Květina do vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elwing
26 příspěvků 29.08.11 21:51

Milé pekelnice, chtěla bych vás poprosit o názor na tuhle květinu do vlasů. http://www.asos.com/…product.aspx?…
Nenosila bych ji jako paní na obrázku, ale vzadu na hlavě, připnutou na drdolu. Myslíte, že je to až moc extravagantní? Něco podobného jsem viděla i v pár obchodech, ale na ulici jsem s tím ještě nikoho nepotkala, takže si nejsem příliš jistá.
Předem děkuji za rady. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Ani  30.08.11 00:08

Možná je to mírně extravagantní (v českých vodách možná hodně), ale je to podle mě ten správný směr extravagance :)

Vacice
19 příspěvků 30.08.11 06:33

Určitě jdi do toho! Květiny do vlasů jsou moc pěkný doplněk, sama po nějaké pokukuji :-)

seznam.mih  30.08.11 07:30

Ta je asi stejně extravagantní, jako ta moje červená čelenka s velikou mašlí :) Takže za mě určitě jo! Mít dlouhé vlasy, dělala bych si taky drdoly teďka ;) a taková květina mi příjde jako skvělej doplněk.Já bych ještě přivítala různé sponky a spony s kytkama, mašlama a podobný, ale buď je to moc maličký, divně trčící, nebo různopestrobarevný. A za jednu sponku dávat 149kč mi příjde teda docela dost ..

Eiwen
134 příspěvků 30.08.11 07:52

Extravagantní? To jsem asi extravagantní skoro pořád, když si dělám drdol, tak ho často doplním látkovou květinou, mám různě velké a různě barevné (černé, krémové, fialové…). Jdi do toho, vypadá to moc pěkně :)

Elwing
26 příspěvků 30.08.11 08:54

Děkuji za povzbuzující reakce. A máte pravdu, proč se bát vyčnívat z davu. :-)

DanielaS
4603 příspěvků 30.08.11 09:11

Nedavej 149 korun za sponu, kup sponu za 15 a masli na ni uvaz sama..

katango
1356 příspěvků 30.08.11 09:15

Květina je krásná, sice lehce extravagantní, ale proč ne. Já bych si ji pořídila.

seznam.mih  30.08.11 09:54

Taky už jsem nad tím přemejšlela, že si ji radši vyrobím sama, akorát nevím - kde koupím klasickou sponu bez všech ozdob a barev? čistě kovovej? Možná když prohledám internet, tak to najdu, ale jestli někdo nevíte už rovnou …

A.C.
153 příspěvků 30.08.11 10:00

Mih, vietnamský stánek! VYbereš si ve více barvách i tvarech :)

Eiwen
134 příspěvků 30.08.11 10:03
seznam.mih ha detto : Taky už jsem nad tím přemejšlela, že si ji radši vyrobím sama, akorát nevím - kde koupím klasickou sponu bez všech ozdob a barev? čistě kovovej? Možná když prohledám internet, tak to najdu, ale jestli někdo nevíte už rovnou …
Asi nejste z Brna, že? že bych vám poradila konkrétně. Jinak v takových těch obchůdcích s korálky a různými potřebami pro pletení atd atd. - tam mají ty kovové základy na spony vždycky a za pakatel.

seznam.mih  30.08.11 10:06
Eiwen ha detto :
seznam.mih ha detto : Taky už jsem nad tím přemejšlela, že si ji radši vyrobím sama, akorát nevím - kde koupím klasickou sponu bez všech ozdob a barev? čistě kovovej? Možná když prohledám internet, tak to najdu, ale jestli někdo nevíte už rovnou …
Asi nejste z Brna, že? že bych vám poradila konkrétně. Jinak v takových těch obchůdcích s korálky a různými potřebami pro pletení atd atd. - tam mají ty kovové základy na spony vždycky a za pakatel.
nene já jsem z Plzně. Všimla jsem si, že je zde hrozně moc lidí Brna a nikdo z Plzně pomalu. Zajímalo by mě proč :)
Jinak děkuju. takže myslíte, že to můžu najít v galanterce?

Eiwen
134 příspěvků 30.08.11 10:14
seznam.mih ha detto :
Eiwen ha detto :
nene já jsem z Plzně. Všimla jsem si, že je zde hrozně moc lidí Brna a nikdo z Plzně pomalu. Zajímalo by mě proč :)Jinak děkuju. takže myslíte, že to můžu najít v galanterce?
Brňáci mají přece vkus :D Vážně nevím, je to zvláštní…obecně mi přijde, že je tu víc lidí z Moravy než z Čech…zajímavý fenomén :)
Rozhodně bych nejdřív zkusila takové ty korálkárny a „obchody pro tvořilky“, v normální galantérce nevím, ale mít by to mohli.

seznam.mih  30.08.11 10:55
Eiwen ha detto :
seznam.mih ha detto :
Eiwen ha detto :
nene já jsem z Plzně. Všimla jsem si, že je zde hrozně moc lidí Brna a nikdo z Plzně pomalu. Zajímalo by mě proč :)Jinak děkuju. takže myslíte, že to můžu najít v galanterce?
Brňáci mají přece vkus :D Vážně nevím, je to zvláštní…obecně mi přijde, že je tu víc lidí z Moravy než z Čech…zajímavý fenomén :)Rozhodně bych nejdřív zkusila takové ty korálkárny a „obchody pro tvořilky“, v normální galantérce nevím, ale mít by to mohli.
Možná je to proto, že v Prostějově byl (nebo je?) Prostějov? :)) A že spíše západočeši spíš vyznávají„kult piva“ než módu a že v Plzni je hodně fabrik? nevím :))
A není obchod pro tvořilky to samý, jako galanterie? :)

The sheep
30 příspěvků 30.08.11 11:31

určitě bych do toho šla!!!

Elwing
26 příspěvků 30.08.11 11:32

Ha, já už dva měsíce sháním nějaký hezký, červený šperk, který by mi ladil ke kabelce. Nikde ho ale nemůžu sehnat a až teď mi došlo, proč si ho nezkusit vyrobit. Jen mám takový dotaz - je-li tu někdo z Prostějova, nebo někdo, kdo tam alespon občas zavítá, nevíte, kde je tady obchod s tímto zbožím? Korálky, perly a podobně. Žádný mě totiž nenapadá. :(

katango
1356 příspěvků 30.08.11 11:40

Zkuste www.davona.cz

Dahllie
2222 příspěvků 30.08.11 15:13

Mám tak poloviční velikost, průměr cca 5cm. V Anglii, kde jsem ji kupovala, jsem byla jednou z mnoha. V Čechách jsem byla exot :-D ale proč si to neužít

MP scully  30.08.11 16:31

Konecne nekdo taky nosi kvetiny do vlasu! Ja jich mam nekolik, nejcasteji nosim velikost cca 7cm v prumeru a barva ve studenych bezovo-ruzovych odstinech, protoze se hodi prakticky k jakemukoliv obleceni. Troufla jsem si s ni i do prace (delam v kancelari), doplnila jsem s ni hladky culik, a nesetkala jsem se s jedinou negativni reakci. Je fakt, ze nemame zas az tak prisny dress code, ale i tak, v teniskach bych do prace jit nemohla.
JInak pobliz Prostejova je obchod Quitko, v Olomouci, vystoupite na zastavce Trznice (tramvaj nebo autobus) a date se podel parku, prekrocite vlakove koleje, pote vpravo a u zpustle fontany vlevo, dovnitr do bloku domu. A jste tam ;-)) Nakupovala jsem tam leta, je to pekny obchudek, kde si muzete vybirat hodiny a hodiny.

Elwing
26 příspěvků 30.08.11 18:04
Dahllie ha detto : Mám tak poloviční velikost, průměr cca 5cm. V Anglii, kde jsem ji kupovala, jsem byla jednou z mnoha. V Čechách jsem byla exot :-D ale proč si to neužítNo právě, mě stačilo vyjít na ulici v nových neriflových kalhotách a když jsem potkala bývalého spolužáka, hleděl na mě jako na debila a ptal se, kdo mě tak zřídil. Škoda, že v Česku má takový názor hodně lidí. Ale oni mě neodradí, pro mě je to pořád lepší jak rifle, běžecké boty a šusťáková bunda. :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 30.08.11 18:20

No, vzhledem k tomu, že mamka je tanečnice flamenca a tudíž máme podobných kytek doma kýbl, už mi to ani extravagantní nepřijde. A to je ještě „flamenkistky“ nosí hezky uprostřed hlavy, ne takhle decentně na straně. :)) Já bych neváhala, i když mě vždycky spíš vyděsí ta cena. Připadá mi výhodnější si takovéhle doplňky vyrábět, i když zase chápu, že někoho to třeba nebaví. Ale já už si bižu vůbec nekupuju.

GabrielaCharlota
114 příspěvků 30.08.11 18:40

Já ji takhle nosím zcela běžně - tedy v létě a většinou k více hippies modelům.

seznam.mih  30.08.11 21:27
A.C. ha detto : Mih, vietnamský stánek! VYbereš si ve více barvách i tvarech :)
právě že se sponkami od větví mám takové zkušenosti, že mi prostě ve vlasech nedrží :) a ještě to má pazvláštní barvy a vzory. kolikrát takový epileptický :D

MP evzen
17 příspěvků 31.08.11 09:49

Spousta květin do vlasů se dá najít na fleru.
http://www.fler.cz/zbozi?…

billie
369 příspěvků 01.09.11 10:12
seznam.mih ha detto :
Eiwen ha detto :
seznam.mih ha detto :
Eiwen ha detto :
Brňáci mají přece vkus :D Vážně nevím, je to zvláštní…obecně mi přijde, že je tu víc lidí z Moravy než z Čech…zajímavý fenomén :)Rozhodně bych nejdřív zkusila takové ty korálkárny a „obchody pro tvořilky“, v normální galantérce nevím, ale mít by to mohli.
Možná je to proto, že v Prostějově byl (nebo je?) Prostějov? :)) A že spíše západočeši spíš vyznávají„kult piva“ než módu a že v Plzni je hodně fabrik? nevím :)) A není obchod pro tvořilky to samý, jako galanterie? :)
---------------------
Ja som si kúpila sponu už aj s hodvábnou mašľou za 29 Kč a doma som ju zafarbila farbou na textil (farbila som červené, tak som ju hodila k ostatným veciam do hrnca). Tú moju mám z obchodu z umeleckými potrebami (farby, štetce, atď., mimo iné tam mali aj blbosti z hodvábu určené na zafarbenie)
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit