Které svatební šaty?

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuisaLeelou  25.02.13 17:05
Které svatební šaty?

Osobně se více přikláním k těm prvním, kamarádka má krásnou postavu, může si to dovolit…
Co myslíte?

Reakce:

Luara
138 příspěvků 25.02.13 17:12

To je otázka i jak vypadá ve tváři, jak k ní jdou stylem.
První vypadají něžněji a jelikož nejsem fanouškem velkých sukní, i proto jsem pro první. Špatné ale nejsou ani jedny.

eveK
333 příspěvků 25.02.13 17:21

Mě se víc líbí ty první.

FloCo
24 příspěvků 25.02.13 17:53

Rozhodne prvé, máte v nich krásnu postavu :-)

Modo Diino
225 příspěvků 25.02.13 18:19

Za mě rozhodně ty druhé, střih kamarádce lichotí lépe : - )

Tleilaxan
241 příspěvků 25.02.13 18:26

Určitě první, ty druhé jsou pro mě až moc princeznovské.

Luara
138 příspěvků 25.02.13 18:29

@Modo Diino Se obávám, že to dělá trochu fotka, resp. prvá fotka je focena z vrchu a tak to malinko přidává na objemu a dělá dojem menší plnější postavy.
Jinak Váš názor samozřejmě respektuju.

Škoda, že fotky nejsou kvalitnější a ze stejné pozice. Měla jsem kvůli tomu ze začátku cukání říct, že ty druhé šaty.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.02.13 18:33

Z toho, co vidím, jsem pro první.

u druhých se mi nějak nelíbí tvar nasazení v pase, taky se mi zdá, že horní linie šatů hůř sedí (víc čouhá místo v podpaží), budou se víc krčit, asi pod nimi bude mít kruh? nebo jen tylovou spodničku? a připadají mi takové…já nevím, bezduché, nenápadité.

u prvních ale zase bude mít větší patálie s vlečkou. říkám za sebe, protože bych osobně vlečku nechtěla ani za nic :-)

LuisaLeelou  25.02.13 21:30
Ještě jedna fotka

Moc děkuji všem za připomínky a přikládám ještě jednu fotku preferovaných prvních šatů, tentokrát s vhodným obutím a s obručí (na původní fotce je kamarádka bosky a bez obruče), snad i úhel focení je lepší…

CandyKendall
1164 příspěvků 25.02.13 21:39

Tak teď už jsem taky pro první :) Předtím se mi víc líbily druhé, v prvních mi přišla taková prťavá, ale takhle vypadají úžasně! Má do nich opravdu krásnou postavu, v tom s Vámi souhlasím. Jsem tedy pro první - i ty druhé jsou krásné a moc jí sluší, ale v těch prvních ta postava lépe vynikne.

Barbyl
1469 příspěvků 26.02.13 04:19

Fotografie dela hodne- podle druhe folky, urcite prvni saty. Moc ji slusi a vlecka asi pujde zahaknout, aby pri tanci nevadila. Na nevestu jdouci ulickou k oltari s vleckou je vzdy krasny pohled. Jen opatrne se zavojem, Aby se to netlouklo.

i-vana  26.02.13 08:26

Urcite prvni. Nejde sundat to raminko? Pak by podle me byly dokonale.

Divala jsem se na ten zavoj. Pokud to neni rodinna pamatka, poohlidla bych se po jinem. Nejak je to jiny styl nez ty saty.

chinin
2788 příspěvků 26.02.13 08:49

@i-vana
Predpokladam, ze ta raminka drzi saty.:-) Kdyz zvazim reseni zad (viz obraz v zrcadle), myslim, by bez raminek saty moc dobre nedrzely.

i-vana  26.02.13 13:29

@chinin Mate pravdu, prehledla jsem :)

Lennita
145 příspěvků 27.02.13 22:30

Prve jednoznacne..su krasne :)

LuisaLeelou  28.02.13 12:43
Doplňky?

Ještě jednou moc děkuju za všechny reakce, kamarádka nakonec zvolila ty první :)

Teď máme před sebou druhý, neméně náročný úkol – volbu doplňků a účesu.

Kamarádka říkala, že by se ráda nechala inspirovat 30. a 40. léty, což mi přijde jako skvělý nápad, šaty k němu přímo vybízejí. Navrhovala jsem tedy odpovídající účes, něco jako má Evička na přiložené fotce, výrazné náušnice a výrazný náramek, vzhledem k tomu, jak moc jsou šaty zdobeny žádný náhrdelník. Kamarádka navzdory všem mým námitkám uvažuje o klobouku (viz obrázek Kay Francisové). Případně o nějakých rukavičkách. Vůbec netuším, jak se v případě rukaviček řeší navlékání prstýnků? Možná bychom mohly vybrat nějaké bez prstů, jako na fotce a zapomenout na náramek. Kamarádka se totiž obává, jak budou vypadat její ruce, má hodně štíhlé prsty a červené klouby, ale možná bychom to mohly řešit make-upem..?

Co byste poradily?

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.02.13 12:59

@LuisaLeelou

na krk si kamarádka nic nemůže dát nejen kvůli zdobnosti šatů, ale taky kvůli řešení ramínka, tlouklo by se to, ani jednoduchý řetízek by se nehodil.

klobouk za mě ne ze dvou důvodů: nehodí se ke stylu ani tvaru šatů, dole jsou široké, nahoře široký klobouk by podle mě zničil siluetu. za druhé se zřejmě čeká mnoho polibků, a to jaksi je klobouk na překážku :) je-li až tak obrovský.

rukavice s prsty nevím, netuším, jak to pak funguje s prstýnkem, a ty bez prstů neee.

celkově bych řekla, že ty šaty jsou samy o sobě tak akorát, volila bych jen naušnice, klidně výraznější, nebo výraznější ozdobu účesu, a ne příliš výrazný náramek.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 28.02.13 15:08

Pokud vím, tak prstýnek by se měl navlékat na rukavičku, ta se nesvléká.

Bezprsté rukavičky mě osobně připadají jako nejhorší řešení - ale přiznám se, že na ně mám averzi.

Hela5
1 příspěvek 20.11.16 21:05
svatebni saty

Dobry den. mohu se zeptat na vasi zkusenost se svatebnim domem nuance v Praze? Mate nekdo zkusenosti?:

Uživatel je onlineweruberu
276 příspěvků 1 inzerát 20.11.16 21:09

@Hela5 objednávala jsem si přes ně svatební šaty na míru, za mne spokojenost

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit