Ladění oblečení s interiérem

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Patane
43 příspěvků 11.09.12 15:49
Ladění oblečení s interiérem

Včera jsem vybírala dárek pro sestřino mimi a v obchodě jsem se rozhodovala mezi dvěma dupačkami v barvě žluté a šedé. Úplně mě zaskočila prodavačka, která mi řekla, že jí by se víc hodily ty šedé, protože má tak zařízený pokoj a ložnici. Já jsem v životě neslyšela o tom, že by si někdo kupoval pro sebe nebo pro děti oblečení tak, aby ladilo s interiérem domova. Co vy? To jsem tak sto let za opicemi:-)?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

JarkaJar
432 příspěvků 11.09.12 16:14

Jedny dupačky, dvoje dupačky, troje dupačky… rozhodně ne jedna dupačka, dvě dupačky…

Rosalyn
925 příspěvků 11.09.12 16:18

@Patane To slyším taky prvně. Je to bláznivé. Navíc se člověk pohybuje během dne na různých místech, takže to ani nejde, být pořád sladěná s interiérem.

Patane
43 příspěvků 11.09.12 16:18

@JarkaJar nechápu, pardon. Co mám špatně a jak to má být správně?

Sibyla
2639 příspěvků 11.09.12 16:18

@Patane Ale to je absolutní blbost! Člověk by musel chodit pořád v jednom odstínu - kdo má doma červenou sedačku by se nesměl obléct oranžově, aby se to netlouklo. Obávám se, že prodavačka měla na mozku šváby.

JarkaJar
432 příspěvků 11.09.12 16:20

Dvojími dupačkami, je to podstatné jméno pomnožné.

666mahu
1490 příspěvků 11.09.12 16:20

Neznám takové cvoky.
Dítě oblečené tak, aby splývalo s interiérem? Taky bych ho nemusela najít. :-))

Váš příspěvek mi připomněl vyprávění jednoho prastrýčka. Měl tetu Francouzku, a ta měla obývák vytapetován květinovým vzorem, textilie měla také květinové a tetička s oblibou nosila květinové šaty, takže když ji přišel navštívit, nebyla prý na pohovce ani vidět. Byla dokonale maskovaná. Mohlo to být tak před 100 lety = je to už starý.:-)))

Patane
43 příspěvků 11.09.12 16:21

Já jsem si pak říkala, jestli to neplatí jen pro mimina. Ta jsou hodně doma, ale pak zas hrozí, že plně splynou s okolím a už je nikdy nikdo nenajde :-)

mikita.miki
1931 příspěvků 11.09.12 16:23

Proto nemám ráda ty perfektně a striktně sladěné interiéry, protože to člověk odloží na stolku blbě barevnej hrnek a už to doslova ječí a upoutá pozornost jen ten hrnek… jinak samozřejmě hezky zařízený, sladěný interiér mám ráda, ale všeho s mírou. jinak co se týče toho miminovskýho oblečení - to by mě muselo švihnout!!!

Jetthro
1129 příspěvků 11.09.12 16:24

Prodavacka je asi dobre padla na hlavu :) Jediny pripad, kde bych to jeste byla jakz takz schopna pochopit by byly oblecky na mimina co jsou tak maly ze celej den jsou stejne v posteli nebo proste doma - nekdo asi muze bejt dost velkej magor na to, aby premejlel jestli jeho spici dite ladi k tapetam..

JarkaJar
432 příspěvků 11.09.12 16:27

Mně to připadá taky přehnané, to snad ta prodavačka nemohla ani myslet vážně. Docela se divím, že dnes se často malují stěny v bytě výraznými barvami - jak se dá sladit výrazná barva s oblečením členů rodiny nebo návštěv? Třeba fialově vymalováno a jasně červený svetr. Historka s květinovým interiérem a květinovou pratetou je pěkná. Asi nic by se nemělo přehánět.

GreatSusan  11.09.12 16:29

@666mahu
takhle podobne je vyborna scena ve filmu Garden State (hl. role a rezie Zach Braff)! Velmi doporucuju.

Pavučinec plyšový  11.09.12 16:32

A byl to obchod s oblečením pro mimina, nebo pro plyšové medvědy? Tím by se to vysvětlilo…

Chany
871 příspěvků 11.09.12 16:32

Plácá dvě na tři, milá prodavačka. Ptákovina jako výrok : řízek mínus devět se rovná úterý. :-D

stéblo
58 příspěvků 11.09.12 16:33

Jsem se opravdu od srdce zasmála…

666mahu
1490 příspěvků 11.09.12 16:46

@GreatSusan, neznám, děkuji za tip, i když nevím, jestli na něj dojde, nejsem takový kinofil. Ovšem vidím, že má slušné hodnocení. ;-)

Prodavačka nemusí být nenormální, možná skutečně jen tlumočila požadavky některých zákazníků. Lidé jsou různě cáklí.

Chany
871 příspěvků 11.09.12 16:56
@666mahu píše:
@GreatSusan, neznám, děkuji za tip, i když nevím, jestli na něj dojde, nejsem takový kinofil. Ovšem vidím, že má slušné hodnocení. ;-)Prodavačka nemusí být nenormální, možná skutečně jen tlumočila požadavky některých zákazníků. Lidé jsou různě cáklí.

Možná se jen neumí patřičně vyjadřovat. Třeba to myslela tak, že šedá je její oblíbená. A že má v té barvě zařízeno z ní vypadlo dřív. ;)

666mahu
1490 příspěvků 11.09.12 17:01

@Chany, i to je možné.

Patane
43 příspěvků 11.09.12 17:11

Já bych přešla ráda všem pochybnostem - ta paní prodavačka to myslela vážně a řekla to přesně tak, jak jsem napsala. Řekla mi to jen tak mimochodem, a takovým tónem, jako by to byla ta nejpřirozenější věc na světě. Fakt, přísahám :-)

666mahu
1490 příspěvků 11.09.12 17:33

@Patane, a prodavačka je kamarádka vaší sestry nebo jak ona ví, co má sestra doma za barvy??:-)

Robena
1257 příspěvků 11.09.12 17:49

Priznavam, ze nekdy uvazuji o souzneni obleceni s interierem, ale nepraktikuji ho. Pohybuje se to jen v oblasti sneni - napr. vidim krasne palazzo kalhoty a predstavim si sama sebe v rozlehle mistnostni s cernobilou dlazbou, vysokymi okny atd. a vtom vchazi… Bohuzel nemam k dispozici tolik interieru, co snu.

BezNicku
159 příspěvků 11.09.12 18:21

Rekla bych, ze to ta zenska nemyslela vazne…proste si delala legraci..

mujercita  11.09.12 18:57

@Robena To mi připomnělo film Art (delicat) de la seduction, kde byla Cécile de France v každé scéně jinak oblečená a vždycky ladila s okolní dekorací. To bylo asi poprvé, co jsem začala cíleně sledovat, co má herečka na sobě. Vypadalo to hezky

bassetlady
48 příspěvků 11.09.12 19:06

No když jsou některé nastávající matky, schopny hledat kočárek jen podle parametru „aby mi ladil ke kozačkám“ tak je možné i to, že někdo převléká dítě než ho přenese z ložnice do obýváku :-D

Alhambra
861 příspěvků 11.09.12 19:07

OMG, zase jedno ladící téma? :-) To minulé museli admini stopnout! :-D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit