Krém na výrazné oční vrásky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aude
42 příspěvků 19.03.15 14:02
Krém na výrazné oční vrásky

Ahoj, potřebovala bych poradit, jaký krém vybrat na dost výrazné oční vrásky. Je mi 41 let a mám dost silné vrásky kolem očí, nikdy jsem se o pleť nestarala, krémy nepoužívala, tak se nesmím divit. V pleťové kosmetice se nevyznám, tápu, nevím, co bych si měla pořídit. Máte nějaká doporučení…

Reakce:

Giulietta  19.03.15 14:04

@Aude Prejdite si túto tému, podĺa mňa si tam nájdete odpoveď a radu.

Diorisimmo
349 příspěvků 19.03.15 16:10

@Aude Zkuste oční krém Eucerin Hyaluron Filler, Helena Rubinstein Collagenist nebo Mincer Botuline Gold, ten má výborné hodnocení.

Aude
42 příspěvků 20.03.15 09:38

@Diorisimmo Perfektní, děkuju za jasnou odpověď. Ještě bych se zeptala, kde se najdou ta hodnocení? Existuje na to nějaká stránka?

Diorisimmo
349 příspěvků 20.03.15 14:03

@Aude Myslíte hodnocení na ten Mincer? Já bych nerada byla osočena z toho, že tady dělám nějakou reklamu. Mincer Botuline se dá sehnat na Salondoma.cz a ostatní krémy na Parfums, Krása atd… Eucerin seženete i v lékárně. Já bych vám doporučila ten Mincer zatím. Není drahý a zdá se mi, že funguje, ale to si musíte vyzkoušet sama, jestli vám bude vyhovovat. Ty hodnocení jsou i na Heuréce, nebo u zboží v každém e-shopu, snadno to dohledáte.:-)

verulenka
3324 příspěvků 23.04.15 14:45

@Aude Hodnocení kosmetiky se dají nalézt třeba zde , Eucerin

le.milusova
9 příspěvků 03.10.16 17:03

Zkus dermacool 40+ :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit