Květinový den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

celebrian
521 příspěvků 15.05.13 10:39
Květinový den

Dnes je již po sedmé Květinový den na pomoc proti rakovině. Já si květinku pravidelně kupuji, ale je to jeden z mála mých příspěvků, takovýmto oranizacím. Kupujete si kytičky také? Jaký je Váš názor na tuto akci?

Reakce:

vespinka
149 příspěvků 15.05.13 12:22

Mi zrovna rostou kytičky na zahrádce a cestu do města dnes nemám- takže dnes si „protirakovinnou“ kytičku nekoupím. Jindy ale ano- dvacka pro mne není závratná částka pro jakoukoliv dobrou věc (Pastelka, Světluška, Kuře, apod.). Vždy to ale musí být „ověřená“ nadace- takovým těm pouličním prodavačům plyšáků nic nedám- mnohdy se jedná o podvod, a na to já peníze nemám. Přidám příhodu- jednou jsem seděla s hluchoněmou kamarádkou v kavárně a přišel k nám nějaký týpek, položil nějaké cetky na stůl a papírek. Na něm stálo, že je hluchoněmý, že nemůže sehnat práci a že mu můžeme přispět. Ta kamarádka na to koukala nevěřícně, a pak když ten kluk přišel, tak se s ním ve znakovce začala bavit. Pak mi to přetlumočila- říkala, že ona je taky hluchoněmá, ale že nechápe proč by měla žebrat po restauracích a kavárnách a tahat z lidí peníze na základě falešného soucitu. Ona navíc sama práci sehnala, a rozhodně to nemá jednoduché, ale toto by ji nikdy nenapadlo. Proto: ano- přispívám, ale jen na opravdové potřebné opravdovým nadacím.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit