Kvalitní halenka - sháním

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jandic
4 příspěvky 28.05.16 19:25
Kvalitní halenka - sháním

Zdravím pekelnice - mám klasickou oděvní krizi a doufám, že mi ji pomůžete vyřešit. :)

Jak už je patrné z názvu, sháním kvalitní halenku/top/nějaký slušnější vršek. Problém ale je, že cokoli si v obchodě zkusím, tak za 1. nemá žádný střih 2. je to přeplácané 3. je to PRŮHLEDNÉ! Prostě jedna šílenost vedle druhé a ještě se nestydí si říct za poloprůhledný polyesterový hadr klidně 9 stovek..

Musím a chci se posunout v módě trochu dál. Takže bych ráda bych někde objevila nějaké jednoduché vršky bez přílišného zdobení a ideálně bez vzoru (mám spíše vzorované sukně a nechci, aby se vzory moc tloukly). Nejlépe v nenápadných barvách - černá, bílá, pudrová, béžová, tmavé modrá, šedá.

Pokud máte nějaký tip, kde nějaké kousek, který by odpovídal mému popisu, sehnat - budu Vám neskonale vděčná, pokud se o něj se mnou podělíte.

Pro představu - obrázky č. 1 a 2 ANO, obrázky č. 3 a 4 NE

PS: Jen kamenný obchod - nemám úplně konfekční postavu (sice vel. 34, ale velká prsa), takže potřebuji zkoušet.

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama