Krém na vrásky 25+

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zrenie
3 příspěvky 06.10.16 14:15
krém na vrásky 25+

Ahoj,
Je mi 26let a vidím na sobě první vrásky kolem očí, nebo pusy - od smíchu. Od kdy jste začali používat krémy vrásky? Můžete mi nějaké krémy doporučit? Je opravdu nutné koupit si dva krémy, jeden kolem očí a druhý na obličej?

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 06.10.16 14:27

Já jsem začala taky v šestadvaceti, čili před cca deseti lety, taky jsem si zvykla používat oční krém, ale nevím, jestli je to k něčemu. Spíš mi přijde, že moc ne. Pleť potřebuje hlavně hydratovat, to na ní je znát, ale jinak se genetický základ krémem moc ovlivnit nedá… Nebo jsem zatím nenašla krém, který by měl nějaké zjevné účinky. Co se týče očních, tam jo, tam jsem si oblíbila krém Repairwear od Clinique, který podle mého subjektivního hodnocení nějaký účinek má. Ale jinak jsem asi pořád ve fázi testování a opakované rezignace :-)
Jinak krém se podle mě nedá doporučit, protože každá pleť je jiná, tisíc žen, tisíc typů pleti… Některá vystačí celý život s Indulonou, a je krásná, a jiné nepomůžou krémy za tisíce. Každá si to musíme sama „vytestovat.“
Já mám mastnější pleť, tak sázím spíš na tu hydrataci. Ale 80 % je podle mě genetika.

weruberu
275 příspěvků 1 inzerát 06.10.16 15:27

Já začala někdy kolem třicítky, po mnoha pokusech (a omylech) za sebe můžu doporučit krémy od Sensai, používám tento a výsledek je opravdu vidět…ničím jiným se už nemažu. A na čištění pleti se mi nejvíce osvědčila Bioderma-ta modrá. Ale nejlepší je asi nafasovat si v parfumérii vzorky a zkoušet…

Diorisimmo
346 příspěvků 06.10.16 15:56

@Zrenie Na vzniklé vrásky žádný krém už nepomůže. Je důležité jim předcházet, tj. nekouřit, neopalovat se, pít hodně vody, zdravě jíst, používat od dvaceti let hydratační krémy a stejně je to hlavně o genetice. S tím člověk nic neudělá. Mně je 38 a žádné vrásky nemám, ani u očí. I když žiju zdravě, hlavní podíl přikládám genetice. Je tedy pravda, že jsem nikdy nekouřila a téměř se neopaluju. Až teď se mi začaly občas objevovat malé linky - nosoretní, ale zatím mi na to funguje dobrý hydratační krém, asi jsou z dehydratace. Jako oční se mi osvědčil Botuline http://www.salondoma.cz/…krem--15-ml/, a jinak mám oblíbenou kosmetiku Diet Esthetic, jejich šnečí a arganový krém. Nebo kozí kosmetiku La Chevre.
http://www.krasa.cz/la-chevre/?…
Vyzkoušela jsem už kde co, i drahou kosmetiku Biotherm, Clarins, Lancome a zase jsem se vrátila zpět k mým oblíbených značkám. Na den bych vám doporučila nějaký hydratační krém a na noc výživný. Vybrat podle typu pleti.

Jindrason
158 příspěvků 10.10.16 08:18

No já taky začala, krémovat před pár lety. A moje dojmy jsou taky smíšené. Nezdá se mi, že by to nějak zásadně pomáhalo.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit