Kvalitní halenka - sháním

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jandic
3 příspěvky 28.05.16 19:25
Kvalitní halenka - sháním

Zdravím pekelnice - mám klasickou oděvní krizi a doufám, že mi ji pomůžete vyřešit. :)

Jak už je patrné z názvu, sháním kvalitní halenku/top/nějaký slušnější vršek. Problém ale je, že cokoli si v obchodě zkusím, tak za 1. nemá žádný střih 2. je to přeplácané 3. je to PRŮHLEDNÉ! Prostě jedna šílenost vedle druhé a ještě se nestydí si říct za poloprůhledný polyesterový hadr klidně 9 stovek..

Musím a chci se posunout v módě trochu dál. Takže bych ráda bych někde objevila nějaké jednoduché vršky bez přílišného zdobení a ideálně bez vzoru (mám spíše vzorované sukně a nechci, aby se vzory moc tloukly). Nejlépe v nenápadných barvách - černá, bílá, pudrová, béžová, tmavé modrá, šedá.

Pokud máte nějaký tip, kde nějaké kousek, který by odpovídal mému popisu, sehnat - budu Vám neskonale vděčná, pokud se o něj se mnou podělíte.

Pro představu - obrázky č. 1 a 2 ANO, obrázky č. 3 a 4 NE

PS: Jen kamenný obchod - nemám úplně konfekční postavu (sice vel. 34, ale velká prsa), takže potřebuji zkoušet.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit