Květinový den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

celebrian
521 příspěvků 15.05.13 10:39
Květinový den

Dnes je již po sedmé Květinový den na pomoc proti rakovině. Já si květinku pravidelně kupuji, ale je to jeden z mála mých příspěvků, takovýmto oranizacím. Kupujete si kytičky také? Jaký je Váš názor na tuto akci?

Reklama

Reklama

Reakce:

vespinka
149 příspěvků 15.05.13 12:22

Mi zrovna rostou kytičky na zahrádce a cestu do města dnes nemám- takže dnes si „protirakovinnou“ kytičku nekoupím. Jindy ale ano- dvacka pro mne není závratná částka pro jakoukoliv dobrou věc (Pastelka, Světluška, Kuře, apod.). Vždy to ale musí být „ověřená“ nadace- takovým těm pouličním prodavačům plyšáků nic nedám- mnohdy se jedná o podvod, a na to já peníze nemám. Přidám příhodu- jednou jsem seděla s hluchoněmou kamarádkou v kavárně a přišel k nám nějaký týpek, položil nějaké cetky na stůl a papírek. Na něm stálo, že je hluchoněmý, že nemůže sehnat práci a že mu můžeme přispět. Ta kamarádka na to koukala nevěřícně, a pak když ten kluk přišel, tak se s ním ve znakovce začala bavit. Pak mi to přetlumočila- říkala, že ona je taky hluchoněmá, ale že nechápe proč by měla žebrat po restauracích a kavárnách a tahat z lidí peníze na základě falešného soucitu. Ona navíc sama práci sehnala, a rozhodně to nemá jednoduché, ale toto by ji nikdy nenapadlo. Proto: ano- přispívám, ale jen na opravdové potřebné opravdovým nadacím.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama