Krémové šaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cleira
112 příspěvků 09.07.12 21:18
Krémové šaty

V září jdu na svatbu a sháním nějaké krátké šaty v krémové barvě (délka nad kolena). Chci je doplnit červenými lodičkami a červenými doplňky. Nemáte nějaký tip? Neviděly jste někde něco zajímavého?

Reakce:

jumbee  09.07.12 21:24
@Cleira píše:
V září jdu na svatbu a sháním nějaké krátké šaty v krémové barvě (délka nad kolena). Chci je doplnit červenými lodičkami a červenými doplňky. Nemáte nějaký tip? Neviděly jste někde něco zajímavého?

Několik takových mám z Orsay.

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.07.12 21:25

Viděla jsem (a dvoje i koupila) krásné krajkové šaty v krémové barvě. Ty moje jsou z Lindexu a Promodu, ale mají i jinde. Mají rovný střih a chce to doladit zajímavými doplňky a páskem :-) Ale nevím, jestli cheš vlastně krajkové

Eirean
244 příspěvků 09.07.12 21:28

Já mám z promodu tyto: http://www.promod.eu/…0221021.html, ale pozor, barvu je třeba vidět naživo, nejsou bílé, ale krémové. I když, ta krémová je možná hodně světlá, tak aby nedošlo ke konfliktům s Nevěstou :) Jinak jsou příjemně vzdušné, ale nebudou asi slušet každé postavě, chce to vyzkoušet.

MP Barbucha
3716 příspěvků 09.07.12 21:35

Já mám tyhle a jsou nádherné ve skutečnosti.
http://www.promod.eu/…0115724.html
@Eirean Ty Tvoje se mi moc líbí, ale na svatbu se mi nezdají dost slavnostní…

Eirean
244 příspěvků 09.07.12 22:00

@MP Barbucha
To je fakt, na svatbu asi moc ne, nehodí se. Mám je ale parádně sladěné, musím to někdy vyfotit. Nějak jsem začala ulítávat na šaty, musím se krotit..a vůbec, nejen na šaty.
K tématu..vybrat krémové šaty na svatbu si myslím, že nebude jednoduché, mnohé totiž vypadají dost romanticky a jemně, aby to nepošramotilo hlavní přítomnou bytost..

Cleira
112 příspěvků 09.07.12 23:14
@Eirean píše:
Já mám z promodu tyto: http://www.promod.eu/…0221021.html, ale pozor, barvu je třeba vidět naživo, nejsou bílé, ale krémové. I když, ta krémová je možná hodně světlá, tak aby nedošlo ke konfliktům s Nevěstou :) Jinak jsou příjemně vzdušné, ale nebudou asi slušet každé postavě, chce to vyzkoušet.

Tyhle jsem viděla předevčírem na jedné holce ve městě a přesně tyhle šaty mě přivedly na myšlenku, že musím mít něco v krémové barvě :D To jsem ráda, že jsi hodila zrovna tenhle odkaz :-) Díky moc!
Nevěsta bude v modrém, takže s ní právě nechci splývat, ani se tlouct, protože jí jdu za svědka a tahle kombinace mi připadá taková asi nejlepší. Ona bude mít dost tmavé modré šaty a já chci být za ní spíš nenápadná, ale zase ne moc :D

Cleira
112 příspěvků 09.07.12 23:15
@Eirean píše:
@MP Barbucha
To je fakt, na svatbu asi moc ne, nehodí se. Mám je ale parádně sladěné, musím to někdy vyfotit. Nějak jsem začala ulítávat na šaty, musím se krotit..a vůbec, nejen na šaty.
K tématu..vybrat krémové šaty na svatbu si myslím, že nebude jednoduché, mnohé totiž vypadají dost romanticky a jemně, aby to nepošramotilo hlavní přítomnou bytost..

Jak říkám, nevěsta bude v opravdu výrazných modrých šatech, takže v krémové barvě bych jí neměla konkurovat :-)

Cleira
112 příspěvků 09.07.12 23:17
@MP Barbucha píše:
Ale nevím, jestli cheš vlastně krajkové

Nemám nijak specifikované představy. Na materiálu nelpím, jen mi musí sednout střih a šaty se musí hodit pro danou příležitost.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit