Které šaty do divadla?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kimnie
411 příspěvků 06.10.12 21:50
Které šaty do divadla?

Ahoj dámy :) Popravdě, nikdy jsem neměla problémy s tím, jak chodím oblékaná do divadel, na koncerty a podobně. Tady na Peklu je to ale tak častý námět diskusí, že jsem sama trochu znejistěla. Zítra se chystám do divadla na Zkrocení zlé ženy a zvažuju tři modely. Tak jsem zkusmo nafotila, co pro mě připadá nejvíc v úvahu ( mám samozřejmě i jiné šaty, sukně, halenky ). Berte prosím v úvahu, že nemám silonky, boty ani žádné doplňky, to budu podřizovat tomu, co mi poradíte :)

První šaty jsou úplně jednoduché, ale asi jsou do divadla dost odhalené, mohla bych si k nim vzít nejspíš pudrové sáčko nebo nějaký šál, k tomu asi nějaký šperk na krk.

Druhý model je vlastně sukně s halenkou, beru si je do divadla ráda. Není to ale moc „úřednické“?

Třetí šaty jsou zlatavé s černou krajkou, kupovala jsem si je na plesy, protože mají krásně točivou sukni :D

Co myslíte, který outfit se hodí nejvíc? Kalhoty si brát nechci a dlouhé šaty nevlastním, protože jsem prcek a žádné pořádné dlouhé šaty nemůžu sehnat.
Děkuju za případné rady.

Reakce:

Chari
541 příspěvků 06.10.12 21:58

Všechny jsou úplně ok.

Dorenika
464 příspěvků 06.10.12 21:59

Ak by ste k tym prvym mala to pudrove sako a nejaky pekny sperk mozno prve ale takto bez nicoho tie v strede, nie niesu uradnicke, pridajte pekne nausnice alebo naramok a bude z vas dama(dufajme ze nie jedina:))

Ems
1482 příspěvků 06.10.12 22:09

@kimnie všechny jsou ok, mně se nejvíce líbí první a třetí. Teoreticky podle etikety by neměla být odhalená ramena, takže sako schvaluji, ačkoliv si myslím že lepší je když ta zahalená ramena dělají ty šaty.

Příspěvek upraven 07.10.12 v 07:58

Robena
1257 příspěvků 07.10.12 00:03

Doufam, ze to neni pedstaveni ND Praha. Tim jsem nemyslela, ze by saty nebyly vhodne, strasne je to predstaveni.

Příspěvek upraven 07.10.12 v 10:35

GreatSusan  07.10.12 00:25

Co se tyka „odhalenosti“, tak mezi tema moznostma nevidim vyraznejsi rozdil. Vsechny mi taky vzhledem prijdou spis jako na vecirek nebo do baru, nez do divadla. Problematicka jsou ta volna ramena.
Kdyz si vezmete k tomu prostrednimu modelu sako nebo cardigan, tak tim ten vrsek uplne zabijete, protoze ten „zije“ z toho, ze ma odhalena ramena, ale jinak je upnuty az ke krku. Zaroven to bude vypadat trochu divne, protoze nebudete mit zadny vystrih. Takze prostredni ne.
Ty saty se sirokou sukni jsou mozna trochu moc tanecni a taky nepisete nic o cernem sacku - takze taky ne.
Vzala bych ty prvni a pres ne to ruzove sacko, plus sperk, i kdyz ani to nevidim jako uplne idealni obleceni.

Ems
1482 příspěvků 07.10.12 08:01

Jinak bych řekla že do divadla, i národního se v dnešní době hodí semiformal až formal..

Heartless Girl
47 příspěvků 07.10.12 18:47

Myslím, že všechny šaty jsou do divadla ideální. Já bych asi zvolila ty první se šáčkem a zajímavými doplňky.

GreatSusan  07.10.12 19:02

@Heartless Girl sorry, ale do divadla idealni nejsou, ani jedny. Do divadla se nosi mene vyzyvave obleceni, nejdete se tam seznamit, ale kulturne se vyzit. Takze se tam nosi min „nahe“ modely, napr. se zakrytymi rameny. To, ze vetsina lidi povazuje cokoliv cerneho a nedzinoveho za „lepsi“ obleceni vhodne kamkoliv, je vec jina. Presto to na vhodnosti a nevhodnosti takoveho obleceni nic nemeni. Mne osobne ani moc nebavi koukat na neci naha zada. Krome toho byva v divadlech obcas i zima :-)

Fretkodlak  07.10.12 19:34

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:28

Chari
541 příspěvků 07.10.12 20:44

@GreatSusan Slečna myslím psala, že počítá se sakem, takže ramena budou zakrytá. Ani jedny z těch šatů se mi nelíbí, ale vážně si nemyslím, že se zakrytými rameny by někoho mohly pohoršit.

Fretkodlak  07.10.12 21:05

.

Příspěvek upraven 19.09.13 v 11:28

Chari
541 příspěvků 07.10.12 21:46

@Fretkodlak to je pravda :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit