labasta.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Sari02
2 příspěvky 11.11.11 13:57
Nedávno vznikl nový český server pod adresou labasta.com, na první pohled připomíná fler, ovšem tvůrci o fleru říkají, že
Fler.cz je handmade tržiště, takové etsy v malém. Přes veškerou svoji pozitivitu dělá prakticky totéž. Bere profesionálům práci tím, že dává prostor hobbystům a učí je jak na to. Nic proti tomu, ale není například v zájmu fotografů, aby si tvůrci sami uměli lépe nafotit svoje produkty :) “
Server je nový a moje první dojmy z něj jsou veskrze pozitivní, chápu to tak, že tento server by chtěl sdružovat profesionální autory od módy, přes webdesign po architekturu nebo třeba restaurátory. A nenabízet nejen handmade výrobky ale i zprostředkování služeb. 
Myslím, že časem by to rádo fungovalo tak, že když do poptávky zadáte, „kdo mi ušije boty?“ přihlásí se vám pár ševců samo a můžete si vybrat. 
Záměr je jednoznačně pěkný a to, jak to bude fungovat se teprve ukáže, některé sekce se stále vyvíjejí. Zatím je k vidění spíš nabídka „těch pozvaných“, takže oblíbený pekelný flerový tvořilkový balast se zatím nestačil rozšířit a zboží je možné prohlížet si bez újmy na zdraví.
Co si o tomhle modelu myslíte?

Reakce:

pixie
232 příspěvků 11.11.11 19:32

no, první naběhnutí stránky na mě působí docela chaoticky, čekala jsem jednoduchý vzhled, ale tohle se mi zatim moc nelíbí.. ale jak říkam, je to skutečně po prvním otevření stránky, jdu se prohrabat obsahem, pak budu moudřejší

modra_kocka
903 příspěvků 17.11.11 20:35

Působí to jako něco mezi Slevomatem, zpravodajským serverem, Flerem a NejRemeslníkami. Při prohlížení jsem si občas říkala, že to musí být recese.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit