Kšiltovky s rovným kšiltem - názor

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petr9
1 příspěvek 18.02.13 18:56
Kšiltovky s rovným kšiltem - názor

Zdravím,

co si myslíte o rovných kšiltech? Nosíte nebo naopak je nenávidíte?
A naopak slečny, dámy - líbí se vám kluci, když nosí kšiltovky s rovným kšiltem nebo se mu raději vyhnete? :-)

Najdete v encyklopedii: Hip hop

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Mahtiel
443 příspěvků 18.02.13 19:00

Nelíbí, já radši číro…Ale objektivně? Na hlavě to u kamarádů zvládnu, ale co se mi EXTRÉMĚ nelíbí je naražení na „vlasech“ (místo na hlavě…). To je katastrofa.

chekotay
410 příspěvků 18.02.13 19:37

Tyto stránky se začaly zabývat baseballem?

Park
427 příspěvků 18.02.13 19:54

No já myslim, že v 15 (slovy patnácti) úplně super… k tomu ty kotníčkový adidasky v zářivejch barvách a do nich zastrčený rifle… pořádnej gangsta… to dá rozum.

Park
427 příspěvků 18.02.13 19:55
@Mahtiel píše:
Nelíbí, já radši číro…Ale objektivně? Na hlavě to u kamarádů zvládnu, ale co se mi EXTRÉMĚ nelíbí je naražení na „vlasech“ (místo na hlavě…). To je katastrofa.

tybrďo to je drsnej hošan

Guinea Pig
1190 příspěvků 18.02.13 21:17

@Mahtiel před tu fotku jste měla dát varování :-) málem jsem si zničila notebook čajem…

Mahtiel
443 příspěvků 18.02.13 21:24

@Borůvka19 Dám příště pozor, ale já jsem Vás o to nemohla ošidit…Myslím, že tento následovník M. Jacksona (jak jeho fanoušci s láskou tvrdí) nás určitě neokouzluje naposled…A je dobré si budovat přirozenou imunitu!
Mě by jen zajímalo, proč si ten účes neudělá vyšší? Podle mě mu to takhle zbytečně dělá opticky malou hlavu a nevím, zda-li to není nemoderní?!

Guinea Pig
1190 příspěvků 18.02.13 21:32

@Mahtiel Jak můžete tohoto chlapce podezírat z toho, že by byl nemoderní? krajní troufalost. Já věřím, že se pokusil o nadstavbu ala Marge Simpson, přičemž nás neochudil o svou rozkošnou vykukující Elvis-vlnu. ňuňuňu…Povšimněme si prosím také velmi erotického pohledu („na tebe myslím bejby, jedině na tebe“) a laškovně pootevřených úst, vybízejících k rozverným fantaziím. A teď se jdu asi vyzvr.cet :-)

Jetthro
1129 příspěvků 18.02.13 21:32

Teda ten Justin, to je drsnak :D To i ja mam vetsi svaly :D

Jinak, ja mam tyhle ksilty spojeny s takovejma jakoze gangsta - plochej ksilt, gate u kolenou, mikina po obeznim bratrovi a na krku retez vod zachoda, jou. Rekneme, ze me ty ksilty odpuzujou hlavne proto, ze snad kazdej clovek kteryho jsem zatim poznala co nosil tyhle cepice byl pro me nejakym zpusobem naprosto nesympatickej nebo rovnou uplne blbej.

Guinea Pig
1190 příspěvků 18.02.13 21:34

Mimochodem jestli je tohle následovník Michaela Jacksona, na trůně u nás usedne Zeman a víkend v kině táhnou sledovaností Babovřesky, pak již opravdu netřeba pochybovat o blížícím se konci světa!

Harmonika
244 příspěvků 18.02.13 22:02

Kšiltovky se mi nelíbí. Každý den se mnou autobusem jezdí týpek, který nosí kšiltovku, pokaždé, rovný kšilt vzadu. Neodhadnu věk (25?), ale jednou jsem ho viděla bez kšiltovky a nestačila jsem zírat, jak je to pěkný kluk, tmavé krátké husté vlasy, tmavé oči… S tou kšiltovkou ale vypadá s prominutím jako debil. Nějak se k němu nehodí, vůbec.

PythonRegius
286 příspěvků 18.02.13 22:12

Nehledě na to, že tady je převážně babinec, hodně by mě překvapilo, kdyby sem běžně chodili hiphopeři. Takže se s největší pravděpodobnkostí nestane, že by se tu přihlásil nějaký pekelník, že rovný kšilt nosí a fandí mu.

Co mě se týče, nelíbí se mi. A styl s tím spojený také ne. Vzhledově to stojí za prd a co jsem pochytila z filosofie s tím spojené, není mi sympatická. Nemohu být tak předpojatá, abych řekla, že každý „hoper“ je pitomec, ale často v těchto kruzích vidím věci jako povrchnost, frajeřina za každou cenu, honění ega, srandovní názory na osoby ženského pohlaví atd. Za hoperem jsem se otočila snad jednou v životě, ale byla to reakce na nějakou stupidní sexistickou poznámku a pohled, který jsem mu věnovala, nemohl být v žádném případě pokládán za pozitivní.
Takže za mě kačeří kšilty ne.

Příspěvek upraven 19.02.13 v 12:55

indyka
625 příspěvků 18.02.13 22:23

Mě by jen zajímalo - kde to kupují? Běžně v obchodech vidím jen klasické kšiltovky, ale když večer zavítám do nějakého těmito lidmi oblíbeného podniku, všichni ji mají na hlavě…ale pravda, že kšiltovky nenosím a tak po tom moc nepátrám. Těžko zhodnotím, zda se mi líbí nebo ne samy o sobě, když je mám tak těsně spjaté s těmi hopery - a ty moc nemusím. Takže za mě vyhnout :-D

Mahtiel
443 příspěvků 18.02.13 22:46

Takové ty sk8 shopy je podle mě mají určitě v nabídce…A potom každá značka, která prodává dejme tomu typické oblečení např. subkultury hoperů.

narahea
26 příspěvků 18.02.13 22:47

Osobne se mi libi vic nez normalni ksiltovky (kdyz uz neco takoveho na hlavu). Bohuzel je tohle obleceni spjate s hip-hopem. Takze jsem snad jeste nevidela clovek, ktery by mel na sobe tohle a neukazoval pradlo a nemel rozkrok u kolen. Coz mi dost vadi.

real.blond
6688 příspěvků 19.02.13 00:14

@Park jo drsnej a uz mu roste i ochlupeni evidetne, konecne, tak to chce ukazat:)

real.blond
6688 příspěvků 19.02.13 00:18

A jinak ne, nelibi.. je to „moda“ pro deti/teenagery..

Příspěvek upraven 23.06.15 v 22:11

merunka89  19.02.13 02:06

Ja si dovolim taky neco o tom napsat. Jak pise dobre real. blond v tomto „modnim stylu“ se oblekaji nejvic cerni, Hispanci a obcas je videt i bili teenagers. Mne ta moda prijde, ze mladsi bracha se nema do ceho oblect, tak se oblece do veci po starsim brachovi, protoze jejich maminka se proste nestara, „dava“ detem volnost a tak vznika street fashion :-) myslim, ze se u nas asi neujala moda, kdy cerni jeden cas nosili jeans zadkem dopredu ;-). Ze se nosi ksiltovky „gansta style“ jsem zjistila az u sveho 12ti leteho vnuka, ktery v teto ksiltovce prisel, ale ja si te ksiltovky nevsimla az druhy den, kdyz jsem mu ji nasazovala na hlavu, tak jsem zarvala: kdo tomu decku koupil tak velikanskou ksiltovku, dyt mu proboha pada i pres usi…az muj syn mne ujistil, ze je to nova moda, chudak moje milovane vnouce v tom vypadalo jak,,, ale nastesti uz jsem tu plochou ksiltovku na nem nevidela.
Jinak si dovolim trosku poopravit noseni ksiltovek. Noseni ksiltovky gansta style, je spis noseni ksiltu na stranu, hiphop je spise ksilt dozadu, v Chicago, gansta boys, musi mit pod ksiltovkou satek. Jinak je zde jeste velka moda, ze na ksiltovce musi byt bryle, jinak neni frajer in. Otaceni ksiltu dozadu, se rika mechanic style anebo catcher style, kdy catcher si otoci ksiltovku dozadu, aby mohl si dat na oblicej masku. A jeste driv si ksiltovky dozadu z ciste praktickych duvodu obraceli farmari, aby je nepalilo slunko do krku (redneck).

Caralina
916 příspěvků 19.02.13 08:51

Nelíbí, nikomu to nesluší a ještě když má kšilt ležérně vzadu nebo ke straně a rozkrok u kolen vypadá fakt směšně.

Matka Vlčice  19.02.13 10:12

Kšiltovky s rovným kšiltem jsou děsný.

Cathero
200 příspěvků 19.02.13 10:17

To je teda dotaz…

GalianosjednimL  19.02.13 12:18

No, celkově, když se někdo pohybuje po českém městě a dělá, že je gangsta, kolíbá se a zdraví se sérií spartakiádních prostocviků, řve respééééékt - tak působí legračně. A ten kastrol na hlavě taky.

merunka89  19.02.13 13:26

@GalianosjednimL :-) :-) s tou serii spartakiadnich prostocviku a pozdravem respeeeeeeekt jste mne dostala :-) :-)

Mahtiel
443 příspěvků 19.02.13 13:44

@merunka89 To je tak strašný…Nutí mě to zopakovat jeden můj příspěvek z vlákna vtipů. To se přece nemůže líbit, nemůže se to dát nosit…prostě proč?!

PS: Jedna fotka je omyl, ale pryč jí asi nezvládnu dát…

PPS: Pojem „kalhoty u kolen“ zde dostává úplně jiný význam…

merunka89  19.02.13 14:08

@Mahtiel, ja bych rekla, ze to neni strasny, ja bych rekla ze je tahle „moda“ primo k uzoufani…ja tyhle strasaky zde vidim dnes a denne, ale zase ferove, takhle bilejch pubosu uvidite hodne malo, jsou to predevsim cerni a Hispanci, ale to uz by bylo zase jine povidani.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit