Křivé nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Pafka
185 příspěvků 25.02.12 16:57

Pohoršují vás křivé nohy v těsných džínách, legínách nebo odhalené v sukni nad kolena? Je mi jasné, že to super krásné není, ale jsem zvědavá, zda se to také bere jako nesoudnost.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Alena Cechova  25.02.12 17:39

Ne.
Taky úplně netuším, co se považuje za křivé nohy. Navíc poslední módní diskurz velí stát v postoji, kdy i rovné nohy vypadají křivě.

Risti
36 příspěvků 25.02.12 18:40

Vzhledem k tomu ze mam sama nohy dost krivy a navic jeste silny tak na to kaslu. Navic opravdu rovny nohy ma malokdo.

MP fay
17 příspěvků 25.02.12 21:08

Vzhledem k tomu, že mám nohy sice rovné, ale ke svojí postavě neúměrně tlusté, na to taky kašlu. Stejně budu nosit legíny, skinny džíny a sukně. Akorát s podpatky, ať se to trochu vyrovná.

zelitschko  25.02.12 21:33

já mám trošku ikska, ale kvůli tomu sukně nosit nepřestanu :P

marca
437 příspěvků 26.02.12 06:36

Alena ++ Zrovna včera jsem na to myslela, když jsem koukala na nohy do X, tlustá stehna v skinny džínách. Každý má nějaký křivý nohy, ale asi by se pak měl zamyslet nad tím jak stojí :)

Alena Cechova  26.02.12 08:23

No znám spousty mužů, kteří dávají přednost nohám do „x“, připadá jim to neodolatelně ženské. A když se podíváte na módní postoje holek na fotografiích, stojí ony pro mne nepochopitelně se špičkami k sobě a vybočenými koleny, takže si samy a schválně vytvářejí nohy do „o“.
Já mám teda nohy rovné, ale nikdy jsem nad tím, jestli je to zápor nebo přednost, neuvažovala. Jednu dobu mi akorát vadily moje svaly, ale s tím jsem se vyrovnala.

MP Ava
248 příspěvků 26.02.12 08:40

Neznám nikoho, kdo by měl rovné nohy… každopádně x u ženské, o u chlapa je ok. Když se to prohodí, je to už o dost horší… pak bych se nad nějakým zamaskováním zamyslela.

MP Hani
13 příspěvků 26.02.12 12:05

Něco takového mě rozhodně nepohoršuje. Je to věc, se kterou ta žena nic moc nenadělá a aby celý život nosila dlouhé sukně nebo volné kalhoty mi přijde hloupost. Myslím, že když se s tím ona sama smíří, tak i ostatní v jejím okolí tak nějak přestanou vnímat :)

RenaLange  26.02.12 12:11
Mně je to fuk.
Tohle vůbec nevnímám,zpětně si uvědomuju že jediné místo kde se to řešilo byla Základní škola ! Dokonce na VŠ jsem měla spolubydlící z úplně jiného regionu se strašlivým traumatem z křivých nohou, jak jinak než ze základky.
Myslela jsem že krátké sukně a postupná uvolněnost v oblékání tohle odsunuly někam do nenávratna, Kate Moss je už douho topmodelka a nohy nijak výstavní nemá… já miluju když si každý může nosit co chce, pamatuju jak moje babička se v padesátých letech bála nosit klobouk.

MP Pafka
185 příspěvků 26.02.12 16:05

To jsem ráda. Já mám docela vypracovaná lýtka, výraznější kolena a kapku křivější nohy. Takhle to zní hrozně, ale ve skutečnosti to až tak blbě nevypadá. Moc se koukám do zrcadla …

Ani  27.02.12 16:30

Já nikdy neviděla nikho, u koho by ty nohy byly tak moc křivé, že bych si všimla, že to vypadá zle. Sama mám mírné O, ale to skoro nikdy není vidět, ne v chůzi ani ne ve většině postojů.

Karoleenah
2322 příspěvků 27.02.12 18:05

Já jsem si zatím všimla křivých nohou jen jednou a to byla fakt síla, to se zas musí nechat. Chuděra slečna. Taková extrémně hubená, vysoká, a nohy měla tak moc do X, že si vyloženě odírala kolena o sebe, no a navíc měla legíny… Ale spíš mi jí bylo líto a víc jsem se zaobírala představou, že možná trpí nějakou nemocí, byla fakt kost a kůže. Sama rozhodně nemám nohy jak pravítko, takže mě to u ostatních nepohoršuje a hlavně to ani nezkoumám. Pořád je to věc, za kterou člověk nemůže a navíc se dá maskovat a korigovat líp než třeba křivej nos, že. :)

zelitschko  27.02.12 21:06

ale zas prej moje dlouhý nohy maskují můj dvakrát zlomený nos :))

seznam.mih  28.02.12 07:14

Tohle je něoc, co moc nesleduju. Snad jen u extrémů, ale těch moc není.

Daria.M.
24 příspěvků 29.04.12 21:45

Já mám křivé nohy do „O“ docela výrazně, není dne kdy bych na to nemyslela a nepotrápila se tím, není příjemné jít po ulici a slyšet mladý holky za váma jak říkaj „hele ona má nohy do O“. Kupovat kalhoty je pro mě horor (nepřeháním), vůbec už nedokážu objektivně posoudit, jaký střih je nejmenší zlo, tak budu ráda, pokud někdo z vás s tím má nějakou zkušenost a radu.

smitke  08.05.12 12:54
Taky mám O

Ahoj taky mám nahy do o, ale ne od shora stehen, ale takové ty fotbalistické,křivá kolena a lýtka (podobně je má kate moss, jen já ještě krapet víc), takže skinny kalhoty, vysoké kozačky, dokonce i rovné kalhoty a sukně v délce přesně po kolena jsou pro mě pasé. Navíc dnes je hrozně těžké sehnat rozšířené kalhoty, buď celé nebo alespoň od kolen. A sukně musím mít buď pod kolena, nebo musí být vidět alespoň kousek těch rovných stehen. Vůbec nevím jak se mám v dnešní době oblékat, když obchody jsou plné kalhot, co se směrem ke kotníkům zužují. Budu vdečná za radu…

Carmiena  08.05.12 14:13
to smitke:

Taky mám mírně do O, na základce jsem se tím trápila, ale v dospělosti se to dost srovnalo, taky tím, že sportuji. Sukně nosím do půlky stehen nebo pod kolena, kalhoty nosím rovného střihu, nebo rozšířené a taky kraťásky a většinou ke všemu boty na podpatku, tedy lodičky, páskové střebíčky nebo třeba baleríny na klínku. V zimě nosím k sukním kozačky. Vybírám většinou kozačky vysoké do půlky lýtek, vyšší nikdy a taky ne takové ty natahovací elastické, ale kožené nebo třeba semišové a nejlépe, když jsou takové řasené a samozřejmě opět vyvýšené, nikdy nenosím placaté boty kromě sportu a nebo v létě pantofle či žabky ke krátkým sukním nebo kraťasům. Na výběru bot dost záleží, i když si vezmu boty kotníkové, vždy je mám pod kalhotami, nikdy k sukni. Zatím si nikdo nevšiml, že bych měla nohy křivé a chlapi mi je dokonce chválí ;-).

top topic
949 příspěvků 08.05.12 14:27

Asi to obvykle na cizích moc neregistruju, to už musí být fakt pecka, abych si všimla. Sama mám nohy do x a nosím sukně ke kolenům, pak to tak nerazí. Měli jsme v práci kdysi brigádnici, fakt nádherná holka, ale s křivýma nohama, hodně silné kolena k štíhlým nohám a i ikska. Kolegyně se jí ptala, proč nenosí častejc sukně, že na styl „furt rifle“ jí přijde dost mladá. Prý to v krátkých sukních jde hodně vidět. Prý: hm, a delší sukně jsi zkoušela?:-) Zkusila a dala jí za pravdu:-)

Acrobaleno
948 příspěvků 09.05.12 13:45

Tak pohoršovať by ma nemali, lebo sama som vlastníčkou nie práve najrovnejších nôh (díky tati). Mám rada slimky, sukne a aj šaty nad kolená a nosím ich veľmi rada. Zatiaľ mi nikto nepovedal, že by som mala nosiť sukne po zem, lebo sa na moje nohy nedá dívať.

anicka  09.05.12 16:34

Nemam vylozene krive nohy, ale som typicka hruska, takze vacsina „materialu“ je v dolnej casti tela. Takze mam lytka pomaly sirky profesionalneho futbalistu :-D A nosim len dlhe sukne, ziadne nohavice ani kratke sukne. A myslim, ze ked ma niekto komplex zo svojich noh, je to vcelku dobre riesenie. A ono az tak nezalezi, do akej miery je ten komplex len v hlave majitelky noh a do akej miery je nosenie dlhej sukne sluzba okoliu, nech sa na to nemusia pozerat, ale za seba mozem povedat, ze v dlhych sukniach a satach sa citim proste dobre a nemusim riesit, ci mi niekto pozera na nohy, ked viem, ze nie su dokonale. Jo, a je to aj prakticke :-)

Katio
196 příspěvků 09.05.12 18:50

Holky, co máte dokonalé, rovné nohy, přihlaste se taky - ať víme, jestli tento druh vůbec existuje! :)
Já si takových věcí moc nevšímám, to už musí být. Sama říkám, že mám nohy rovné, jen kolena křivá. Většinou stejně stojím tak nějak křivě, nohy vytrčené do stran, že o ně ostatní zakopávají, přivírají mi prsty pod dveře ledničky a podobně. Když sedím, mívám občas nohu přes nohu a pak obtočené ještě jednou, takže to může vypadat, jako když potřebuji permanentně na malou.
Nedávno jsem šla za jedním klukem, měl černé slimky, vysoké kanady a zezadu jeho chůze vypadala, jako když vedou loutku na provázcích, asi kvůli těm botám. Přišel mi legrační spíš proto, že to byl pankáč, ale působil na mě strašně nejistě, jako kdyby se za pankáče jen převlékl. Což v Berlíně, kde takových lidí potkám každý den dvacet jenom v naší ulici, působí trochu zvláštně.

sarinka.v
423 příspěvků 09.05.12 22:57

@Katio: No neřekla bych že jsou úplně dokonalé (to bych byla hodně narcistní), ale rovné, dlouhé a myslím hubené nohy mám…a jsem jejich hrdá nositelka :)

zelena
156 příspěvků 10.05.12 16:28

@Katio: Nápodobne ako sarinka.v …asi ich nemám úplne dokonalé, ale dlhé a rovné ani nie „hubené“ skôr svalnatejšie(aj keď nie vlastným pričinením, genetika nepustí) a podľa mňa sú to najkrajšie, čo na sebe z fyzického hľadiska mám, takže ich hrdo nosím :)

lessie  10.05.12 18:13

Ja mám úplne dokonalé nádherné nielen nohy,ale aj cele telo. Takže keďže príroda bola ku mne štedrá,tak mi krivé nohy ostatných nevadia. A ani minisukne na nich. :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit