Kurzy oděvní tvorby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

m.amar
124 příspěvků 27.05.12 17:59
Kurzy oděvní tvorby

Kdysi jsem narazila na stránky www.kurzyodevnitvorby.cz a chtěla bych se zeptat, zda s těmito kurzy mátě někdo zkušenost. Popřípadě mě zajímá, zda je vhodné vůbec do nějakého kurzu chodit. Přijímám i tipy na různé kurzy, pokud znáte nějaký dobrý. Já mám sice rekvalifikaci v oboru krejčová, ale spíš šlo o teorii než praxi, takže tu bych potřebovala dohnat.
Nebo si myslíte, že je to zbytečné a je lepší jít do školy? Zajímají mě všechny názory na toto téma :-D

Reakce:

MP Barbucha
3716 příspěvků 27.05.12 18:07

Pokud chceš dohnat praxi, asi bych nevěřila kurzům a šla spíš cíleně za někým, kdo umí šít a poprosila o radu, případně o několik individuálních hodin.
Život mě naučil nevěřit školám a různým hogo fogo stránkám a raději vyhledat profíka, který se danou věcí živí.
Se stránkami nemám zkušenost, neznám je. Ale už název oděvní tvorba ve mně vyvolává asociace - oděvní ateliér

Sibyla
2639 příspěvků 27.05.12 21:27

Ada tu před časem varovala před švadlenami, označujícími se jako návrhářky, a musím říct, že se mi to potvrdilo. V případě kurzů se navíc obávám, že vyučující není příliš schopná. Ono je to ve výtvarných kruzích dost časté: kdo umí, dělá - kdo neumí, učí.

PetraZP  28.05.12 09:29

.

Příspěvek upraven 10.06.12 v 15:51

volfish
903 příspěvků 28.05.12 09:54

@PetraZP díky za odkaz. Taky uvažuju o nějakém kurzu, zatím se učím různě z netu a nerada bych pochytila „úplně špatné“ návyky.

m.amar
124 příspěvků 28.05.12 10:22

Klidně mi tykejte :-) A díky za nápady.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit