Kvalitní ponožky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bendova
7 příspěvků 12.05.14 10:37
kvalitní ponožky

Ahoj dámy, taky máte pocit, že vám doma pračka žere ponožky?
Já mám tucet necelých páru už :D
Nicméně, jsem se chtěla zeptat spíš, kde kupujete ponožky, jestli můžete doporučit obchod, kde seženu nějaké kvalitní se silnější patou třeba, které nebudou hned prošoupané.
 Díky

Reakce:

g.kala
399 příspěvků 12.05.14 10:43

Mně se ze všeho nejlíp osvědčily obyčejné z DM drogerie - bavlněné, dobře se nosí a vydrží mnohem víc než jejich dražší kolegyně. Vlákno o ponožkách je v Peklo radí o nějakou tu stránku zpátky.

arpa
1236 příspěvků 12.05.14 10:44

Je to už asi 4 roky, co jsem objevila českou firmu BENET, v. o. s. (nevím, jestli to nebude bráno jako reklama, link je www.benet-ponozky.cz). Je ale pravda, že se specializují spíš na funkční a sportovní ponožky (najde se tam však i řada exemplářů na normální nošení, nicméně není to žádná Calcedonia, jestli mi rozumíte). Obvykle dělám tak dvakrát do roka velkou objednávku pro celou rodinu. Mám ráda hlavně jejich bambusové ponožky (jsou ale jemnější, takže pokud má někdo problémy s vyčnívajícími palci nebo výrůstky na patách, je lepší sáhnout po něčem trvanlivějším, např. z bavlny nebo z polypropylénu) a chlap zase má rád funkční z polypropylénu (jejich jediná nevýhoda je, že žmolkují, výrobce na to i upozorňuje).

Jonacka
8 příspěvků 15.05.14 12:01

Ahoj, no my máme doma nějaké skřítky, co žerou ponožky :D
Jinak já kupuji ponožky pouze osvedcene, ceska výroba. Když se podíváš na: o3v.cz
Tak uvidíš, jaké mají, třeba se ti typ bude hodit.

Fuflík
203 příspěvků 15.05.14 12:55

Ponožky kupuju v Kik, mají tam značku Ergee http://de.wikipedia.org/wiki/Ergee , která dělá mimo jiné i ponožky s velmi vysokým podílem bavlny, jsou pohodlné a vydrží. Navíc v Kiku u nás mají často výprodeje a to pak jde pár sehnat v přepočtu i za 3koruny z původních třeba šedesáti, tak se vždycky zásobuju. Bývá tam i výběr. Ty prodejny jsou sice hadrárny, ale třeba speciálně ty ponožky od téhle značky tam jsou dobré.

Luela
107 příspěvků 15.05.14 20:00

Ponožkožrouty neznám, neb si kupuju stále stejné ponožky, ale zkuste seznamku, třeba se vám ztracenci zase shledají

zpawelska
7 příspěvků 16.05.14 07:26

Tyjo myslím, že ponožky a jejich ztrácení řeší snad každá domácnost :-) i u nás je zejména pračka nekončící zdroj úvah, kam se poděly :-) každopádně fakt dobré ponožky jsou tady http://www.nanosilver.cz/Ponozky/ Hlavně přítel oceňuje, že se v nich absolutně nepotí nohy. Nikdy ho tak nepřekvapí, když se musí někde vyzout. Mají zesílenou patu a některé i oblast kotníku, aby se nevyšoupaly nebo netlačily vzadu v botě u paty.

Bendova
7 příspěvků 22.05.14 11:05

:D to jsem ráda, že nejsme u nás doma jediní :D
Díky všem za typy. Prohlédnu a uvidím. Z té drogerky jsem taky myslím měla a taky nic moc :/
ps: ta fotka mě pobavila :D :D

Pavel Vodička
1 příspěvek 06.11.16 20:47
české ponožky

Ahoj, my kupujeme ponožky české výroby na www.panskamoda.eu. Mají na výběr materiál ze 100 % bavlny, směsi, dlouhé i kotníkové, silné (pracovní) i zdravotní s volným lemem. Pavel

Příspěvek upraven 06.11.16 v 20:48

sarinka272
5 příspěvků 06.11.16 20:48

Doporučuji ponožky bambusové ;) Musí být ale z opravdového bambusu, ne se tak jen tvářit…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit