Ladíte líčení během dne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bosorkáňa
215 příspěvků 30.11.14 13:51
Ladíte líčení během dne?

Taky máte pocit, stejně jako já, že když si ráno vezmete tvářenku, tak z ní do hodiny cestou do práce nezbyde nic? Nosíte s sebou v kabelkách pohotovostní kosmetiku?
Opravujete si líčení během dne?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Karja
4767 příspěvků 30.11.14 13:53

@bosorkáňa Jo, ladim, hlavně korektor a rozmazané linky.

Len
476 příspěvků 30.11.14 13:59

Ano, někdy je potřeba líčení trochu osvěžit. Nosím s sebou jen korektor a matující papírky, plus rtěnku, pokud ji mám na sobě.

Hořáč
1497 příspěvků 30.11.14 14:09

Nosím s sebou jen rtěnku a zrcátko a stejně na ně vždycky během dne zapomenu a pak si nadávám, že to vůbec tahám, nebo že teda nejsem ukázněnější. Někdy si akorát kapesníčkem otřu lesklejší nos, čelo a bradu. Ale poslední dobou už naštěstí ani to ne, co mám pleť sušší.

bosorkáňa
215 příspěvků 30.11.14 14:15

Já jsem zjistila, že v každé kabelce mám minimálně jednu rtěnku nebo lesk a i přesto, že to s sebou tahám, na to zapomínám :)
Mám kolegyně, které dokážou být upravené a svěží celý den. Asi to stojí plno práce, co? :)

Bramba
34 příspěvků 30.11.14 14:56

Samosébně, že ladím líčení během dne, co taky jiného ladit hudebního sluchu nemaje. Koncem prázdnin jsem ztratila kosmetickou taštičku, po 3 týdnech pozbyla naděje, že ji najdu, opatřila jsem novou, před 14 dny na chalupě starou našla - nyní sebou nosím obě, v každé jiný odstín rtěnky, jiné oční stíny.

Mirt
422 příspěvků 30.11.14 16:03

Rtěnky jsem začala používat docela nedávno. Vždycky si ji s sebou svědomitě vezmu, protože za takové dvě hodinky už po ní na rtech stejně není ani stopy. No a nikdy se s ní znovu nenalíčím, buď si na to nevzpomenu, nebo to nestíhám, nebo je zrovna na záchodě před zrcadlem ještě někdo a já se nerada líčím před lidmi. Stejně to dopadá s jakoukoli kosmetickou potřebou, snad kromě balzámu na rty. Takže s sebou vždycky něco mám, ale nikdy to nepoužiju a po návratu domů se před zrcadlem občas trochu lekám :D

Morže
1091 příspěvků 30.11.14 16:26

Tahám sebou pudr a rtěnku. Upravím se jen v práci na pauze. Jinak na to nevpomenu.

MaggieCassidy
127 příspěvků 30.11.14 20:43

Moje kosmetická taštička, která se mnou až na výjimky pokaždé opuští domov, skrývá zrcátko, hřebínek, korektor, pudr, tvářenku, balzám na rty, rtěnku, miniparfém, vatové tyčinky, řasenku a možná by se tam našla i tužka na oči. Jediné, co z toho reálně používám, je ten balzám. Všechno ostatní tam je v podstatě jen pro případ „co kdyby“. Ale nepochybujte o tom, že už se mi párkrát stalo, že zrovna když jsem vyšla jen tak na lehko jen s tím balzámem, tak jsem zbytek této výbavy ukrutně postrádala. Stačí, když vás někdo rozesměje tak, až vám tečou černé slzy :-D

MP Maggie
991 příspěvků 30.11.14 20:59

@Mirt Skoro jako bych to psala já, až jsem se lekla. :_)

Aroosak
618 příspěvků 30.11.14 21:03

Tvářenku vůbec nepoužívám. Vlastně si na běžný den vystačím s málem – tužka na obočí, řasenka a rtěnka. Make-up, tvářenku a spol. vůbec nepoužívám. Pohotovostní taštičku jsem s sebou nosila snad jen na střední :)

Karja
4767 příspěvků 30.11.14 21:14

@Mirt Já se taky nerada líčím i jen dolaďuji před lidmi. Proto makeup upravuji pravidelně v poledne, když je můj šéf na obědě a nekouká se na mě. Jen přítel a rodina mi neva, na ty jsem zvyklá.
@bosorkáňa Jinak, co se týče tvářenky, nedávno jsem viděla video, kde říkali, že sypká tvářenka patří na pudrový základ. Takže vždy na pudr, vydrží déle a nebo zkusit krémovou.

bosorkáňa
215 příspěvků 30.11.14 21:22

@Karja já používám pudr, tím to nebude

Karin
3401 příspěvků 01.12.14 09:37

Tak zrovna tvářenka mi vydrží bez problémů celý den. Používám pudrové tvářenky Bourjois a L'Oréal (na klasický krémový nebo fluidní podklad anebo rovnou na pleť). Doladit potřebuje jen rtěnka (lesk), protože se holt opotřebí. A korektor.

999  01.12.14 09:51

@bosorkáňa Používám tvářenku MAC, vydrží celý den.

Kay_Adams
1612 příspěvků 01.12.14 10:00

@bosorkáňa
NARS lícenka, drží celý deň (ak si ju sama podvedome neošahám).
Nosím so sebou korektor, púder a labello. Ale medzi ľuďmi sa bežne príliš nepohybujem, takže nikoho nedesím.

Morže
1091 příspěvků 01.12.14 10:06

Ještě dodám, že za celý den pozoruji, že mi mizí korektor a někdy i tvářenka.

bosorkáňa
215 příspěvků 01.12.14 10:08

Tak je možné, že je to tvářenkou, já používám yves rocher

Gräfin
2634 příspěvků 01.12.14 10:20

@bosorkáňa YR jsem kdysi používala ráda, v současné době je YR doslova navoněná bída.

bosorkáňa
215 příspěvků 01.12.14 10:23

@Gräfin Já mám od nich třeba BBcream, používám to místo makeupu a jsem s ním moc spokojená. S těmi barevnými věcmi - stíny, tvářenka už tolik ne. Barvy jsou krásné, ale jak jsem psala, moc to na obličeji nevydrží.
Jinak si tam pravidelně chodím pro sprchové gely a hlavně pro krém na ruce, co moc příjemně voní a nějak jsem si na něj navykla.

Gräfin
2634 příspěvků 01.12.14 10:33

@bosorkáňa BBcream od YR neznám, nicméně mi vadí, že se YR prezentuje jako přírodní kosmetika, což si protiřečí se složením produktů.

Martini90
159 příspěvků 01.12.14 13:58

To bych asi investovala do jiné tvářenky, protože zrovna ta mi vydrží celý den bez problému.

Sama zápasím s rozmazanýn očním líčením, holt mám hodně mastná víčka a dost slzím. Takže s sebou nosím vatové tyčinky naplněné odličovačem (k dostání v Sephoře) a občas si odstraním šmouhy pod očima.
Stejně tak mám u sebe matující papírky a pudr, ale to se teď na podzim dost zlepšuje a zdaleka se nemastím tolik jako dřív.

Jinak mám ještě balzám nebo rtěnku, dle toho, co ráno nanesu.

Dixie Sunday
417 příspěvků 01.12.14 14:35

Nepoužívam nič. Väčšinou chodím do práce nenamaľovaná a to totálne, keď mám menej lenivý deň, akurát, čo dám pod oči a na T zónu minerálny korektor MAC, ktorý mi potom vydrží celý deň. Líčim sa len na špeciálne príležitosti, šetrí to veľa času :)

bosorkáňa
215 příspěvků 01.12.14 15:06

@dixie_sunday tak to vám závidím, já totiž nenamalovaná vypadám lehce vyblitě… takže na mě ten lenivý den je vidět hned od rána až do večera.
Používám BBcream, pudr, řasenku a tvářenku a když nejsem líná tak i stíny.

panmeloni
23 příspěvků 01.12.14 15:51

Naopravuji nic, kromě produktů na ústa. Když by něco nevydrželo tak měním produkt. Tvářenky jsou dobré od Bourjois. Dlouho vydrží a mají širokou škálu odstínů. Taky se nerada upravuji před lidmi a většinou na to ani nemám čas, proto nerada nosím rtěnku, ale jen nějaké barvící tyčinky. Upravuju jedině, když jdu večer ven.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit