Kupte Josefce kozačky!

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefka
347 příspěvků 24.09.14 14:28
Kupte Josefce kozačky!

No, nemusíte mi je rovnou platit ale pomozte mi nějaké vybrat, nebo tady budu strašit se svým problémem do jara.

MP mi už mnohokrát pomohlo, dodám si tedy odvahu a obrátím se na peklo, a zejména na jeho čtenářky, i nyní. Děkuji za pochopení.

Požadavky:

• vysoké (tzn. nikoli kotníkové nebo do půl lýtka) kozačky
  • pohodlné pro zmrzačenou nohu (doufám, že dočasně ale nemohu si dovolit příliš vysoký podpatek a už vůbec ne botu bez něj, tedy rovnou, dále požaduji ve předu došlapovat na skutečnou podrážku, klidně nevkusně gumovou nebo s platformou ale žádná decentní plastová podložka, kde nepomůže ani použít zdravotní vložku aby člověk necítil každé zrnko písku pod nohou)
  • barva hnědá nebo černá (nejlépe oboje:-))
  • bez zdobení(cvočky, kamínky, přezky, kožíšky, kytičky…)
  • vel. 40
  • nepříliš zateplené, aby se daly nosit na podzim

Já myslela, že to snad nemůže být neřešitelné. Prošla jsem všechny obuvi v okolí (Baťa, CCC, Deichman, Reno…) a nikde nic. Tuším, že mi zbývá jen nějaký ověřený internetový obchod. Jsem nositelkou sukní a momentálně se modlím za sníh, abych mohla vyrazit ve starých, opravdu teplých kozačkách a nestrašila. Nejpohodlněji mi vychází boty na klínku, vůbec se mu nebráním, i s vědomím, že tu žádnou extra pochvalu nesklidím. Zkoušela jsem ale potřebovala bych o číslo větší, než měli. Polobotky a kotníčkové mít nemohu (modří vědí, proč ne). Záměrně jsem neuvedla požadavek na materiál, protože si myslím, že bych výjimečně mohla mít i textilní obuv. Jsem na rodičovské dovolené, obouvám se jen do školy (autem), do školky (autem), k lékaři (autem:-)), sem tam do kina nebo do kavárny… a na hřiště běhám v teniskách.
Děkuji předem za případné návrhy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.09.14 14:34

@Josefka mám myslím přesně tyhle
Humanic
a myslím, že odpovídají všem požadavkům
a myslím, že si poběžím koupit ještě jedny, loni jsem je nosila celou zimu:-)

DanielaS
4603 příspěvků 24.09.14 14:37

Nepoznam, jestli jsou to primo tyhle, ale mam takove z Humanicu a maji docela tvrdy skelet kolem kotniku, ktery musi presne sednout, jinak by obzvlast zmrzacenou nohu mohl nutit do spatne polohy.

Zebra33
2038 příspěvků 24.09.14 14:38

@Josefka - zkuste Geox. Mam presne takove, jak popisujete, akorat uvnitr s takovym jemnym koziskem, a koupila jsem je v Geoxu. Z tech podminek, co pisete, je v podstate jediny problem to „bez zdobeni“ - z mne neznameho duvodu u vetsiny prodejcu pomalu mission impossible. Jo a pred par lety jsem mela jedny nezdobene, bez kozisku a s dobrou podrazkou (akorat teda do pul lytka) z Vagabondu a mam pocit, ze loni taky docela meli nejake slusne v nabidce, tak zkuste mrknout i tam.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.09.14 14:39

@DanielaS já si tam právě rok předtím koupila hodně podobné, jen trochu vyšší podpatek a byly jak píšete, už letěly… tyhle, pokud jsou to opravdu ony, jsou skutečně perfektní
jen koukám, že je mají akorát v praze, takže pro druhé asi nevyrazím:-(

Josefka
347 příspěvků 24.09.14 14:40

@viktorka_od splavu dík. Myslím, že Humanic jsem vynechala ale bojím se trochu toho podpatku. Jsem po výronu a prevít kotník ne a ne se dostat do původní polohy a při propnutí a došlápnutí bolí. Chce to asi vyzkoušet a ověřit i stabilitu nohy při chůzi, že?

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.09.14 14:47

@Josefka jj vyzkoušet určitě, ale ty moje jsou fakt stabilní a 6 cm je tak akorát, aby to vypadalo k sukni hezky, ale dalo se v nich skutečně chodit, plus mají asi 1 cm podrážku, takže skutečná výška podpatku je spíš 5
doufám, že je seženete
pro mě to byly snad první kozačky vyhovující VŠEM mým požadavkům, bez " akorát teda ", jasně že bych ještě raděj kůži a geox by byl fajn, akorát teda;-)) cena:-/

Josefka
347 příspěvků 24.09.14 14:47

Humanic - ještě koukám, že tam mají podobné s menším podpatkem zn. Tamaris. Funguje jim e-shop dobře?
@DanielaS, hm, právě :-( U Bati měli jedny překrásné ale ten kotník to dalo do nepřirozené polohy a hotovo. Odhaduji, že neseděli mnohým - byly ve slevě.

Josefka
347 příspěvků 24.09.14 14:51

@viktorka_od splavu no, už jsem to pochopila - můžete si vybrat prodejnu - výběr široký - buď v Praze nebo nic :-D Ale zítra jedu do Plzně, třeba se zadaří…

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.09.14 14:54

@Josefka jj:-(
ale koukám, že ty Tamarisy mají i v Plzni, akorát teda.. já tam vidím 8cm štekl:-/ však zkuste, a dejte vědět:-)

Zebra33
2038 příspěvků 24.09.14 14:55

@viktorka_od splavu - u tech mych kozacek z Geoxu je cena naprosto opravnena. Kvalita kuze a celkove zpracovani se treba s Batou neda vubec srovnat. Od Bati mam jedny kozacky, ktere jsou opticky v cajku, ale drou mi paty do krve plus se u nich po asi 4 mesicich objevil takovy defekt v podpatcich, takze po necele sezone reklamace. Staly 2800 Kc, takze rekneme 100 Euro. U tech z Geoxu plna cena mam pocit 160 Euro a pocitam, ze mi ve velmi reprezentativnim stavu vydrzi nekolik sezon.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 24.09.14 14:59

@Zebra33 ale ano, já jsem si jistá, že cena Geoxu je oprávněná, o to přeci nejde.
každopádně Josefka cenu nezmínila, takže jí Vaše rada bude určitě užitečná

Davson12
14 příspěvků 24.09.14 15:06

Hmmmm, to je dobrý nápad, že bych taky specifikoval co chci a nechal si poradit:) Páč se v tom až tak nevyznám :))

Zebra33
2038 příspěvků 24.09.14 15:12

@viktorka_od splavu - ja vas prave pochopila tak, jako ze vam ta cena pripada premrstena. Podle me specialne u kozacek se fakt vyplati nasetrit a koupit si nejake „lepsi“. Ty z toho Vagabondu staly tehda taky dost a vydrzely my ctyri roky de facto netknute a to jsem je v zime nosila temer denne. Pak se mi rozbily zipy, ktere jsem nechala vymenit, a jeste jednu sezonu daly. Ruzne levnejsi modely se mi vzdycky zacnou bud nekde rozlepovat nebo v pripade syntetiky nekde v ohybu praskat. Ale je mozne, ze jsem vzdycky mela jenom smulu.

Bara06
1993 příspěvků 24.09.14 17:37

.

Příspěvek upraven 31.05.16 v 10:54

vashtie  24.09.14 17:38

http://www.massimodutti.com/…1009226.html

Příspěvek upraven 24.09.14 v 17:48

SweetPotato  24.09.14 17:39

Ecco? Dražší, ale kvalitní a pohodlné.

katwy
102 příspěvků 24.09.14 17:46

Vagabond
http://www.spartoo.cz/…-x433344.php
Jsou dražší, ale univerzální a kvalitní, vydrží Vám roky

katwy
102 příspěvků 24.09.14 17:47

A ještě tyhle, jsou nižší, a mají je i černé
http://www.spartoo.cz/…-x433346.php

Cornero
386 příspěvků 24.09.14 18:03
@katwy píše:
Vagabond
http://www.spartoo.cz/…-x433344.php
Jsou dražší, ale univerzální a kvalitní, vydrží Vám roky

nemuzu si pomoct ale tyhle cerny kozeny holiny mi pripominaj gestapo

katwy
102 příspěvků 24.09.14 18:31

@Cornero ono asi hodně záleží, jestli se k nim oblečete přísně, nebo ne. Mně se naopak hrozně líbí, jak jsou minimalistické.

Bara06
1993 příspěvků 24.09.14 18:32

@vashtie „nemohu si dovolit příliš vysoký podpatek a už vůbec ne botu bez něj, tedy rovnou,…“
Takhle si představuju botu bez podpatku.

vashtie  24.09.14 18:37

@Bara06 No jo no, když já dlouhý příspěvky jaksi nedočítám :-)

Mylady2
12409 příspěvků 24.09.14 18:51

@vashtie ty jsou hezké… Mají je v arkádách?

vashtie  24.09.14 18:53

@Mylady2 Letos jsem ještě nekoukala, loni jsem si koupila dvoje, tak chodím radši obloukem..prozatím :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit