Krátké šaty - které jsou nejkrásnější?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jayni
47 příspěvků 13.01.13 15:31
Které jsou nejkrásnější?

Dobrý den, je mi 16 let a rozhoduji se mezi těmito třemi šaty, které jsou vhodné do tanečních a zárověň s nimi zaujmu. Děkuji za rady.

Najdete v encyklopedii: Romantické šaty

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

blondýnkaaa
44 příspěvků 13.01.13 15:39

Pokud jste blondýnka doporučila bych ty modré :) Také jsem blond a mám s touto barvou dobré zkušenosti a i střihově mě asi zaujaly nejvíce :)

Jayni
47 příspěvků 13.01.13 15:41

Mám střední hnědou, takové kaštanové vlasy.

Audrey.Piper
412 příspěvků 13.01.13 15:41

Mně se nejvíc líbí modré ;)

blondýnkaaa
44 příspěvků 13.01.13 15:42

Myslím, že i v tom případě budou vypadat hezky :)

chinin
2788 příspěvků 13.01.13 15:51

@Jayni
Záleží na tom, jaký jaký jste stylistický typ (= jiné šaty budou vhodné pro romantický typ a jiné pro sportovní či „luxusní“ typ atd.), jakou máte postavu (= jiné šaty budou vhodné např. pro typ číše s širokými rameny a jiné třeba pro hrušku s delším trupem a širšími boky), jaký jste barevný typ (světlý nebo tmavý?, studený či teplý?, tlumený či kontrastní?) a na mnoha dalších aspektech.

Pokud chcete, abychom vám poradili, které šaty jsou pro vás vhodné, musíte nám dát o sobě více informací než jen věk. :-)

Z vámi postnutých šatů mě osobně nejvíce zaujaly první šaty. Druhé šaty zase podle mě dokáží „dodat křivky“ rovnějšímu typu (= sloup) nebo zamaskovat větší bříško.

Mylady2
12409 příspěvků 13.01.13 15:53

@chinin co to znamená „luxusní“ stylistický typ? Nikdy jsem to neslyšela.;-)

Mě se líbí ty korálové!

Jayni
47 příspěvků 13.01.13 15:55

Já mám postavu přesýpacích hodin nebo venuše, mám (hodně) světlou plět´ a tmavě hnědé obočí a vlasy mi sahají na ramena. Já preferuji elegantní styl, ale klidně bych zkusila i něco jiného.

elesse
102 příspěvků 13.01.13 15:55

Podle mě jsou modré jediné použitelné. z těch oranžových divně kouká zadek a ty bílé nebudou kvalitou nic moc. ty modré možná také ne…

Jayni
47 příspěvků 13.01.13 15:56

Omlouvám se, ale nejsem zkušená v modě, korálové jsou ty světle červené?

chinin
2788 příspěvků 13.01.13 16:15

@Mylady2
Pro prvotní info mrkni třeba zde: http://www.supervizaz.net/…a-luxusn-t-l. Obecně ale není luxusní styl vnímán tak negativisticky, ačkoli akcent na „značky“ a „vysoce trendy kousky“ je pro něj typický.

P. S. Rozhodně nesouhlasím s názorem p. Oravcové: „V skutočnosti sa táto žena cíti neistá v niektorej oblasti života a luxusným a okázalým oblečením si len kompenzuje svoje komplexy a neistotu.“. Nemám ráda jakékoli „psychologizování“ na základě stylu oděvu či oblíbených barev.

mikako
10 příspěvků 13.01.13 16:35

Přijde mi, že ty 1. a 3. jsou úplně stejné, takže za mě ani ty modré, protože jim nejspíš taky kouká ten lesklý satén na zadku

Pinx
220 příspěvků 13.01.13 16:38

No, jestli máte postavu přesýpací hodiny, tzn. výraznější boky a zadek, tak bych vám asi doporučila ty prostřední šaty, jen možná o trochu delší… áčkový střih je asi v tomto případě nejlepší.
ty šaty vypadají na modelkách skvěle, je do nich ale potřeba mít taky takovou postavu.. photoshop taky dělá své… A u těch oranžových musím souhlasit s @elesse, i té modelce zvětšuje zadek…

Mylady2
12409 příspěvků 13.01.13 16:40

@chinin ach tak;-) díky za odkaz. Musím ale říct že se mi ten popis nelíbí:-) a ani s ním tak úplně nesouhlasím. Ale člověk musí mít přehled.

Nyxx
512 příspěvků 13.01.13 17:13

První a třetí šaty jsou stejný model, jen v jiné barvě. Řekla bych, že modelka má v reálu spíše chlapeckou postavu. Tyto šaty jí zvýrazní boky a zadek, což u chlapecké postavy nevadí, Vám by to ale vadit mohlo. Prostřední šaty předvádí éterická Asiatka, čili obdobný problém jako u šatů č.1 a 3. Také bych se bála kvality materiálu u všech tří modelů. Radila bych Vám rozhodně nekupovat bez vyzkoušení. Pokud by Vám nesedly ani jedny šaty, zkuste něco ve stylu 50. let, tento styl postavě s výrazným pasem velmi sluší, ostatně můžete se inspirovat v aktuálním článku.

Nyxx
512 příspěvků 13.01.13 17:24

Zapomněla jsem dodat, že v těch šatech budete tančit, čili se pohybovat. Ty korálové mi přo rozkročení připadají takové divné, jako by bylo vidět něco, co vidět být nemá.

llolla
2102 příspěvků 13.01.13 17:26

Nejsem si jistá, jestli v tech prvnich a tretich vubec pujde tancit, coz je u satu do tanecnich pomerne zasadni. Urcite v nich zaujmete, ale nevim, jestli v pozitivnim smyslu slova=]

chic-nešika
143 příspěvků 13.01.13 18:20

Ja by som len chcela dodať, že tie šaty v skutočnosti vyzerajú inak ako na foto, oveľa lacnejšie a neforemne, bohužiaľ

misial
1394 příspěvků 14.01.13 12:41

Taky bych byla opatrná. Minimálně ty druhé budou v otřesné kvalitě, ale obávala bych se toho u všech. Šaty, na kterých Vám záleží, bych po internetu z Číny neobjednávala…

MaM7
177 příspěvků 14.01.13 12:56

První.

Matka Vlčice  14.01.13 18:22

@Jayni Ty nejkrásnější tam nejsou. Promiňte.

Já_a_Kačí
60 příspěvků 15.01.13 11:34

Se všemi zaujmete, protože se v nich nebude dát tančit. Budete vytvářet velmi zajímavé kreace, ale k tanci musíte být uvolněná, neřešit, jestli se vám při rozkročení netrhá šev (1,3) nebo neleze prso (2) Čili bych se porozhlédla jinde.

chinin
2788 příspěvků 15.01.13 14:14

@Jayni
Píšete, že máte postavu přesýpacích hodin, resp. Věstonické Venuše. Pokud si pod tou Venuší správně představuji tzv. přesýpačky s těžším těžištěm (neplést s hruškou, ta má útlý trup ve srovnání s boky a zároveň nepoměrně dlouhý trup), doporučuji vám, podívat se pro inspiraci na tyto články: http://www.supervizaz.net/…y-princezná-beatrice, http://www.supervizaz.net/…dashian-veľký-zadok.

Z vámi vložených šatů nejsou pro postavu „Venuše“ vhodné ani jedny.:-( Pokud trváte na výběru z těch třech šatů, pak ty první/třetí jsou vhodnější - za podmínky, že šifónové díly vzadu dostatečně kryjí tu lesklou saténovou sukni. Navíc by bylo vhodné zvýraznit ramena. Také souhlasím s příspěvky v této diskuzi, že na tanec jsou mnohem vhodnější širší sukně než pouzdrové. Druhé šaty jsou vhodné spíše pro postavu jablka - překryjí bříško a méně tvarovaný pas, pro postavu přesýpaček/Venuše to není ideální střih, protože zakryje tvarovaný pas a ve spojení s širšími boky vyvolá mohutnější dojem z postavy.

Jayni
47 příspěvků 16.01.13 11:49

Máte pravdu, díky za rady, poohlédnu se radši jinde. :))

Betty J.
2031 příspěvků 16.01.13 14:24

S křížkem po funuse: zaujmete ve všech, ale do tanečních se nehodí ani jedny. Takové šaty je dobré si před zakoupením vyzkoušet - tedy nejen zapózovat v kabince před zrcadlem, ale nejméně párkrát v nich pořádně poskočit, udělat několik hodně dlouhých kroků, zatočit se, vzpažit a rozpažit a tak podobně (pokud je nepůjdete vybírat sama, požádejte svůj doprovod, aby Vám položil ruku na místo, kde ji mívá partner při tanci, a táhl šaty dlaní do různých stran). Při a po všech těch prostocvicích musí být šaty s mírnou tolerancí na svém místě (případně se na ně rychle samy vrátit) v opačném případě se s nimi budete v tanečních hodinách jen trápit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit