Kvalitní časopisy pro ženy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Diankenstein
1891 příspěvků 28.06.12 14:20
Kvalitní časopisy pro ženy

Znáte nějaký časopis, který obsahuje recepty a tipy na úklid a přitom je na úrovni? je v něm móda, ale nezaměřuje se nutně na nejšílenější trendy?
Pokud po něčem takovém toužím já, zajdu na http://www.lady.co.uk/, ale moc ráda bych zkusila i něco jiného, klidně i česky :D

Jsem si jistá, že když přispějete svou troško do mlýna, učiníte mnoho žen o něco šťastnějšími;)

Reakce:

daniela11  28.06.12 14:37

Mám ráda Marianne, beru ho od 1.čísla, ale je fakt, že je pro 30+.Dcera si v něm nepočte

top topic
949 příspěvků 28.06.12 15:00

Já upřímně vystačím s Týdnem, Reflexem, občas Respektem, říznuto pár servery o mém koníčku, MP a příležitostně nějakým „plátkem“ plným reklam, kde se kochám hadříkama, kabelkama a botama. Ale v čekárně u doktora, u známých doma atd. prolistuju kde co.

MP Lisbeth
85 příspěvků 28.06.12 20:29

Časopisy pro ženy ze zásady nečtu, uráží mě, hlavně takové které pořád zveřejňují nějaké diety a návody na hubnutí a hned o stranu dál je blábol o tom jak se máme mít rády takové jaké jsme a být sebevědomé :)
samozřejmě nesmí chybět informace o drbech z českého showbizu a českých „celebritách“, recepty, návody na úklid a návody co dělat, aby byli muži šťastní a nemuseli nás podvádět :))
Diankenstein se tímto omlouvám, že neodpovídám přímo na otázku, ale myslím, že takový časopis, jaký hledáš u nás neexistuje

Rabbit-Heart
644 příspěvků 02.07.12 15:20

@Diankenstein Jé, ta Lady vypadá dobře, díky za tip! :) Jinak já si kupuju Ženu a život, přijde mi taková docela normální, není tam jenom móda, ale i zajímavé rozhovory, kulturní tipy, něco o bydlení, něco receptů… Poslední dobou už mě ale docela nudí, tak si radši kupuju Gurmeta, neboť móda je pomíjivá, ale láska k jídlu věčná :D

Petrinella
3 příspěvky 02.07.12 18:38

Mě zase bohatě stačí všechny přílohy MF Dnes, zejména pondělní ONA Dnes a čtvrteční magazín.

Jetthro
1129 příspěvků 02.07.12 19:20

Ja jsem snahu cist jakykoliv casopisy pro zensky vzdala presne z duvodu co psala MP Lisbeth..kdyz chci nejakou inspiraci na obleceni tak se nam obcas doma na zachode vyskytne nejaky ten casopis ve kterym je vic reklamy nez textu takze ty obrazky bohate staci. A kdyz uz si kupuju casopis, coz je vetsinou na nejaky delsi cesty (autem, letadlem..) tak si koupim Maxim :) tam si aspon clovek precte neco zajimavyho.

Diankenstein
1891 příspěvků 03.07.12 06:49

@Jetthro jé, Maxim mě rozesměje, to jo, ale nejsou tam recepty a články o královně! :D

@Rabbit-Heart není zač:)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit