte. Na kravatě v pánském šatníku není nic k líbení, to je prostě normálka stejně jako kalhoty. Jestli myslíte naopak v dámském šatníku, tak já jsem kravaty nosila na gymplu, pak už mě to nikdy nenapadlo. Není to tak dávno, co sem Giulietta dala fotku nějaké ženské v bílém kostýmu jakoby pánského stylu, ale ve skutečnosti to působilo velmi rafinovaně žensky. Tak to se mi líbilo.

Oveeec
1368 příspěvků 11.08.13 20:12

Líbí:)

sam71
24 příspěvků 24.08.13 19:22

Ahoj
košile nosím vždycky zapnuté až ke krku a k tomu kravatu tento styl se mi moc líbí

viktorias
156 příspěvků 30.08.13 10:41

Mne nie. kravata je asi jediný prvok pánskeho šatníka čo sa mi na žene nepáči.

MPSkrolew
1845 příspěvků 30.08.13 13:43

Líbí a nosím. Zatím mám dvě. Nepíšeš tenhle dotaz náhodou už podruhé? :-)

zloba
22 příspěvků 30.08.13 17:01

ANO, líbí se mi to moc, ale je to zrovna jeden z kousků, který je potřeba kombinovat obzvlášť opatrně a sluší jen některým ženám k opravdu precizně promyšlenému outfitu. Bohužel mám často pocit, že některé dámy pak vypadají jako rozverné školačky z „filmu pro dospělé“ :)

Roza
31 příspěvků 30.08.13 17:58

Kdysi se mi to líbilo a nosila jsem ji. Teď mi to připadá na mě asexuální a u ostatních mi to je jedno.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit