Kulma Babyliss curl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TheFactory Blog
22 příspěvků 17.04.15 10:26
Kulma Babyliss curl

Ráda bych znala váš názor na kulmu Babyliss curl? Stále o ní přemýšlím, ale zatím jsem si jí nekoupila. Mám jemné vlasy, tak si právě nejsem jistá, aby mi nezničila vlasy. Jaké s ní máte zkušenosti? Děkuji thefactoryblog.cz

Reakce:

petrasvarc
61 příspěvků 17.04.15 16:13

Ahoj, mam ja I mamka-mne prijde, ze na tech mych jemnych to moc nejde-nebo to neumim:(mamce to de, ale nechavala si kvuli tomu delsi vlasy a vcera se osmikala;) Ale my jsme asi dyspraktici-kdyz jsem to delala kamaradce, tak mi to slo a drzelo cely den.

Ghost B.C.
3183 příspěvků 18.04.15 23:36

Po naprosto tragické zkušenosti s vlnkovačkou, trochu méně tragické zkušenosti s žehličkou a jakž-takž kloudnými výsledky s kulmou, bych si žádný takový další krám nekoupila. Výhoda je, že dřív než si tím vlasy stihnete jakkoliv zničit, zjistíte, že vám to na těch vlasech vůbec nedrží a budete ráda, když to někomu za polovic střelíte. Mám jemné vlasy, vím, o čem mluvím. Spíš si to prvně někde pučte nebo se tím nechte navlnit v kadeřnictví. Je to docela drahý špás na to, abyste to kupovala naslepo po ne/doporučení někde na fóru a pak zjistila, že to na vás nefunguje nebo v tom vypadáte blbě.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit