Laclové kalhoty JEN pro těhotné?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Friskies
1 příspěvek 29.11.13 17:27
Laclové kalhoty JEN pro těhotné?

Dobrý den, zajímal by mě váš názor na lacláče.
V sekáči jsem si koupila riflové lacláče, líbí se mi, sednou mi. Ale nevím, jestli nebudu rovnou zaškatulkovaná jako těhotná.
Protože třeba já už bych u slečen hledala rýsující se bříško :D
Jak to máte vy? Nosíte je?

Reakce:

Dixie Sunday
417 příspěvků 29.11.13 22:06

Uff, ja teda nie. Nespájajú sa mi hneď s tehotenstvom, ale skôr s deväťdesiatymi rokmi. Keď vám pristanúp a cítite sa v nich dobre, prečo nie. Ak by som mala chuť na tento štýl, kúpim si skôr pinafore - lacláčovú sukňu, z denimu alebo aj z iných materiálov.

Jiná Realita
13791 příspěvků 29.11.13 22:39

Mně lacláče těhotnou nepřipomínají, ale taky se mi fakt strašně moc nelíbí. strašně strašně moc. ale budete v nich děsně in, nosí je různé hollywoodské hvězdy.

Grossularia
3204 příspěvků 29.11.13 22:53

Lacláče mi připomenou těhotné, ale taky M. Streep v Mamma Mia :)

jumbeee  30.11.13 10:43

Tak já teda lacláče nemusím ani na těhotných.

Nicola Six
195 příspěvků 30.11.13 11:01

Za me tedy take laclace ne, jak tu bylo zmineno vyse, evokuji devadesatky. Ze by byly znovu in mi nejak uniklo, ale je to mozne, modni trendy nijak intenzivne nesleduji. Nelibi se mi vubec, ani na tehotnych. Pokud nastavajici matka nevypada jako hroch, domnivam se, ze slusivejsi je odev, ktery obepina postavu. Laclace mi pripadaji vhodne tak leda jako pracovni odev nebo kalhoty pro dite skolkoveho veku.

vashtie  30.11.13 11:02

Lacláče jsou hrůzostrašný zejména na těhotných!

HertaDeOran
866 příspěvků 30.11.13 11:06

@vashtie
Svatá pravda, zejména na těch, co otěhotněli z vtipné kaše.

Nicola Six
195 příspěvků 30.11.13 11:11

Tak jsem si vygooglila nejake odkazy na celebrity v laclacich a mate pravdu - zase se nosi (jsem to ale modni ingorant). Nicmene se mi zda, ze kazdy v nich vypada desne, dokonce i Heidi Klum. Jsou totalne bezpohlavni. To je ale pouze muj nazor. Pokud jste vysoka a stihla a citite se v nich dobre, tak proc ne. Pokud nejste vysoka a stihla, tak bych do toho byt vami nesla.

dost_bot
2070 příspěvků 30.11.13 12:29

Lacláče ne, nikdo, nikdy, nikam…nebo jen v případě, že je v plánu vypadat blbě :-)

jumbeee  30.11.13 13:02

@dost_bot Nebo v případě, že jdete rýt záhon, stěhovat nábytek,…

DRW
1240 příspěvků 30.11.13 17:56

Laclace jen detem, dospeli jen k praci na zahrade. Moda laclacu neboli „zahradnich kalhot“ mi u dospelych pripada velmi nevkusna a infaltilni. Navic z kazde tehotne to udela neforemnou krabici. Je to sice o kousek lepsi nez tehotna v leginach a kratkem tilku, ale i tak je to nehezke.

Sukne z laclem je prece jen lepsi reseni, protoze cele veky nosime satove sukne a dobre usita sukne z laclem muze byt i trendy.

3. prezentovana sukne je desna

xluki
90 příspěvků 03.12.13 12:52

Já teda nevím, ale lacláče jsem nenosila ani v těhotenství a když mi je sestra s velkou slávou vyhrabala z krabice, tak jsem s díkem odmítla. Jediné 2 věci nosím s laclem 1. monterky na práci na zahradě 2. cyklo kalhoty.

DanielaS
4603 příspěvků 03.12.13 17:15

Jestli vam sednou, znamena to, ze jste plocha. Ony jak nemaji nijak tvarovany vrch, zkrabicovat kazdou krivku. Takze, pokud jste plocha A vysoka, proc ne. Ze sekace to nebude nenahraditelna investice.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit