Kúpiť či nekúpiť

Fotoalbum tématu (1209) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

levandula  14.11.12 17:08
Kúpiť či nekúpiť

Som človek nerozhodný, váhavý a niečo takéto mi tu chýba, keďže mnohé z nás nakupujú z útulia domova z e-shopov, na bazaroch atď., verím že mnohým nám nerozhodným téma pomôže rozhodnúť sa správne, malo by to fungovať asi takto: vloží sa foto (bez linku) napíše cena príp. značka a ramienkuje sa, ale keďže viem že my ženy sme tvory ukecané neverím že to vydržíme preto:
komentáre by mali byť stručné a vecné, napísať dôvod prečo áno prečo nie
za dôvod sa nepovažuje : mne sa tá farba nepáči, lebo ja takú nenosím, opätky sú vysoké ja v takých neviem chodiť a pod., asi všetky tušíte čo tým mám na mysli
Prajem rýchle a dobré rozhodnutia

Příspěvek upraven 14.11.12 v 17:12

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 250 Další »

Reakce:

levandula  14.11.12 17:10
začínam

Čižmy baldinini 85€

Petrunnka
46 příspěvků 14.11.12 17:15

Rozhodně ano, jsou šmrncovní. Ke slimkám i sukni-pecka:-)

sekaclady  14.11.12 17:26

@levandula mě se taky líbí, mají stabilní podpatek a jsou asi i teplé.. takže koupit..

Rabbit-Heart
644 příspěvků 14.11.12 18:02

Jů, to je super téma :) Tak já taky něco přihodím. Sice už jsem si to koupila, ale stále váhám, jestli si to mám nechat nebo prodat: 

Přesně tuhle pelerínu, akorát v černé. Zn. Comptoir des Cotonniers, 70 % vlny, zakoupena v SH za cca 250 Kč jako nenošená (nebo jen minimálně).

razorblade  14.11.12 18:41

@Rabbit-Heart nechat!:)

GreatSusan  14.11.12 18:43

@Rabbit-Heart bud si ji nechte nebo mi ji prodejte :-)

edit: vazne, klidne mi ji prodejte!

continuity
5851 příspěvků 14.11.12 18:58

Super napad.

vcera jsem si objednala tohle, v nejhorsim vratim, ale hrozne sa mi libil hlavne ve smetanove, ale to neni ma barva. v namornicke modre jsem taky nadsena.

vyrobce woolovers - je to jehneci vlna.

planuji kombinovat se sedivymi nebo cervenymi kalhotami - ty cervene jeste nemam :) ne dzinami.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 14.11.12 23:16

@GreatSusan: Neprodám, nechám si ji :D Dneska jsem v ní šla do práce a ještě teď večer na posezení se spolužáky - ty pohledy od místních barbín, když jsem si ji na odchodu oblékala, mi za to stojí :D Díky za podporu!
@continuity: Nechat, bude v tom krásně teplíčko! :)

GreatSusan  15.11.12 10:21

@Rabbit-Heart
to nebyla podpora, ale uprimny pokus z Vas tu pelerinu vylakat :-D. Nedivim se, ze si ji nechate, je moc pekna…

Sibyla
2639 příspěvků 15.11.12 10:36

Což, já vím co stojí za koupení. Horší je rozhodnout, jestli za to mám ty peníze dát, když to vlastně nepotřebuji.

martinarie
48 příspěvků 15.11.12 13:55

Ta pelerína je fakt hezká? Mě se vůbec nelíbí, ale proti gustu…

valery
1579 příspěvků 15.11.12 15:08

To „levandula“
Rozhodně koupit, jestli jsou navíc i teploučké, pak není co řešit, užijete je jak k sukni tak kalhotám…

seznam.mih  15.11.12 17:45

Chtěla jsem se jen s vámi podělit o svojí radost a nechtěla jsme kvůli tomu zakládat nové vlákno. Pokud budete mít pocit, že to sem nepatří a znali byste lepší místo, kam se můžu tetelit, směle do toho :)
Jen, že jsem si vyaukrovala zrcadlo velké, ve kterém se můžu vidět celá za 84kč :D A pán je tak hodnej, že mi ho i přiveze do Plzně s malým příplatkem za cestu :) dlouho jsem chtěla zrcadlo, abych se v něm mohla vidět krásně celá bez malých skládaných zrcadel, protože ještě rozšiřují, ale zrcadla za tisícovku pro mě je docela drahý.
Je neorámovaný s otvory na pověšení třeba někam na zeď a já si ho chci pověsit na skříň ale netuším, jaké šroubky, nebo hřebíky na to použít, ale to nějak vymyslím :)

levandula  15.11.12 17:59

@seznam.mih no super teším sa s vami, viete že aj ja zháňam veľké zrkadlo, ale tie v obchodoch sú fakt drahé a ľúto mi je dať toľko peňazí, radšej každé ráno prestupujem na špičkách a snažím sa v kúpelni dovidieť ako to vyzerá tam dole ( myslím oblečená :) aby si to niekto zle nevysvetlil )

continuity
5851 příspěvků 15.11.12 18:02

@levandula zkuste na zrkadlo Ikeu nebo taky sklenare. to by mohlo byt levnejsi (ne za stovku, ale taky ne tisicovku)

seznam.mih  15.11.12 18:05
@continuity píše:
@levandula zkuste na zrkadlo Ikeu nebo taky sklenare. to by mohlo byt levnejsi (ne za stovku, ale taky ne tisicovku)

V Ikea měli nejlevnější zrcadlo za 700. Ale pořád jsem doufala v levnější zrcadlo :)

seznam.mih  15.11.12 18:06

@levandula Já vlastně na sebe koukám jen na hlavu v koupelně a pak v pokoji mám stolní zrcadlo, kde si upravuju vlasy. Velké zrcadlo má akorát spolubydlící v obýváku, ale chodím se tam dívat jen, když není doma. promenádovat se tam v její přítomnosti je mi nepříjemné :D Pak je velké zrcadlo akorát u nás na chodbě u vstupních dveří a kolikrát se zhrozím, jak to jdu ven :D

continuity
5851 příspěvků 15.11.12 18:15

@seznam.mih jo tak to se omlouvam

Audrey.Piper
412 příspěvků 15.11.12 18:18

Na 15 letou dívku.

MP Meri
1322 příspěvků 15.11.12 18:25

Zimní šaty Asos, 25 liber, 30% vlny. Mají zelené a navy. Zimní šaty nemám žádné, takže bych je určitě hodně unosila, ale bojím se, že se snadno vytahají, hlavně na rukávech, kolem výstřihu nebo v pase.

http://www.asos.com/…product.aspx?…

continuity
5851 příspěvků 15.11.12 18:43

@MP Meri saty vypadaji hezky, jenom uvazte, ze jestli sedite ve vytopene kancelari nebo tride (obvykle spis pretopene) bude vam v nich vedro. kdyz je budete ohleduplne prat a hlavne susit, tak se nevytahaji (to spis ten akryl zezmolkuje)

levandula  15.11.12 18:53

@MP Meri ako písala @continuity ak v nich chcete sedieť v prekúrenej miestnosti, tak nie, akryl na spotenom tele začne páchnuť a keďže je tam prímes vlny určite budú dosť hrejivé
za farbu by som povedala áno ak je to „vaša farba“ a svedčí vám

Denyna
4101 příspěvků 15.11.12 20:28

Tak já taky jdu s fotkou.
100% vlna, mám strach z kombinování, i když červenou mám ráda

levandula  17.11.12 15:31

Kabelka cromia, láka ma už len kvôli cene, našla som ju v bielom za 39€, ale na mňa pôsobí babkovsky tak neviem, cena na nete http://www.myfantasticbags.com/…-bag,/Detail

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 250 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit