Kšandy-šle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rockeandroll
1 příspěvek 05.04.13 11:35
Kšandy-šle

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví kde sehnat kvalitní černé pánské kšandy? Nejlépe nějaké užší. Vím že to není problém ale většinou ty laciné moc nevydrží nebo jsou příliš krátké atd. Děkuji

Reakce:

GalianosjednimL  05.04.13 13:31

@rockeandroll Zeptal bych se u klucinu, co zkousí delat gentlemany na Le Premier, bude tam i nejake vlakno. Cerne této velikosti budou mít i obchody s britskou módou Fred Perry, H. LLoyd, Lonsdale…

Jackie Daniels
156 příspěvků 05.04.13 23:22

Já mám z tesca. Jsou spíš širší, tak 3-4 cm, na mě až příliš dlouhé (mám 170 cm a nosím je skoro maximálně ‚utažené‘). Koupila jsem je ve slevě asi za 100,–, kolik toho vydrží ještě nemám odzkoušené.

kočkaVločka
23 příspěvků 07.04.13 17:13

Zkuste se podívat sem: http://www.xandy.cz/

suntala
201 příspěvků 07.04.13 20:08

Nejlepsi ksandy jsem zatim manzelovi sehnala v Intersportu - jednobarevne, tmave modre, sede a bezove. Jejich prezky vydrzi nesrovnatelne dele a vic nez prezky sli z galanterie, Zary nebo panskych specialek.

HappyBunny
15 příspěvků 09.04.13 00:42

Mají i v HM, dokonce kožené, jinak různé vzory. Spíše úzké. Ale za kvalitu bych asi neručila:)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit