Které šaty na maturák?

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ciebb
3 příspěvky 18.08.14 15:05
Které šaty na maturák?

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit. Nemohu se rozhodnout mezi těmito šaty. K těm prvním je možnost nechat přidělat ramínka, aby šaty nepadaly. K jaké postavě by se šaty hodily a které by jste si vybraly vy?

Reakce:

Caralina
916 příspěvků 18.08.14 15:07

Ty první by šly, ty druhé jsou hrozné.

ciebb
3 příspěvky 18.08.14 15:11

Proč seti zdají hrozné ty druhé? :)

Mirt
422 příspěvků 18.08.14 15:29

Ty první se mi docela líbí (i když jsou na můj vkus dost princeznovské, ale zase jsem viděla spoustu holek, kterým podobné slušely), ale ramínka bych k nim nepřidělávala. Pokud by nedržely, tak bych se raději poohlédla po jiných, protože s ramínky podle mě nebudou vypadat tak dobře.
Ty druhé se mi nelíbí, černočerná šlehačka, k tomu ta podivná spadlá ramínka… Prostě mi nepřijdou pěkné.

sandrinn
961 příspěvků 18.08.14 15:34

Pokud budou made in china, tak ani jedny. Dovedu si představit, že ty první můžou být hezké, pokud budou kvalitně ušité, ale to už pak asi nebude v možnostech maturantky si takové šaty pořídit…pokud ano, tak se omlouvám ;-)

Caralina
916 příspěvků 18.08.14 15:40

@ciebb Protože šlehačka, navíc docela odfláknutá, ten vršek je taky nějak divně řešený, prostě se mi nelíbí.

Zebra33
2038 příspěvků 18.08.14 15:56

Za me taky ty prvni, ale prijde mi, ze ta modelka na fotce ma docela hodne protazenou cast tela od pasu dolu (predstavte si, jak dlouhe by ve skutecnosti musela mit nohy…). Podle me to bude chtit vyzkouset, abyste vedela, jak ty saty budou vypadat zrovna na vas. Ja jsem treba prtava a podle me bych v podobnych satech vypadala spis srandovne. Rozhodne ne jako ta „osudova vila“ na fotce. Ty druhe saty se mi nelibi. Takova typicky pujcovnova slehackova sukne. Navic si myslim, ze na ty druhe saty byste musela byt vyrazne excentricky typ (treba jako Helena Bonham Carter), abyste je „unesla“.

ciebb
3 příspěvky 18.08.14 17:34

Ty první šaty jsou šité na míru, není to tady z čech, proto jsou i levnější a z mé letní brigády půjdou pořídit :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 18.08.14 17:40

@ciebb
a nejsou náhodou „šité na míru“ na čínských stránkách? nebo v nějakém eshopu? to je všechno z číny. výsledek děs běs.

Kay_Adams
1612 příspěvků 18.08.14 17:40

@ciebb
Ak je to Čína a šitie „na diaľku“ - tzn. vy im pošlete miery a oni niekedy pošlú šaty… tak to veľa šťastia (obrázok je čisto ilustračný, realita je krutá).

elouzie
1059 příspěvků 18.08.14 17:45

Ty první ano, pokud jste aspoň trochu vysoká, myslím, že na malé slečně by působily, že se v nich topí. Ty druhé jsou podle mě passé. Subjektivně se mi nelíbí, neumím říct proč. Asi ta šlehačka…

kayav  18.08.14 19:12

Nekupujte si nic z číny šité „na míru“ na dálku. často to dopadá takhle. prohledejte si internet než někde něco objednáte. Na vašem místě bych investovala do skromnějších, avšak sedících šatů.

Erinka.X
68 příspěvků 23.08.14 21:32

Mám volit menší zlo? V tom případě ty první. Ale fotka je hezká věc, skutečnost často bývá otřesná. Nevím, jestli je objednáváte z eshopu nebo jestli jste je viděla ve skutečnosti. Pokud z eshopu, byla bych hodně opatrná, protože je dost možné, že Vám přijde kus hadru. Pokud je budete pořizovat v kamenné prodejně, tak musíte sama poznat, jestli to je kvalitní materiál a kvalitně ušité.

Eitak
55 příspěvků 23.08.14 23:06

Podle obrázku se mi líbí více ty první, jenom se zamyslete, jak v nich půjde tancovat. Já jsem nikdy na sobě šaty s extra širokou sukní neměla, ale pokud v nich vidím tancující maturantky, mají často problém dosáhnout na partnera.

123l
157 příspěvků 24.08.14 07:26

Když jsem viděla nadpis, řekla jsem si, ze tu budou zas nějaké maturantske hrůzy. Ale černá je dobrá a mr osobne se líbí ty druhé.

sandrinn
961 příspěvků 24.08.14 16:07

@kayav Uf, tak realita je ještě horší než jsem čekala…a to nejsem v tomhle žádný optimista!

Betty J.
2031 příspěvků 24.08.14 20:38

@ciebb: v obou případech budete nejspíš litovat vydaných peněz - přijde Vám nesedící trubkovitý „korzet“ s ohyzdným šněrováním na zádech, v prvním případě s nalepenými nebo horkou jehlou přišitými korálky, v druhém případě s podivnou sukní, připomínající pomačkaný černý pytel na odpadky. Doporučila bych Vám zapomenout na internet a zajít do obchodu, který nabízí pěkné večerní šaty - zkuste třeba Peek&Cloppenburg, ceny nemají přemrštěné a výběr bývá slušný.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit