Kupujete partnerovi/partnerce oblečení?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kameba
101 příspěvků 01.09.12 13:39
Kupujete partnerovi/partnerce oblečení?

Kupujete svému protějšku oblečení bez jeho přítomnosti? A jaký to má úspěch/neúspěch? Já tomu svěmu koupila asi tři trika, když jsem byla v obchodě koupit si něco pro sebe a říkala jsem si „to by mu slušelo“ tak jsem to koupila. A oblíbil si je. A co vy? Když se vám něco pro protějšek líbí vezmete to i bez konzultace s ním? A šlápli jste někdy vyloženě vedle?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

uu  01.09.12 13:43

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:38

divokytymian
68 příspěvků 01.09.12 13:52

V podstatě veškeré oblečení kupuji partnerovi já. Začalo to nevinně nějakým tričkem k narozeninám. Asi jen 2× jsem to musela jít vrátit do obchodu.
Ale moc ho nepřetvářím, spíš se snažím, aby měl alespoň něco, co se nerozpadá.

Martini90
159 příspěvků 01.09.12 14:05

Zatím jsem si netroufla teda. Ani ponožky:) Je totiž na pohodlí (střih) a kvalitu materiálu ještě větší pes než většina žen (a počítám do toho i zdejší uživatelky).

Soňa3  01.09.12 14:07

Kupovala bych, až bych brečela, kdybych měla pořád za co, občas se zadaří. Když už se odhodlám a vyrazím na nákup oblečení pro svého manžela, nejradši bych vykoupila celý obchod. On ale stejně nosí jenom rifle a tričko. Nutno ale říct že na si potrpí na to, aby mu tričko opravdu slušelo, tak aspoň něčím mu (sobě) můžu udělat radost.

Já První  01.09.12 15:00

Včera jsem v Promodu viděla mladíka kupovat dámský trenčkot. Ptal se prodavačky, jestli to může když tak vrátit.
Vzal si na to kamaráda, asi se dovnitř sám bál…
Připadalo mi to milé a říkala jsem si, jak asi ta dívka bude reagovat. Chtěla bych být u toho.

kameba
101 příspěvků 01.09.12 15:05

@Já První Bývalý přítel byl (a pořád je) hodně na módu a k vánocům mi koupil sukni a halenku. obojí bylo dost drahé a líbilo se mi to, jen mi ani jedno nesedělo:DAni stylově. Sukni jsem musela vyměnit za něco jiného(byla mi malá, ale zas mě těšilo že mě má v oku hubenější než jsem) a halenku jsem měla na sobě párkrát. Že mi současný přítel kupuje něco na sebe si představit moc neumím:Dmodu vůbec neřeší. Ale narozdíl od toho ex si myslím, že by se mi víc trefil do vkusu. Každopádně, když mi někdo koupí oblečení, většinou je to špatně.:DJedinej kdo se tak nějá trefuje je moje máma.:D

seznam.mih  01.09.12 15:13

Přítelovi jsem zatím nekoupila nic. Ale nedávno jsme se o tom bavili s ještě pár lidma a když jsem se ho tak zeptala, že pokud uvidím něco v obchodě, co by se mi na něm líbilo, tak jestli to bude nosit. On takový, že je mu to jedno, co si na sebe navleče, jen ať to není žádná košile (má k nim nějakej nevysvětlitelnej odpor) a mikina s kapucí. Tak sem se ptala i jestli by nosil jakýsi kabát, nebo svetr, nebo něco podobného (nesnáším jeho mikiny stokrát vyžvejkaný z pračky prapodivné modrošedé barvy) a on takový, že jestli to koupím za svoje, tak klidně. Pak se chytal za hlavu, co to řekl a já mám tím pádem volnou ruku ve výběru :D jeho otravuje kupovat si oblečení a já ráda po krámech šmejdím, tak proč toho nevyužít ne :) ale jako samozřejmě ho nebudu rvát do něčeho, co mu bude nepříjemný a pokud se mi něco v krámu bude líbit, tak mu zavelím, že tam spolu pojedem a vyzkouší si to, nebo ohodnotí, jestli to bude nosit, či nikoliv. On je zimní typ a fakt mu sluší výrazné barvy i bílá a černá.

kameba
101 příspěvků 01.09.12 15:16

@seznam.mih Jo.My co jsme spolu tak nakupuju oblečení s ním a zatím si dycky koupil to co jsem vybrala.:D

cibetka 1  01.09.12 15:25

Nekupuji, jednou za půl roku přebere oblečení, naplánuje cestu do zahraničí a kompletně se oblékne ve dvou, třech obchodech, včetně spodního prádla, bot a ponožek. Ani s ním nechodím, v té době se věnuji nákupu vlastního oblečení.
Pak se jen zvědavě podívám. Jen jednou jsem zakoupila pánskou aktovku a nenosí ji, něco vevnitř mu nevyhovuje, tak proč bych utrácela, že.
Mně také oblečení nekupuje, stačí že ho zaplatí. Ani bych nesnesla, kdyby mi do oblékání mluvil.

Kity
39 příspěvků 01.09.12 15:28

Oblečení mu kupuju a kupodivu je za to rád :-) Dokonce mi nedávno říkala tchýně, že když mu třeba k Vánocům něco koupí ona, že mi to můj drahý musí dát nejdřív ke schválení a pak to teprve nosí, ale těžko říct, co je na tom pravdy :-) Když něco v obchodě vidím, co by se mi na něj líbilo, je to kvalitní a za slušnou cenu, tak to prostě beru, příště už to tam být nemusí.
Jinak si ale oblečení kupuje spíš sám, přičemž vybíráme spolu, je to pro mě ale docela vysilující, je hrozně nerozhodný, takže mu nakupování dlouho trvá.
A on mně nakupuje maximálně doplňky občas jako dárek - převážně náušnice, šátky. Na oblečení by si netroufl, bál by se, že by se mi to nelíbilo. Škoda, docela by mě zajímalo, co by mi vybral :-)

system_error
815 příspěvků 01.09.12 17:33

Já si moc nakupovat netroufnu, maximálně tak nějaké tričko, ve všem ostatním ho musím nejdřív vidět. Někdy dělám předvýběr, každopádně většinou chodím nakupovat s ním, ráda mu do toho kecám :-)

pehot
685 příspěvků 01.09.12 18:31

Nakupuju. Musela bych hodně pátrat v paměti, abych si vybavila, kdy si vůbec něco koupil sám. On je takovej tvárnej, takže neodporuje a je rád, že nemusel nikde běhat, tísnit se ve zkušebních kabinách a vůbec se s nákupem nikterak obtěžovat. Já zas za ty roky vím, co by na sebe nikdy nevzal nebo co je mu nepříjemné (např. saka na běžné nošení, což mě mrzí, protože mu sluší), většinou mu vybírám i boty.

viera666
957 příspěvků 01.09.12 19:05

Kupujem, milujem nakupovanie panskeho oblecenia, nenavidim nakup damskeho na seba :-). S manzelom mame rovnaky vkus a neboji sa experimentovat, co ma tesi. Dokonca nemam problem kupit mu topanky a par krat veru aj oblek, pri znackach, ktore nosi uz viem presne velkosti. Sam si asi ani nic nekupil, nerad nakupuje. Bud so mnou, alebo teda ja bez neho. Aj vcera som mu kupila dve kosele, sveter a prisla taska, co som mu objednala, hned sa aj pochvalim. Potreboval taku, do ktorej sa mu vojde aj tablet aj penazenka a zbytok.

llolla
2102 příspěvků 01.09.12 19:26

Ja vozim maximalne tricka jako suvenyr z cest. Jinak bych partnerovi obleceni koupila jen pokud by mne o to vyslovne pozadal. Sama bych nechtela aby mi neco kupoval. I kdyz se mi moc libi, jak se obleka a vybral by neco hezkeho, tak ja jsem strasne cimprlich a stejne by to asi nebylo ono. Ale pak bych to presto nosila, protoze mi to koupil on a ja bych mu chtela udelat radost. Ale jsem mlada, treba se to casem zmeni (ze ja budu nakupovat pro nej, on pro mne doufam ne)

stará
68 příspěvků 01.09.12 19:29

Vůbec. Stačí mi, že musím hadřit děti.

Slovak
58 příspěvků 01.09.12 19:45

@viera666 taška skvelaaaaaaa…wau!

viera666
957 příspěvků 01.09.12 20:05

@Slovak musela som z ciech objednavat. Kozena taska k obleku, do ktorej sa vojde tablet akosi na slovensku nebola. A akujem, od vas pochvala potesila velmi, kedze nosite podobne oblecenie ako manzel. Tak sa tesim, ze sa to zrejme triafa do toho stylu, co bol aj moj zamer.

klubo  01.09.12 20:25

Ponožky a jiné, ať si koupí sám. Sám si také pořizuje většinu dalšího oblečení, ale občas ho k tomu musím popostrčit (hele tyhle kalhoty se rozpadají…), ale pak jde raděj sám - nákupy se mnou jsou pro něj utrpení (nechápu proč? :-) ) Ve výsledku sem tam kravatu, košili, tašku (svátek apod.).

continuity
5851 příspěvků 01.09.12 21:54

Moja mama tatovi nakupovala, tak, ze neco vybrala v kramu, s prodavackou se domluvila, ze paragon ji zatim nebude davat, a kdyz tak to vrati (v neretezcovych obchodech nebylo bezne zbozi jenom tak vracet).

nejdu uplne v jejich slapejich, ale nemam problem mu koupit treba kalhoty nebo triko k vanocum, ktere pak opravdu nosi. jednou mne pozadal, at mu sezenu na mimibazaru nejaky svetr, kdyz ja mam odtatud tolik hezkych. on docela nerad nakupuje a prave ted jsem zjistila, ze je radsi, kdyz jsem tam s nim, abych mu poradila. naposled jsem mu tusim vymluvila lnene kalhoty.

ale do stylu oblekani mu vubec nekecam, mne se libi jak chodi obleceny a akorat hlidam, aby nebyl onoseny.

cagekh
16 příspěvků 05.09.12 11:05

Tak já to mám přesně opačně - poraďte, jak přinutit ženu, matku na mateřské a zároveň studentku, aby si na sebe něco koupila?

Naposledy odmítla, když jsem jí koupil krajkové kalhotky, že prý jsou moc vyzývavé (skončily u mé sestry). Ponožky kupuju taky já (a vadí mi, že když se jede k jejím rodičům, tak s nimi běžně pořádá výměnný obchod). Naposledy jsem se naštval, když jsem zjistil, že jí docházejí podprsenky, a objednal jich 10 přes net, neb žiju v domnění, že spodní prádlo by se mělo měnit každý den (dámy opravte mě, pokud je podprsenka výjimka).

Oblečení prý máme dost a koupíme až bude třeba, přičemž se mi zdá, že dokud aspoň jeden kousek funguje, netřeba. :) Sám nakupuju ve výprodejích, když je levné a ne až když potřebuji.

Tuniky a kalhoty si kupuje sama většinou u vietnamců nebo v nákupních centrech (FnF, CnA). U MS si nevybrala, že prý je to drahé. Doma nosí moje kraťasy a trička (která tím vytahá). Koupil jsem jí kostým a několikery šaty, ale kostým ještě neměla na sobě a šaty prý nemá kam nosit.

Stejný problém s botami - mám jich víc než ona a naposledy jsem jí koupil tenisky.

Začali jsme spolu bydlet před dvěma roky, dítě, svatba a samá pozitiva, ale ten styl „jsem chudá studentka a oblečení zdědím po sestře“ jí nedokážu vymluvit.

viera666
957 příspěvků 05.09.12 11:11
fuuuu

@cagekh tu je otazka, aka bola pred svatbou?

Curlygirl
1901 příspěvků 05.09.12 11:13

Kupuju partnerovi věci, ale ne cíleně. Často, když něco vidím, co vím, že se mu hodí, rovnou to beru. Typicky třeba v Jackpotu při nákupu nahlídnu do Cottonfieldu a něco jen tak vezmu (svetr, triko, košili) a přihodím to ke svým věcem na kase. Znám dobře velikost a styl, takže se vždy strefím a udělám radost, je to ale jen tak mimochodem, nečekám na narozeniny a rovnou to předám a zařadíme to do skříně… Jinak je ale svéprávný a umí se dobře obléknout a nakoupit si sám, což většinou dělá bez pomoci a asistence.

Dahllie
2222 příspěvků 05.09.12 11:27

Kupuju, když vím přesně co (ozkoušené kalhoty, konkrétní košile, či boty). Když potřebuje něco nového proběhnu obchody a pak ho zavedu do jednoho či dvou, kde mají to, co hledáme. Courání po krámech můj drahý nesnáší, takže příjde, zkusí, koupí a jdeme domů.

Atlacoya
2146 příspěvků 05.09.12 11:28

@cagekh podprsenky jsou výjimka. Já jednu nosím asi 3 dny, v případě tropů samozřejmě měním každý den.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit